Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 22 з 23 [ 228 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 16 травня 2012, 23:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Бодя написав:
махати не штука, от рибку з води витягнути - штука, а рибка тепер не проста, тре знати на різний час і пору сякі ізвращєнія би ловити. А так як я манкою з карасем дурачуся то і рибалкою трудно назвати


так то не головне , головне провести час з задоволенням, а якщо , щось сі злапає то вже як додача до того задоволення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 10:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:53
Повідомлення: 14
Прізвище, Ім’я: Андрій 777
Капітан написав:
Бодя написав:
махати не штука, от рибку з води витягнути - штука, а рибка тепер не проста, тре знати на різний час і пору сякі ізвращєнія би ловити. А так як я манкою з карасем дурачуся то і рибалкою трудно назвати


так то не головне , головне провести час з задоволенням, а якщо , щось сі злапає то вже як додача до того задоволення

згідний на рибалці час треба проводити з задоволенняс , а якщо щей шось злапається то це буде ще краще


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 12:12 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Азиатские карпы губят реки и нападают на людей в США (видео)

"Рыбное" стихийное бедствие в Иллинойсе. Азиатские карпы истребляют местные виды рыб в реках штата и даже нападают на людей, выпрыгивая из воды до трех метров.

Как сообщают podrobnosti.ua, азиатский карп попал в США сорок лет назад. Его завезли фермеры, чтобы уничтожить водоросли в рыбоводных прудах. Он быстро с этим справился и теперь уничтожает икру других рыб и планктон, лишая остальных подводных обитателей корма.

Азиатский карп очень прожорлив и агрессивен. Некоторые особи достигают метра в длину и весят более сорока килограммов. В этих водах не только рыба - жертва, но и рыбаки. Со слов пострадавших, когда карпы нападают, они ломают ребра и разбивают носы людям.

Этот карп очень плодовит. Самка откладывает более двух миллионов икринок. Даже если выживет 5 процентов - это уже сто тысяч новых голодных ртов.

Азиатский карп уже проникает везде, пробиваясь к озерам на границе США и Канады. Если он туда попадет, будет экологическая катастрофа - карп вытеснит других обитателей.

Местные власти установили спецзаграждения, через которые пропускают ток и пока сдерживают вторжение. Но это ненадолго, считают специалисты. Кроме азиатского карпа, еще 40 агрессивных видов рыб пытаются прорваться из Миссисипи в Большие озера. Электронный барьер не эффективен против всех. Нужен постоянный физически существующий барьер.

Конгресс США пока отказался выделить на это деньги. Так что местные власти привлекают рыбаков из других штатов. Ведь тут и ловить особо не нужно - азиатский карп сам залетает в лодку.

Джерело: Метеопрог + відео

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 17:35 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
SPY написав:
Може ще поділитесь фото як проходили змагання? :)


ТУТ

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 22:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
SPY написав:
Азиатский карп очень прожорлив и агрессивен. Некоторые особи достигают метра в длину и весят более сорока килограммов. В этих водах не только рыба - жертва, но и рыбаки. Со слов пострадавших, когда карпы нападают, они ломают ребра и разбивают носы людям.Этот карп очень плодовит.


блін , таже то шо азійська риба , шо людиноподібні , поведінка одинакова , агресія і зажерливість.... може дустом пробувати ?.. або током.. не знаю... отако не подумаючи завезуть , запустять , засіють або залюднять .. а потім каравул нас віживают ... і ніби 21-ше століття на каляндері і всілякі технології.. а нє , таки охота по граблях пройтися... і шо характерно , ше кілька поколінь має по тих грабльох топтатисі , до того часу , нє , не поки порозумнішают , а поки тоті граблі самі не поломлєсі... я не про політику , я про тіво дурні досліди ... так само тоте ГМО запустили .. а воно як лавина , далі само пішло .. ланцюгова реакція.. так колись для корму коровам привезли тоту фігню .. від котрої тепер купа народу алергією мучисі .. і я у тому числі... якось воно все через корму виходить ... я вибачєюсі за сумбурність.. :oops:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 17 травня 2012, 22:32 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Капітан написав:
шо характерно , ше кілька поколінь має по тих грабльох топтатисі , до того часу , нє , не поки порозумнішают , а поки тоті граблі самі не поломлєсі... я не про політику , я про тіво дурні досліди ... так само тоте ГМО запустили ..

Та не переживайте Ви так, колись це закінчиться кінцем світу ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 18 травня 2012, 12:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
В Китае выловилил рыбу весом более 600 килограммов
17 мая 2012 | 14:25

Рибу калугу вагою у 617 кілограмів - упіймали в одній з китайських річок, неподалік кордону з Росією. Із човна у причіп машини небачений улов перевантажував цілий загін рибалок. Щоправда, тішилися вони недовго. Адже рибу відразу доправили у розплідник. За словами науковців, в утробі гігантської калуги майже півтора мільйона ікринок. Після нересту в штучних умовах - її випустять назад у річку.

Джерело: Подробности-ТВ + відео

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Рибалка
 Повідомлення Додано: 10 червня 2012, 10:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 серпня 2012, 17:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Рибалки-аматори спіймали на вудки відразу трьох десятисантиметрових піраній в Добротвірському водосховищі.
Незнайомих риб віднесли до фахівців Львівдержрибоохорони. Виявилося, що це риба, батьківщина якої - прісні води в Південній Америці. Отже, природним шляхом до нас потрапити вони навряд чи могли. "У нас є чимало акваріумістів, які розводять екзотичні види. Переконаний, що саме хтось із них або з цікавості, або не бажаючи більше доглядати за цими рибами, випустив їх у водосховище", - прокоментував головний спеціаліст Львівдержрибоохорони Іван Косач. Разом з тим, він додав, що такі дії - порушення природоохоронного законодавства, адже невідомо, який вплив можуть мати екзотичні види на наші живі організми. Всього існує близько 50 видів піраній. Приблизно половина з них харчуються рослинною їжею, інші - типові хижаки, зграя яких за кілька хвилин може з'їсти 50-кілограмову тварину. "Який саме вид зловили в Добротворі поки не відомо. Учені їх досліджують", - сказав Іван Косач. Втім, він вважає, що загрози вони швидше за все не представляють. Адже, навіть якщо представники цього виду риб і залишилися у водосховищі, малоймовірно, що вони тут приживуться і переживуть зиму, і ще менш ймовірне те, що вони зможуть розмножуватися. ТСН


це вже близько :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 серпня 2012, 17:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
exp написав:
це вже близько :-D


треба скормити їм нашу иліту - і всі будуть щасливі :lol:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 22 з 23 [ 228 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB