Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 8 з 15 [ 150 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 16 травня 2013, 21:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 175
Звідки: Коломия
Бодю, нічого не прочитабельно на фотках :?


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2013, 14:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Який керівник, такі фотки! Не можна призначати на керівні посади лабухів, малярів, рижихсерів, тощо!
Всі знають,що Улька воріг культури! І що? Комус дала і забула, а культура в дуШі...
Так і тут. Повний непрофісіАНАлізм! :cry: :cry: :( :( :boredom: :boredom:


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 травня 2013, 13:53 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Andy_NTK написав:
нічого не прочитабельно на фотках

Віру,але з мобіли 0.3мп краще не віходит :-D а на інше, на даний момент, фізично і фізіологічно в мене нема часу, хоча основна інформація читабельна (менче-білше :oops: ) в моєму моніторі. Коломия не Кривий Ріг (120 км від краю до краю), можна зробити 15-ти хвилинний вечірній променад і прискіпливо оглянути афіші ;)
Старший_брат написав:
Який керівник, такі фотки!

керівник ту трошечки зовсім ні при чім, моя особиста ініціатива, котра часто бувая наказуваємая
Старший_брат написав:
Так і тут. Повний непрофісіАНАлізм!

а я і не пхався в професійні фоторепортери, так шо звиняйте, до того ця рубрика не є офіційним сайтом Нар Дому. Буду невимовно радий коли Ви особисто зголоситеся помочи і виправити цей Повний непрофісіАНАлізм!


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 травня 2013, 16:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя, не партесь Ви тим! Кому тра' - уздрить, перепитає чи піде і гляне. Особисто мені тема цікава з точки зору такого собі літопису, що коли було і що цікавого має бути :)
А кому не тра - будуть шукати у всьому анал, до якого звикли і заглядатимуть в зуби дарованому коню, шукатимуть причіпок :(
Старість треба поважати, якою б вона маразматичною не була і якби не бурчала (с)

Немаю нічого проти 0,3Mp, тільки попрошу все-таки вставляти фото в тих же 640х480, без мініатюр чи переходів на інші сайти, для все-таки зручніше, до 1100px на форум заливається без проблем, але щоб уникнути проблем із відображенням на малих моніторах зроблені прев'ю до 800рх :)
Сподіваюсь на розуміння ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 травня 2013, 23:59 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
SPY написав:
не партесь Ви тим!

та я і не парюсь, просто проАНАЛИТИ легше всього, сам такий, кого хоч заАНАЛЮ, ту справа принципа, покажи шо сам годен, причому не оден раз а цілий чєс і постоянно, а потому АНАЛЬ всіх І ВСЯ вздовж і в поперек, якшо втримаєшся.... сорі, нічого і нікого особистого
SPY написав:
попрошу все-таки вставляти фото в тих же 640х480, без мініатюр чи переходів на інші сайти, для все-таки зручніше, до 1100px на форум заливається без проблем

от з цього місця бажано конкретніше. Особисто мені здавалося зручніше так як робить uaimage.com, є превю, тицьнув (коли шо зацікавило) і переглянув у повному розмірі а не жди поки прогрузиться на сторінці вагон всяких фоток
До того всього там дуже зручно, пакетом закинув і отримав пакет превюшок, одним копі-пасте (сорі за дикий трансліт) вставив у повідомлення, при потребі ті самі превюшки вставляються в інші повідомлення без перезаливання

ше раз вібачєюсі моцно


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 травня 2013, 00:46 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
от з цього місця бажано конкретніше. Особисто мені здавалося зручніше так як робить uaimage.com, є превю, тицьнув (коли шо зацікавило) і переглянув у повному розмірі а не жди поки прогрузиться на сторінці вагон всяких фоток
До того всього там дуже зручно, пакетом закинув і отримав пакет превюшок, одним копі-пасте (сорі за дикий трансліт) вставив у повідомлення, при потребі ті самі превюшки вставляються в інші повідомлення без перезаливання

Вимог ніяких немає, просто моя думка, що краще таки сторінка із багатьма фотками, аніж багато прев'ю, але це суб'єктивно - можу помилятись. Групова заливка є всюди, але має бути на юаімедж, як на радікалі - хочете прев'ю, хочете повне фото, я думаю повним було б зручніше, але ще раз помиляюсь, просто ІМНО для юзера легше почекати на 5секунд довше ніж кожну фотку виклацувати і збільшувати :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 травня 2013, 12:57 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Мені зручно і швидко з превюшками. Афіш 30 шт за один раз не буває, тицьнути один раз мишом і переглянути в повний розмір у іншому вікні великих трудотонокілометролюдиногодиноднів не вимагає. Сподіваюсь на розуміння. Величезне прохання вести холіварну бесіду без аналів і калів.
Адміністрація на свій розсуд може офтопи потерти :-D
дякую!


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 травня 2013, 11:08 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 травня 2013, 21:56 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Зображення Зображення Зображення Зображення

Пишемо про свої враження, побажання та зауваження (тільки не про якість зображення :lol: ). По можливості викладаємо інформацію про майбутні заходи і обговорюємо їх проведення.


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 травня 2013, 13:54 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
скромний фотозвіт про мюзикл "МАМА" (кадри з відео, якість хромає :lol: )
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 15 [ 150 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB