Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 18 з 23 [ 228 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 15 березня 2012, 17:16 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
SPY написав:
......Ідея цього форуму в об'єднанні коломиян, по темах, по всіх країнах, а не роздроблення... В нас на форумі навіть надокучливої реклами нема, тобто ніхто на людях не заробляє. Комерційний проект ВЕБ-портал - одне, а форум не прибутковий, просто для спілкування.

SPY, ти знаєш, якраз вказаний форум і ставить за ціль об"єднати рибаків. І не тільки профі, а і починаючих , і щоб не тільки "потеревенити", а гуртом боротися з таким паскудством, як браконьєрство і нищення навколишніх водойм. Залучати молодь, щоб не вешталась в підворотнях. Проводити змагання в цьому виді спорту. І всім цим засновник сайту давно займається, і хвала йому, що взяв на себе дані хлопоти. І якщо нетяжко було б "комусь" туди заглянути, то він би переконався, що надоїдлива реклама там взагалі відсутня! Про комерційні плани і натяку немає.. Все побудовано тільки на голому ентузіазмі однієї людини. Чим підкріплена ваша така реакція, невідомо.
P.S. Окрема подяка адміну, що люб"язно погодився дати посилання на даний ресурс. Треба якось його теж долучити до цього заняття.........рибалити маю на увазі! :-D
І SPY тоже, може змінить гнів на милість. ;)

_________________
http://rybak.if.ua


Востаннє редагувалось VOVIC в 15 березня 2012, 19:36, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 15 березня 2012, 17:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
VOVIC написав:
P.S. Окрема подяка адміну, що люб"язно погодився дати посилання на даний ресурс.
:oops: адмін у нас SPY :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 15 березня 2012, 19:34 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
exp написав:
VOVIC написав:
P.S. Окрема подяка адміну, що люб"язно погодився дати посилання на даний ресурс.
:oops: адмін у нас SPY :-D


exp, Ви ж знаєте, кого я мав на увазі.
Ще раз дякую.

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 15 березня 2012, 21:54 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
SPY написав:
Я про карпів чи карасів щось говорив?


От іменно! А там де про рибу так і тре про карасів чи карпів :-D

SPY написав:
Там можна знайти спеціалістів (напевне), з якими можна і поговорити і порадитись, а не умнік-спай-вискочка


ну, вуйцю, я такого не писав, се ти сам себе...

SPY написав:
Я говорив про те, що якщо новий форум позиціонується, як коломийський, то коломияни дробляться... В нас 3-4, на іншому 3-4, ще на іншому 3-4 і виходить ситуація про півтори каліки. Половина вже тих форумів повмирала, решта мають ситуацію на рівні нашої.Ідея цього форуму в об'єднанні коломиян, по темах, по всіх країнах, а не роздроблення... В нас на форумі навіть надокучливої реклами нема, тобто ніхто на людях не заробляє. Комерційний проект ВЕБ-портал - одне, а форум не прибутковий, просто для спілкування.


Форум позиціонується коломийський повноцінний риболовний ресурс. Зверни увагу, риболовний, а не широкоформатний, як даний, і в цьому нема нічого поганого. З твоєї точки зору то має бути один супермаркет а решта позакривати, бо в супермаркет ніхто не прийде. Не правильно! Чому в один магазин чи кавярню хочеться ходити а в іншу ні? Точно так само і ту. А яким чином привабити то вже інша бесіда. Кожний порєдний і розумний газда придумує сам як підримувати своє господарство конкурентноспроможним, а не старається спалити конкурента. А користувач з часом і вирішить яка господарська політика до вподоби, тому не роздробленістю тре перейматися а наповненістю ресурсу і адекватністю (говорили ж на цю тему)

SPY написав:
Якщо створити новий форум, угу... люди помучаються з його розкруткою, потім наберуть людей, потім їм надоїсть - закинуть чи поїдуть в італію на заробітки і не буде часу тим займатись... Пропаде праця, ентузіазм і форум імені сіб'я, тут ж самі знаєте, можна знайти теми ще 2007 року, непотерті і якщо знаходяться ентузіасти можуть продовжити справу.


І шо тут поганого? Нехай навіть загнеться, зате принаймі творили і пробували, може комусь розкажуть як не тре робити, а коли прикласти думалку (зара Дана знова наїде :-D ) то і не тільки не загнеться а і розвинеться. Так шо навпаки тре вітати ініціативу і підтримувати і помагати а не "щиро по-українськи заздрити, типу Іван сидів, Петро сидів а Василь, блін, ше не сидів! Тре конче посадити!"
Зазначу спеціально - нічого особистого :-D імена видумані і ніякого відношення до живих чи померлих людей не мають! :-D

SPY написав:
Дайош кожному захопленню свій форум:форум коломийських рибаків,форум коломийських писанкарів,форум коломийських любителів орігамі,форум коломийських любителів флірту і всякого відвертого...Успіхів
P.S. Якщо є потрібна кількість рибаків (хоча б півтора) і бажання можу створити окремий розділ і дати модераторські права в ту вітку, якщо мета створити ще один форум імєні сіб'я, який буде дробити коломиян, тогди малчу-малчу...


після такого легкого сарказму і відпадає всячеське бажання, ІМХО
робіть висновки, панове...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 16 березня 2012, 11:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
VOVIC написав:
Хлопці ! В Коломиї накінець-то створено повноцінний риболовний ресурс !
http://rybak.if.ua

Дякую, дуже цікава інформація.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 16 березня 2012, 12:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Бодя написав:
після такого легкого сарказму і відпадає всячеське бажання, ІМХО
у нього такий стиль спілкування... ображатися не варто :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 16 березня 2012, 20:47 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
Один мій друзяка завжди насміхався з мене, що я встаю удосвіта, їду бог зна куди, парюсь цілий день на сонці, і все заради чого? Аби вудочку потримати в руці щоб щось злапати... А відколи заглянув у мою коробочку з приманками, які коштують як два велосипеди(з його слів) - зовсім назвав мене ненормальним. Але я не противився йому, бо знав, що прийде час і він змінить свою думку.
Так і сталось одного погожого дня, коли з друзями вирішили трошки побанячити на місцевому ставку. Звичайно я получив місію щось вполювати на юшку. Закинув вудку і відлучився, щоб принести джерельної води, попросивши свого друзяку приглянути. І треба було такому статися, колєга чіпає коропа десь під 2 кг. Застав його блідого як перед смертю, руки трісуться, що хоч прив"язуй до нього, стакан в руці не слухається(хлопці реанімірувати вирішили). Ноги по коліна мокрі, капці в намулі, кажуть скочив за рибою як навіжений. Рибку спіймав, як не дивно. Але регіт стояв на всю водойму. Видовище кажуть було не для слабкодухих :-D
З тих пір, товариш став заядлим рибаком, купив снасті, навіть дорожчі за мої. Не пропускає ні одного вихідного, щоб не поїхати порибачити. Короче, теж став ненормальним. :-D
До чого я це вам . Про рибалку негативно відгукується тільки той, хто просто не пробував це заняття, не відчув виплеск адреналіну при виважуванні риби і заряд енергії після спілкування з природою. Тому якщо комусь не до вподоби і незрозуміло те, чим ми займаємся - утримайтесь від любої критики, бо може прийти час, коли вам за це стане соромно. ;) :)

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 16 березня 2012, 23:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 20 березня 2012, 14:10 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VOVIC, та не тримаю я на вас зла і проти лінка нічого не маю, адже не затер і не казав що це спам ;)
Бодя, тоді цю тему закривати? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 20 березня 2012, 16:04 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
SPY написав:
Бодя, тоді цю тему закривати?


тоді тре і супермаркети закривати :? або відділ з кавою і чаєм, якшо по через дорогу магазин "кава-чай"

(відий пусто я пів сторінки списав )


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 18 з 23 [ 228 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB