Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 33 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 02 травня 2018, 20:55 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Пленэр - 2018
В последние дни в адрес галереи поступает много звонков от художников , с просьбой уточнить будет ли проводиться пленэр-2018 и разъяснить , что необходимо для участия в нем .
Галерея "Елисаветград" уже четвертый год подряд проводит пленэры художников Украины.
Главной задачей пленэра является популяризация красивейших уголков области и города с их природными , историческими и архитектурными достопримечательностями .
В этом году пленэр пройдет в сентябре, в рамках празднования "Дня города".
Художники так же посетят Маловисковский , Александровский районы, хутор "Надию ".
Запланирована большая предпленэрная выставка , а так же выставка пленэрных работ . Начат отбор художников для участия в пленэре.Традиционно группа будет состоять из 10 человек.Условия привлекательные !
Заявки ( письмо с информацией о художнике + фото работ ) присылайте на электронный адрес - --kir250@ukr.net--


Зображення
Зображення
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 07 травня 2018, 00:16 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Приглашаем детей на фестиваль.
Фестиваль детского творчества" - это хороший знак в культурной жизни нашего города.
11 мая уже третий год подряд галерея "Елисаветград " проводит совместный творческий проект с отделами, управлениями городского совета. Площадка перед краеведческим музеем собирает сотни детей , которые участвуют в мастер- классах ,пленэрах, в концертных программах, смогут увидеть фото выстави , выставку детских работ участников конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна". Зоны фестиваля начинают работать с 11часов. Официальное открытие в 12 -00
Участники получат Дипломы , значки фестиваля.

Зображення
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2018, 20:08 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
В эти дни Памяти , Примирения у людей много переживаний, различных точек зрения, которые одних объединяют , других ссорят ... Память ...
Сегодня я о Памяти . О той, что на душе и сердце....


Не изменяйте памяти своей,
А научитесь просто помнить!
Из сотни жизненных свечей,
Найдется , что нам вспомнить.

Картинки, образы, слова,
Минуты , встречи, расставания!
Глаза и слезы.Близких голоса.
Счастливый миг и первое свиданье.

Не изменяйте памяти своей !
Все лучшее , что было берегите.
О маме память до последних дней,
В душе и сердце вашем сохраните!

Нам память греет душу изнутри,
И пусть порою рвет ее на части !!!
Без памяти , без веры и любви,
Не будет в жизни истинного счастья!

Не изменяйте памяти своей,
А научитесь просто помнить!
Из сотни жизненных свечей,
Найдется , что нам вспомнить.

Н. Цуканов
9 мая 2018 г.

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 травня 2018, 22:22 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 травня 2018, 19:53 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Володимир Авксентійович Дахно

(нар. 7 березня 1932, Запоріжжя — пом. 28 липня 2006, Київ) — український художник-мультиплікатор, режисер, сценарист, лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка (1988), Народний артист України (1996). Відомий як автор всенародно улюблених мультфільмів, зокрема серіалу «Як козаки …».

«Козаки» — серія мультиплікаційних фільмів, знятих в УРСР на українській студії «Київнаукфільм». Автор сценарію і режисер — Володимир Дахно. Всі мультфільми є короткометражними, їх тривалість не перевищує 20 хвилин.

У 1960 році В. Дахно дебютує в якості художника-мультиплікатора з мультфільмом «Пригода перцю», який став першою роботою творчого об’єднання.
Повною мірою талант В. Дахно розкрився в 1967 році з виходом першої серії мультфільму «Як козаки…», при створенні якого він виступає в ролі художника, режисера і сценариста. Мультсеріал відразу став популярним. Герої мультфільмів «Як козаки …» є найбільш впізнаваними персонажами в українській мультиплікації. Всього В. Дахно було створено дев’ять короткометражних мультфільмів про запорізьких козаків Грая, Тура і Око.

У 1991 році за участю героїв вийшов перший повнометражний український мультиплікаційний фільм «Енеїда», створений В.Дахно за мотивами однойменної поеми Івана Котляревського.

До Кропивницького завітають роботи Володимира Дахно з особистої колекції художника Андрія Кулагіна, який свого часу фактично врятував ці твори від знищення. Загалом у колекції більш ніж 100 графічних робіт, частина яких буде представлена у нашому місті, що відбудеться вперше.

Андрій Кулагін також завітає з візитом, тож всі бажаючі зможуть познайомитися з власником творів, який люб'язно надав їх для експозиції в галереї "Єлисаветград" та особисто поспілкуватися з непересічною особистістю, яка не тільки займається творчістю, але й зберігає та пропагує творче надбання інших митців.

Відкриття виставки відбудеться 29 травня 2018 року о 16.15 в галереї "Єлисаветград".

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 травня 2018, 17:00 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
http://centr.kr.ua/news/raboty-izvestno ... irovograde

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 червня 2018, 20:39 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Любое творчество – это искусство обмана и перевоплощения.

http://uc.kr.ua/2018/06/19/kak-kazaky-v ... -pobyvaly/


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 червня 2018, 14:51 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Галерея начала прием детских работ на конкурс. Ждем работы юных талантов !

https://www.facebook.com/groups/100515183630343/


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 липня 2018, 22:27 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Галерея принимала гостей - участников "Звездного ралли "


Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 липня 2018, 20:37 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Правдивая история.
Она не в словах переписанных сотни раз , а в фотографиях запечатлевших миг истории !!!
Давно не размещали фотографий из архива Василия Ковпака . Но мы ежедневно продолжаем заниматься оцифровкой негативов и "добрались " до Новоукраинки ! (60-е годы. )

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 33 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB