Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 12 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 39  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2015, 17:18 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
https://www.youtube.com/watch?v=P4p5p_UBsZ8


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2015, 17:40 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
https://www.youtube.com/watch?v=P4p5p_UBsZ8


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 січня 2016, 00:05 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Галерея "Елисаветград" 2016 рік визначила у своїй роботі, як рік Дитини. Тому виставка яка відкриється 4 березня ( на день 5-річчя галереї) має назву "Хай завжди буде мама! Хай завжди буду я!" Любов до жінки, дитини ми спробуємо передати мовою фарб. Поціновувачі мистецтва побачать багато картин українських художників з колекції галереї, на яких написані діти, а також прекрасні жінки.
На фото картини А.Г. Шаповалова та М.Чеботару

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 січня 2016, 00:28 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Выставкой художника Феликса Полонского открыт галерейный сезон 2016 года.
С большим успехом несколько часов назад в галерее "Елисаветград " открылась выставка , посвященная 75-летию со дня рождения нашего замечательного художника -Феликса Михайловича Полонского.
Несмотря на капризы погоды, в галерее собрались художники , друзья , близкие , родные юбиляра.
Торжественное событие не осталось незамеченным со стороны областной государственной администрации ,художественного музея , музея им. Осмеркина и конечно же областного Союза художников Украины.
Спасибо всем ! Галерейный сезон 2016 года -открыт ! Любителей искусства ждет много сюрпризов в юбилейном году (галерее "Елисавнетград" 4 марта -5 лет )

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 лютого 2016, 22:28 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Владелец частной галереи «Елисаветград» стал почетным членом союза художников

Кировоградского галериста и мецената Николая Цуканова, владеющего частной художественной галереей «Кировоград», приняли в почетные члены Национального союза художников Украины.

Такого статуса могут быть удостоены деятели отечественной культуры и искусства, которые способствуют развитию системы гуманитарных ценностей страны.

Свидетельство о членстве в профессиональном объединении мастеров кисти вручил Николаю Цуканову зампредседателя НСХУ Николай Кищук вчера, 15 сентября, во время открытия персональной выставки «Роман с акварелью» в галерее «Елисаветград». Экспозиция, созданная по инициативе Николая Цукавнова, собрала работы семьи талантливых одесситов – Анатолия и Галины Кравченко.

Николай Цуканов известен в Кировограде и за его пределами не только умением сплотить живописцев, журналистов, краеведов и творческую интеллигенцию. Он занимается активной просветительской деятельностью, одним из направлений которой стал всеукраинский конкурс детских рисунков «Щаслива дитина – квітуча Україна». Конкурс, стартовавший по инициативе команды галереи «Елисаветград», предполагает вручение победителям оригинальных картин известных украинских художников – членов жюри.



Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2016, 23:05 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Зустрічаємо весну разом з галереєю «Єлисаветград»!
В березні галерея святкує свій перший ювілей. 5 років. Цією «напівкруглою» датою позначена частина нашого життя, наші прагнення, наші старання.
Проект, ідея якого виникла багато років тому, втілений в життя Миколою Миколайовичем Цукановим і невеликим творчим колективом, виріс в те, що допомогло і допомагає рік за роком тисячам людей доторкнутися до прекрасного.
Впродовж п’яти років ми відкриваємо нові таланти і нові можливості для реалізації творчих людей. За цей час було проведено 65 виставок, з них 37 - це живопис і графіка, 15 фотовиставок, а також багато тематичних.
Галерея перетворилась на культурний осередок, в наших залах молодь збирається на битви поетів і битви музикантів, концерти і музичні вечори Також проходять презентації монет, книг, творчих проектів, спектаклі, творчі вечори, зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи.
Хочемо привітати всіх наших друзів, відвідувачів, шанувальників зі святом і запрошуємо 4 березня о 16 годині на відкриття виставки «Ви наші квіти – жінки і діти». Сподіваємось, що представлена добірка живописних полотен професійних художників України з власної колекції галереї створить гарний весняний настрій.


Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2016, 23:12 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Уникальная запись 2011 года,которая 5 лет пролежала в архиве. Десятки знакомых лиц, море позитива, огромный заряд положительных эмоций !

https://www.youtube.com/watch?v=YbZjKt7DUwg


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2016, 23:21 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Уникальная запись 2011 года,которая 5 лет пролежала в архиве. Десятки знакомых лиц, море позитива, огромный заряд положительных эмоций !

https://www.youtube.com/watch?v=YbZjKt7DUwg


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 лютого 2016, 22:25 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
http://uc.kr.ua/elisavetgrad-sovsem-ne- ... -galereya/

Зустрічаємо весну разом з галереєю «Єлисаветград»!
В березні галерея святкує свій перший ювілей. 5 років. Цією «напівкруглою» датою позначена частина нашого життя, наші прагнення, наші старання.
Проект, ідея якого виникла багато років тому, втілений в життя Миколою Миколайовичем Цукановим і невеликим творчим колективом, виріс в те, що допомогло і допомагає рік за роком тисячам людей доторкнутися до прекрасного.
Впродовж п’яти років ми відкриваємо нові таланти і нові можливості для реалізації творчих людей. За цей час було проведено 65 виставок, з них 37 - це живопис і графіка, 15 фотовиставок, а також багато тематичних.
Галерея перетворилась на культурний осередок, в наших залах молодь збирається на битви поетів і битви музикантів, концерти і музичні вечори Також проходять презентації монет, книг, творчих проектів, спектаклі, творчі вечори, зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи.
Хочемо привітати всіх наших друзів, відвідувачів, шанувальників зі святом і запрошуємо 4 березня о 16 годині на відкриття виставки «Ви наші квіти – жінки і діти». Сподіваємось, що представлена добірка живописних полотен професійних художників України з власної колекції галереї створить гарний весняний настрій.


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 лютого 2016, 22:31 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
http://uc.kr.ua/elisavetgrad-sovsem-ne- ... -galereya/

Зустрічаємо весну разом з галереєю «Єлисаветград»!
В березні галерея святкує свій перший ювілей. 5 років. Цією «напівкруглою» датою позначена частина нашого життя, наші прагнення, наші старання.
Проект, ідея якого виникла багато років тому, втілений в життя Миколою Миколайовичем Цукановим і невеликим творчим колективом, виріс в те, що допомогло і допомагає рік за роком тисячам людей доторкнутися до прекрасного.
Впродовж п’яти років ми відкриваємо нові таланти і нові можливості для реалізації творчих людей. За цей час було проведено 65 виставок, з них 37 - це живопис і графіка, 15 фотовиставок, а також багато тематичних.
Галерея перетворилась на культурний осередок, в наших залах молодь збирається на битви поетів і битви музикантів, концерти і музичні вечори Також проходять презентації монет, книг, творчих проектів, спектаклі, творчі вечори, зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи.
Хочемо привітати всіх наших друзів, відвідувачів, шанувальників зі святом і запрошуємо 4 березня о 16 годині на відкриття виставки «Ви наші квіти – жінки і діти». Сподіваємось, що представлена добірка живописних полотен професійних художників України з власної колекції галереї створить гарний весняний настрій.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 12 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB