Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ




 Сторінка 86 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 103  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 12 січня 2012, 20:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
дивна та камера... таке добре класти як камеру нагляду... не тра поворотного механізму , мож зараз на всі боки зирити... :)

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2012, 02:12 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Капітан написав:
дивна та камера... таке добре класти як камеру нагляду... не тра поворотного механізму , мож зараз на всі боки зирити... :)

згадалось як тільки винайшли звичайну камеру (ну як звичайну... не мило, така собі перша фотокамера) то відомі письменники, поети та просто видатні люди не дозволяли їх знімати бо не розуміли і вважали, що то щось від диявола... а ось намальований портрет це справжнє мистецтво... і що тепер? світосприйняття помінялось в людей, в майже кожного є щось що фотографує, хоча б телефон а фотографія посідає таке ж місце в мистецтві як і картина :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2012, 11:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
згадалось як тільки винайшли звичайну камеру (ну як звичайну... не мило, така собі перша фотокамера) то відомі письменники, поети та просто видатні люди не дозволяли їх знімати бо не розуміли і вважали, що то щось від диявола... а ось намальований портрет це справжнє мистецтво... і що тепер?

Ая, прямо таки не дозволяли. Ти би сам попробував знимкувати на оті перші камери. От художник Рєпін пробував, але після того, як він чуть не задусивсі під отою чорною "баландою", а потім чуть не втроївси від хімікатів, то сказав, шо до дітька, набагато простіше намалювати звичайний портрет... :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 січня 2012, 13:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Не фотографувати, а фотографуватись
я пам'ятаю розповіді чи то на уроках культурології чи то літератури про те, що не дозволяли себе фотографувати. Потім навіть про це читав, правда то було давно і неправда. Вважали, що фотографія типу не має душі, на відміну від картини і це щось диявольське :) Така була тенденція :)
Люди того часу не розуміли тої техніки і не визнавали, а потім змінились покоління і маємо що маємо.

тепер вкантактах тенденції знімати себе на телефон в дзеркалі. А особливо продвинуті роблять такі автопортрети із дзеркалками
Зображення Зображення :-D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2012, 00:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
забаг собі цего.
Зображення

надибав тут і тут

а ше приглядався до цего

Зображення

по ціні різниця є деяка ... так що поки що схиляюсь до варіанту 1

планується як штатний тревел зум. заміна китовому. пора би вже за 4 роки і шось обновити.

яка буде думка поважного панства. добре чи недобре, треба чи не треба. Хотілося би почути думку Yury. через то кину йому посилання на це у приват :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2012, 13:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Привіт. Дякую, ще на забув про моє існування. На мою думку - на тревел зум воно не тягне, бо не буде короткого кінця. Якщо перевести на пльонку, то низ буде біля 50 мм. При подорожі досить часто треба широкій кут, а його не буде.
Відносно якості - перший це штатний від пльонки - не кращий і не гірший за штатний з цифри. Якщо не треба 80 мм то поміняєш шило на мило.
Тамрон начебто кращий - за рахунок постійної та більшиї світосили. Детально зараз не маю часу подивитись, якщо тілки ввечері. Але судячи що у нього є Lock то напевно він моє функцію Макро. Для фото квітів буде саме те.


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2012, 16:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
БорМан написав:
забаг собі цего.

Власне хочу підписатися під словами Yury-я, темнозум на темнозум міняти не варто. Нормальної поради тобі не дасть ніхто і ніде. Треба самому визначитися що ти чекаєш від заміни, чи як любит казати той же ж Yury: Зображення :-D
У першому випадку різниця між 55mm і 80mm не критична, з моєї практики - часто відійти у мене було набагато менше можливостей, ніж підійти, тобто якраз не ставало отих 18mm; хоч може у тебе все навпаки. :?:
У другому випадку підкупає стабільна сітлосила, але є одне але. У тамронів якість дуже гуляє від екземпляра до екземпляра (хоч мій знайомий, якраз на пентаксі, користується таким і не нарікає), а от перевірити через ebay можливості немає. Якщо вирішиш, то треба оговорити якийсь манібек, чи шось таке...
А взагалі то я "противсіх" :-D : скачок в якості дадуть лиш фікси (а на вашій системі отіво лімітед :-D ), а на травел я просто доповнив кітовий 55-200mm-овим - один раз перекинути об'єктиви для мене не проблема, хоч бувало, звичайно, що кадр "упливав" :pardon:
P.S. все вищенаписане - imho. :hi:


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2012, 21:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Якщо дивиться на Тамрон, то на мою думку для подорожей більш підійде цифровий http://www.bhphotovideo.com/c/product/550721-REG/Tamron_AF016P_700_17_50mm_f_2_8_XR_Di_II.html Постійна світосила 2.8.
Я не помилився відносно макто, той який ти вибрав має мінімальну дістанцію фокусування 33 см, цифровий 27. Це не повне але все ж таки якейсь макто.
Як для мене та й з практики, самий тревелзум це 21мм. Його вистачає на 80-90 відсотків. Зате малий та якістний. А 10 відсотків я рахую як не вдалі знімки.


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2012, 10:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Дивився я на цей - Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di-II LD Aspherical [IF] також

Наразі його ціна на ebay US $422.75 разом з доставкою. у переводі на евро вийде 325.

Кажут що по новому митному кодексу посилки не розмитнюються до 300 евро. хіба просити продавця аби занизив вартість в декларації... та і то тра уточнити сей факт. чи дійсно 300. бо наразі по діючому 200.

У будь якім випадку я переосмислив своє відношення до широкого фокусу. Раніше я чомусь був готовий цим пожертвувати :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2012, 17:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
БорМан написав:

У будь якім випадку я переосмислив своє відношення до широкого фокусу. Раніше я чомусь був готовий цим пожертвувати :)


:yes3:

до речі камаради , вчора був день народження того дітьчого винаходу , шо ми звемо - фотографія. :vodka: :drink:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 86 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 103  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB