Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ




 Сторінка 79 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 103  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2011, 07:29 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
myrko написав:
©hiky® написав:
Для мене "обробка" фотографії закінчується після конвертації з RAW

:-D Перепрошую, але це для кожного останній етап обробки - конвертація RAW-файла в потрібний формат. А от "обробка" - це те, що відбувається перед тим і з чим, як видно на твоїх прикладах, ти не дуже товаришуєш. Краще ніж писати про "брєд сивої кобили", слід добре розібратися з тим же ж лайтрумом... :hi:

а?
Ну якщо під конвертацією розуміти тільки процес коли ми тицяєм кніпку "ок" і на вихлопі отримуєм жпег
то так.
особисто я, як думаю і більшість під ковертацією розумію перетворення сирого в варене, тобто тягання різних повзуночків\кривих
бла бла бла =)

а що в мене не так з фото?) :crazy:


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2011, 11:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
©hiky® написав:
а що в мене не так з фото?) :crazy:

Без образ: як на мене, то ті дві знимки, це технічний брак, якому місце в Зображення, але якщо ти бачиш в них якісь художні одкровення - справа твоя. Нікому нічого не збираюсь пояснювати, чи переконувати, вже зрозумів, що то марна справа; у фотографії воно ж як: головне, аби корові подобалося її сідло...


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2011, 13:00 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
myrko написав:
©hiky® написав:
а що в мене не так з фото?) :crazy:

Без образ: як на мене, то ті дві знимки, це технічний брак, якому місце в Зображення, але якщо ти бачиш в них якісь художні одкровення - справа твоя. Нікому нічого не збираюсь пояснювати, чи переконувати, вже зрозумів, що то марна справа; у фотографії воно ж як: головне, аби корові подобалося її сідло...

хм...)
чому марна справа? коли э вагомі аргументи, то я з вами погоджуся, ну але тепер по-поличках:

1) фотографія не художня, а репортажна, це концерт...тут музикантів на сцені не розставиш
2) де тут брак технічний то?) єдине що тут може бути видно (хоча при такому розширенні як вони тут воно не замітно майже) це шуми на фото)
шум - логічно, освітлення практично нема, ІСО потрібно піднімати високо...

а де ще брак?

брак я особисто бачу в побудові композиції...) і я знаю, що це мінус...

а технічний це як?)
поясніть, Шановний! :boss:


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2011, 13:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
не екстрасенс, та й до myrko мені далеко, зрозуміло, що артист/соліст/музикант не буде позувати і посміхатись в камеру, та й камер на концертах - багато, в яку йому позувати?! про високе ісо, і контрсвітло, яке лупить в об'єктив - теж зрозуміло. Скоріше за все myrko мав на увазі - саме конвертування під висловом "технічним браком" чи то тягання повзунків про які ти говорив.

Відпис про "брєд сивої кобили" занадто сміливий, мабуть пан являється професійним фотохудожником при дворі королеви Єлизавети, що дозволяє собі такі заяви або просто зависокої думки про себе. ІМНО
Мною було поставлено питання, для того щоб я міг зрозуміти хто чим користується і зробити для себе висновки, а не для крутого відпису :)
я вже колись комусь казав, для того, щоб зробити яскраво-контрастне драматичне синє небо і яскраво-кислотну траву і це все на максимальному контрасті з максимальною піксельністю - багато розуму не тра, повзунки по максимуму і вуаля, а ось відчути межу, в якій уже задалеко посунув повзунок - це вже іскуство.

написав, не щоб когось образити, а мої роздуми воно ж ІМНО

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2011, 14:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
©hiky® написав:
єдине що тут може бути видно (хоча при такому розширенні як вони тут воно не замітно майже) це шуми на фото)
шум - логічно, освітлення практично нема, ІСО потрібно піднімати високо...

а де ще брак?

брак я особисто бачу в побудові композиції...) і я знаю, що це мінус...

а технічний це як?)
поясніть, Шановний! :boss:

Ну от, навіщо ж пояснювати коли ти все сам прекрасно бачиш, ці всі речі, про які ти говориш, називаються технічна сторона фотографії (є ще й художня, вони власне взаємозв'язані). Раз уже заговорили, то ще додам, що об'єкт і фон аж ніяк не може бути одного кольору, хай навіть різних відтінків, що довга витримка аж ніяк не додає якості при динамічних сценах, скоріше буде змаз - що і видно, і не треба тішити себе: шум видно навіть на такому маленькому веб-розмірі :o ; портрет в ріст, це теж - об'єкт відділений від фону (інакше, то все - ні про що) і все-таки колір людини- європейця не синій, і не жовтий (хіба шо така художня задумка :D ), з якого ракурсу і на яких фокусних потрібно фотографувати, аби не було спотвореної перспективи, колись пробував тобі пояснювати, але ти читаєш уважно, напевно лиш свої пости ;) , ну і т.д. Але на цю тему є купа матеріалу в неті - ґуґл в поміч. А оправдовувати все, мовляв репортаж - дуже слабонький аргумент, репортажити теж треба вміти.


Догори 
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2011, 15:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Австралійський фотограф-любитель Лінкольн Харрісон зробив унікальні знімки обертання Всесвіту, а саме руху зірок по нічному небу протягом тривалого періоду часу, встановивши штатив на березі озера Еппалок в штаті Вікторія.

Щоб отримати ефектну картинку, чоловік використовував довгу витримку - до 15 годин, за якої рух відображається у вигляді смуги.

Зображення
ТСН
:?


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 вересня 2011, 00:22 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ось чому я підняв дану тему, щодо конвертації RAW... Я в курсі, що можна тягати повзунки, можна борщити з кольорами і т.д.
Але цікавить не це.

Зображення

Ось фото зроблене нещодавно. Саме фото зовні - це оригінальне фото RAW (скрін з екрану ACDSee Pro 4 - менеджер фотографій). Фото всередині уривок JPEG-фото, сконвертованого з RAW, за допомогою ACDSee. Повзунки не тягав, пішов на авто. Такий самий результат дає і фотошоп на авто. Ось і запитання чи колірна схема неправильна, чи руки криві. Втрачається насиченість і контраст при конвертації з RAW або я чогось не знаю (що скоріше за все) або в автоматичному режимі я не доб'юсь аналогу оригіналу, тільки вручну? Схема прописана в камері - AdobeRGB, в конвертері теж. Хіба що профіль камери...

Чи єдиний варіант совати повзунки, але якщо мене задовільняє оригінал, як добитись такого JPEGу невже тільки на око соваючи повзунки...

P.S. Дописувачів, які будуть розповідати про брєд сивих кобил - прохання не турбувати :)

P.P.S. Це саме програмне забезпечення Adobe Photoshop CS5, ACDSee Pro 4 було використано на різних комп'ютерах і осях - результат однаковий

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 вересня 2011, 23:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
А во - москалі ужо во всю штудуют оту "фазу", про яку зовсім недавно Капітан писав... кому цікаво


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 вересня 2011, 21:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
файно , але то все при купі буде коштувати , як дуже непогане нове автічко.... :shock:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 жовтня 2011, 18:41 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Вже теж обговорювалось, продовження...

Цитата:
Начался прием предзаказов на революционный фотоаппарат с функцией постфокусировки

В США стартовал прием предзаказов на фотоаппарат Lytro, сообщает Associated Press. Главной особенностью Lytro является функция постфокусировки. Границы резкости на фотографии пользователь может определить после того, как снимок был сделан.

Зображення

Предзаказы на фотоаппарат принимаются через сайт Lytro. Доступны две модели камеры - с 8 и 16 гигабайтами встроенной памяти. На первую помещается 350, а на вторую - 700 снимков. 8-гигабайтная модель стоит 399, а 16-гигабайтная - 499 долларов. Поставки фотоаппаратов покупателям начнутся после Нового года. Сделать предзаказ на камеру могут только жители США, причем в одни руки отпускается не более одного фотоаппарата.

Девизом линейки Lytro является фраза "Shoot now, focus later" ("Сними сейчас, сфокусируйся потом"). Какие объекты на снимке должны быть в фокусе, а какие - нет, пользователь может решить постфактум, "кликнув" на соответствующие области изображения в специальной программе.

Фотоаппарат сохраняет фотографии в своем собственном формате LFP. В настоящий момент ПО для работы со снимками, сделанными с помощью Lytro, выпущено только для Mac OS X. В 2012 году выйдет версия для Windows.

Lytro относится к категории так называемых пленоптических камер. При съемке такие камеры записывают полную информацию о световом поле сцены. Lytro при съемке фиксирует информацию об 11 миллионах световых лучей. Его можно считать первой портативной пленоптической камерой. Вес фотоаппарата составляет 214 граммов, а размеры - 41 х 41 х 112 миллиметров.

О том, как это работает и как будет выглядеть фотография вы можете почитать здесь.


Позичено звідси

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 79 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 103  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB