Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 30 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 11 жовтня 2017, 01:22 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
В Кропивницком откроется выставка художника из Ивано-Франковска

В галерее "Елисаветград" откроется персональная выставка художника из Ивано-Франковска - Федора Матейчука - «Мандруючи Україною». 
Об этом на ФБ пишет Николай Цуканов, собственник галереи "Елисаветград".
 
«Мандруючи Україною»
 
"Ивано-Франковск или же Станислав (как его называли ранее) - родина моих старших братьев и сестры.
Один из самых любимых нашей семьей городов Украины.
Кто не бывал обязательно посетите. Это настоящая жемчужина Западной Украины.
Город для вас станет открытием. Вы увидите как старые памятники архитектуры, так и современные арт-объекты. Этот областной центр считается одним из крупнейших в Галичине и находится на перекрестке различных путей, омывается двумя реками.
Почему я вспомнил об этом городе? 
10 октября 2017 года в 16:00 в галерее "Елисаветград" откроется персональная выставка художника из Ивана-Франковска - Федора Матейчука - «Мандруючи Україною» 
Картины уже прибыли в наш город".

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2017, 23:34 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Ритм жизни опережает время, поэтому выставку Глеба "Безвиз" , которая будет презентована 18 октября "втиснули " в последний момент. Открывающаяся выставка очень интересна - это 31 фотография сделанная Глебом Цукановым в Венеции ( Италия ), Афинах ( Греция ). Среди фотографий значительное место занимают сюжетное фото , фотографии природы, животных Приглашаем друзей , знакомых и незнакомых ( познакомимся !!!! ) в этот день в прекрасный культурный центр - кропивницкую библиотеку им. Чижевского,

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2017, 23:37 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Ритм жизни опережает время, поэтому выставку Глеба "Безвиз" , которая будет презентована 18 октября "втиснули " в последний момент. Открывающаяся выставка очень интересна - это 31 фотография сделанная Глебом Цукановым в Венеции ( Италия ), Афинах ( Греция ). Среди фотографий значительное место занимают сюжетное фото , фотографии природы, животных Приглашаем друзей , знакомых и незнакомых ( познакомимся !!!! ) в этот день в прекрасный культурный центр - кропивницкую библиотеку им. Чижевского,

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 жовтня 2017, 01:05 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Кіровоградський школяр презентував "безвізові" світлини

http://dozor.kr.ua/post/kirovogradskij- ... -3255.html


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2017, 18:36 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
О "Безвизе" с первых уст.

https://www.youtube.com/watch?v=qiI745bA-b4


Догори 
 Повідомлення Додано: 07 листопада 2017, 17:44 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
У галереї «Єлисаветград» відбудеться «День юного колекціонера» у неділю, 12 листопада.

Так, захід проводиться вже другий рік поспіль.

«У заході беруть участь школярі нашого міста, які захоплюються колекціонуванням. Крім традиційних видів колекціонування, діти представляють ті напрямки, які їм цікаві. У минулому році це були маски, машинки, різні види «Лего». Також передбачається участь у заході дорослих колекціонерів, які поділяться досвідом колекціонера», - повідомив Микола Цуканов.
«Галерея «Єлисаветград» вперше представить власну колекцію монет України, зібрану за роки Незалежності України. Для тих хто хоче взяти участь в «Дні юного колекціонера» і виставити свої зібрання, просимо зареєструватися до 10 листопада», - додав власник галереї.
За інформацією, захід розпочнеться о 12:00. Номер телефона для реєстрації -050 457 22 35, Сергій Віталійович.

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 07 листопада 2017, 18:09 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Выбираем и награждаем !!! Честно и открыто !!!
20 ноября заканчивается прием работ на конкурс рисунков Щаслива дитина -квітуча Україна.
До 10 декабря с.г. все работы поступившие на конкурс, до указанной даты ( включительно ) ,будут размещены в открытом доступе. Все желающие !!!!!! ( не только художники !!!!) имеют возможность выбрать лучший ( по их мнению ) рисунок , определиться с призом и передать его в Фонд конкурса для награждения ( данный приз будет вручен ребенку организатором ) или лично вручить его автору !
Уточнить детали , получить необходимую информацию о конкурсе и его участниках можно у координатора проекта Мирославы Падалка , тел. 0509016264

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2017, 21:03 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
В Кропивницком состоялся "День юного коллекционера"

https://www.youtube.com/watch?v=e53ls4MCtWE


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2017, 23:06 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
20 листопада о 13.30 галерея «Єлисаветград» запрошує на презентацію компакт-диску з матеріалами архіву фотожурналіста Василя Ковпака.
Цей диск - результат річної роботи колективу галереї «Єлисаветград» по збереженню, систематизації та поверненню широкому загалу небайдужих до історії нашого міста людей великого фотоархіву Василя Ковпака. Ви отримаєте можливість познайомитись з життям міста і його жителів у 50-80-і роки минулого століття, краще взнаєте самого фотохудожника, зазирнете в його творчу майстерню, познайомитесь з історією збереження фотоархіву В.Ковпака та увічненню пам’яті Василя Ксенофонтовича, побуваєте на відкритті фотовиставки з його архіву.


Докладніше на сайті gre4ka.info

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 листопада 2017, 19:20 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Первые итоги Всеукраинского конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна"

https://www.youtube.com/watch?v=w4hE9cI08Vg


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 30 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB