Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 5 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 15 лютого 2015, 23:39 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
19 февраля в 17.00 приглашаем в галерею "Елисаветград " на мастер-класс по пастели от Оксаны Самойленко

На мастер-классе вы узнаете:
- особенности рисования сухой пастелью, увидите отличия пастели от других техник рисунка и живописи
- как выбрать правильный тон и фактуру бумаги
- последовательность работы над рисунком
- как сделать предварительный набросок, если вы не обучались рисунку
- как создать нужный цвет
- создание плавных тоновых переходов
- смешивание слоев
- техники растушевки
- как исправлять ошибки.
А также краткое введение в цветоведение и основы композиции послужат не только важным подспорьем в занятии, но также будут интересны любому образованному человеку.

Вск материалы включены в стоимость МК.
Время проведения МК 2,5 часа.
Возраст участников - без ограничений.
Стоимость МК 100 грн.

Результат мастер-класса нарисованная Вами картина остается у Вас!

ИНФОРМАЦИЯ О ПРЕПОДАВАТЕЛЕ

Самойленко Оксана, художник (г. Санкт-Петербург).
Окончила Академию Художеств (Институт им. Репина, ВРК). В 2009 году создает коллекцию работ «Модерн» по работам Э.Шиле, А.Мухи, А.Тулуз-Лотрека в технике витражной росписи по стеклу, которая в 2009-2011 гг выставлялась в частных выставочных залах Санкт-Петербурга. В 2012 г. - персональная фотовыставка "Мимолетность вечности" (г. Санкт-Петербург). В 2014 году представляет Украину на выставках живописи "Этновзгляд" г.Тосно, и Смольном г. Санкт-Петербург. С 2014 года участвует в выставках Союза художников Украины, а также в 2014г. состоялась выставка в Национальном музее г.Куэнка, Эквадор.



Также в галерее можно приобрести подарочную карту на мастер-классы Оксаны Самойленко - по витражной росписи и пастели. Только в феврале стоимость карты 100 грн.

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2015, 22:06 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
25 февраля - "Битва поэтов"

21 февраля в 15.00 мастер-класс по витражной росписи

Запись по тел. 063 844 24 97 Оксана.

Все материалы включены в стоимость МК.
Время проведения МК 2,5 часа.
Возраст участников - без ограничений.
Стоимость МК 100 грн.

Результат мастер-класса нарисованная Вами картина остается у Вас!

ИНФОРМАЦИЯ О ПРЕПОДАВАТЕЛЕ

Самойленко Оксана, художник (г. Санкт-Петербург).
Окончила Академию Художеств (Институт им. Репина, ВРК). В 2009 году создает коллекцию работ «Модерн» по работам Э.Шиле, А.Мухи, А.Тулуз-Лотрека в технике витражной росписи по стеклу, которая в 2009-2011 гг выставлялась в частных выставочных залах Санкт-Петербурга. В 2012 г. - персональная фотовыставка "Мимолетность вечности" (г. Санкт-Петербург). В 2014 году представляет Украину на выставках живописи "Этновзгляд" г.Тосно, и Смольном г. Санкт-Петербург. С 2014 года участвует в выставках Союза художников Украины, а также в 2014г. состоялась выставка в Национальном музее г.Куэнка, Эквадор.

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 лютого 2015, 21:31 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
в галерее "Елисаветград" можно купить и обменять фотографии, документы, предметы старины
http://museum.elisavetart.com/publications/exchange/


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2015, 22:51 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
В марте 2015 года, галерея «Елисаветград» отмечает свой четвертый день рождения. За 4 года работы, мы приобрели много новых друзей, провели большое количество выставок ,презентаций , встреч, различных мероприятий. Здание на ул. Пашутиской , 36 стало местом проведения выставок , как именитых , так и молодых художников Украины. Здесь любят собираться поэты , музыканты , коллекционеры …Сегодня мы можем с уверенностью сказать –галерея «Елисаветград» это культурная частица нашего прекрасного города, сохраняющая и вписывающая новые страницы в его историю. Спасибо всем кто с нами !
И еще…Если Вы устали от суеты- приходите к нам . Если впервые в нашем городе –обязательно загляните к нам и мы расскажем о нем , проведем экскурсию и порекомендуем много интересного с чем можно познакомиться в Кировограде !

http://www.elisavetart.com/about/0/vidk ... gradi.html


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 лютого 2015, 23:16 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Ждем вас 3 марта в 16.00


Галерея «Елисаветград» приглашает на открытие фотовыставки «Так умеет каждый». Выставка приурочена прекрасному событию - четыре года назад галерея впервые открыла свои двери. Владелец Николай Николаевич Цуканов выступит в этот раз в новом для себя амплуа, как автор представленных в экспозиции фоторабот.
За 4 года работы, галерея приобрела много новых друзей, провела большое количество выставок, презентаций, встреч, различных мероприятий. Здание на улице Пашутинской, 36 стало местом проведения выставок, как именитых, так и молодых художников Украины. Здесь любят собираться поэты, музыканты, коллекционеры …Сегодня мы можем с уверенностью сказать – галерея «Елисаветград» это культурная частица нашего прекрасного города, сохраняющая и вписывающая новые страницы в его историю. Спасибо всем кто с нами!

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 лютого 2015, 14:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2015, 14:30
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: grisina
С 12 сентября в галерее можно увидеть выставку одного из лучших живописцев Кировограда Анатолия Никитовича Янева. Художник сделал подарок и ко Дню города написал около двадцати прекрасных пейзажей, в которых зритель узнает близкие и знакомые каждому кировоградцу места.


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 березня 2015, 23:03 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Галерея «Елисаветград» приглашает на открытие фотовыставки «Так умеет каждый». Выставка приурочена прекрасному событию - четыре года назад галерея впервые открыла свои двери. Владелец Николай Николаевич Цуканов выступит в этот раз в новом для себя амплуа, как автор представленных в экспозиции фоторабот.
За 4 года работы, галерея приобрела много новых друзей, провела большое количество выставок, презентаций, встреч, различных мероприятий. Здание на улице Пашутинской, 36 стало местом проведения выставок, как именитых, так и молодых художников Украины. Здесь любят собираться поэты, музыканты, коллекционеры …Сегодня мы можем с уверенностью сказать – галерея «Елисаветград» это культурная частица нашего прекрасного города, сохраняющая и вписывающая новые страницы в его историю. Спасибо всем кто с нами!
Ждем вас 3 марта в 16.00


Особливий мистецький проект - Вечір пам'яті Володимира Івасюка "Візьми з собою мою пісню - я в неї щастя наспівав..." 4 березня, в день його народження.
Місце проведння - галерея "Єлисаветград" о 18.00
Зустріч є благодійною, вхід вільний, проте організатори пропонують лімітовану колекцію авторських листівок, ілюстрованих Ольгою Макаревич за мотивами пісень Володимира Івасюка, мотиваційні та патріотичні магніти і наліпки.
Кошти будуть передані пораненому кіровоградському бійцеві Вадимові Довгоруку на лікування.
Це відкритий мистецький майданчик для творчого діалогу - якщо ви музикант чи виконавець або у вас є знайомі виконавці, для яких творчість В.Івасюка є близькою, - долучайтеся!
Просимо заздалегідь повідомити про участь для узгодження композицій для виконання. Вітається акустичний формат виступу.
Контактна особа: Ірина Ткаченко, 80976931163

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 березня 2015, 21:51 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Учора, 3 березня, галерея «Єлисаветград» відсвяткувала одразу дві події: свій день народження та відкриття персональної фотовиставки власника галереї Миколи Цуканова.

Як повідомив кореспондент Першої електронної, незважаючи на «нельотну» дощову погоду, простора зала галереї ледь помістила всіх бажаючих привітати Миколу Цуканова і, заодно, долучитись до споглядання прекрасного.

Зазвичай, у день народження імениннику прийнято дарувати подарунки. Творчі люди удосконалюють ці багаторічні традиції, тож цього разу було все навпаки – власник «Єлисаветграда» роздавав подарунки друзям галереї.

«Я презентую картини з зображенням нашого прекрасного Кіровограда, щоб вони лишились у місті. Такі картини зазвичай даруються приїжджим гостям, полотна вивозяться і втрачають свою цінність», – зазначив Микола Цуканов. Щоб зберегти і примножити культурну спадщину Кіровоградщини, власник полотен подарував їх обласному художньому та краєзнавчому музеям, музею ім. О. Осьмьоркіна та бібліотеці ім. Д. Чижевського. До речі, картина, передана бібліотеці, є вже другою у колекції закладу. Ці полотна стануть початком першої постійної мистецької експозиції у стінах наукової бібліотеки.

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 06 березня 2015, 20:11 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Галерея «Єлисаветград» відсвяткувала свою четверту річницю. Незважаючи на те, що перша в місті приватна галерея відкривалась з самого початку як місце де можна подивитись і придбати тільки живописні полотна, «Єлисаветград» стала своєрідною культурною меккою Кіровограда. Тут збираються поети, музиканти, художники, фотографи, зрештою просто любителі мистецтва. Відсвяткувати своє четверте День народження галерея вирішила теж культурно. Між тим не без сюрпризів, адже до чергової річниці в галереї «Єлисаветград» презентував свою першу виставку її власник Микола Цуканов.
Докладніше в розділі Галерея «Єлисаветград» відсвяткувала день народження відкриттям нової виставки (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Презентація виставки перетворилась на справжнє день народження – з подарунками, вітаннями, піснями, тістечками. Подякувала за дружбу і співпрацю і сама галерея. Микола Цуканов подарував музеям Кіровограда, а також обласній бібліотеці ім.. Д. Чижевського полотна, на яких зображене наше місто.
«Я не готувався до цієї виставки довго. Я не колекціонував спеціально фотографії. Я зібрав кадри, зроблені за багато років у різних поїздках. Сьогодні це не просто виставка, це можливість привабити увагу людей, які вміють робити так само, - розповідає Микола Цуканов. - Вони так само можуть прийти сюди, показати свої роботи, адже це вміє кожен. Я ж сам не фотограф, я роблю знімки так само як і тисячі людей, в яких є фотоапарат. Я не хочу, щоб ці фотографії були на флешках, хочу щоб їх дарували людям. Я завжди намагаюсь зарядити людей, які знаходяться поруч, позитивом. Зробити це можна тоді, коли таким показуєш себе».
За чотири роки існування галереї у Кіровограді стали популярними такі формати зустрічей як Битви поетів та музикантів, камерні музичні вечори, презентації різноманітних проектів. Сам Микола Цуканов разом з сином Глібом разом у фотографіях відкривають кіровоградцям Україну: її цікаві місця, культуру, людей, історію. І попереду не менш цікаві проекти, обіцяє власник галереї:
«Галерея живе і буде жити, поки живу я. Я впевнений, що сьогодні аура і позитив нашої галереї все більше і більше приваблює увагу кіровоградців. І найголовніше цим позитивом ми заряджаємо дітей, які приходять до нас і отримують перші навички спілкування з мистецтвом».
Цікаво те, що до такого успіху та популярності із самого початку працівники галереї не прагнули. Галерея еволюціонувала разом з культурним простором міста.
«Ми змінюємо формат еволюціонуючи. З самого початку ми планували, що в цих стінах буде лише живопис. Сьогодні ми подружились із фотографами міста, любителями історії, з культурними діячами. І найголовніше ми привабили до мистецтва і тих, хто нічого ще в ньому не розуміє – дітей. І зараз наш формат змінився. Мені хочеться щоб в галерея продовжувала дивувати кіровоградців, але я категорично проти того, щоб фотографії демонстрували все, що пов’язано з насиллям» - зауважує Микола Цуканов.
Зрештою, найближчим часом Цуканови обіцяють іще декілька цікавих проектів. Один із них, найближчий та найочікуваніший, - Гліб Цуканов презентує чергову виставку фотографій, що були зроблені за 4 роки існування «Єлисаветграда». На світлинах будуть лише обличчя друзів, колег і відвідувачів галереї.

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 березня 2015, 23:41 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
-«ЕЛИСАВЕТГРАДСКИЙ ПЛЕНЭР»

Галерея «Елисаветград» впервые за 4 года со дня своего создания проводит пленэр ,в котором примут участие художники Украины. Галерея основана в марте 2011 года. Адрес галереи - г. Кировоград , Пашутинская , 36
Первый пленэр пройдет с 28 апреля по 10 мая 2015 года в городе Светловодске.
Светловодск — небольшой живописный городок в Кировоградской области, расположен в географическом центре Украины. Раскинулся город на холмах вдоль берегов Днепра. Светловодск - очень молодой город, начало строительства города пришлось на 1954 год.В дальнейшем планируется проведение пленэров в других живописных уголках области .

Зображення


Ю. Цуканов. холст . масло , 2014 год)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB