Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 3 з 4 [ 36 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2012, 23:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Було б бажання власників кафе покращувати сервіс - то і анонімні покупці знайдуться :)
може власники мають бажання і не знають як це зробити... :-D треба їм запропонувати :secret:


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 квітня 2012, 00:05 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
SPY написав:
Було б бажання власників кафе покращувати сервіс - то і анонімні покупці знайдуться :)
може власники мають бажання і не знають як це зробити... :-D треба їм запропонувати :secret:

а) ага... подають замовлення на ім'я редакцї порталу із листом перевірте мій персонал. Переказують кошти на рахунок в швейцарському банку або не переказують. Приходять шпійони, які від бажань власника або не видають себе будучи сірими мишами або замахують в доску персонал і потім розказують про реакцію персоналу власнику в звіті. Шпіонити можуть всі форумчани і не тільки :)
Спостереження за персоналом:
тривалість виконання замовлень, поведінка із клієнтами, втикання в потолок, хамство, етс

б) шукають знайомих, які знають когось із нового каналу, які знають Ольгу Фреймут. Кажуть їй: Чувак, прокачай мою тачку... тьху перевір мій заклад і потім сидячи перед талявізором вирішують кого звільнять, а кого помилують і просто розстріляють :)

ІМНО, якщо випадки шпійонства в місті будуть і про це поповзуть чутки, тоді вже і обережнішими можуть стати офіціанти, бармени, кухарі, продавці телефонів, техніки, валянків, етс

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 квітня 2012, 10:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
ІМНО, якщо випадки шпійонства в місті будуть і про це поповзуть чутки, тоді вже і обережнішими можуть стати офіціанти, бармени, кухарі, продавці телефонів, техніки, валянків, етс
треба запускати чутки :D

бо гроші на моніторинг напевно сі скінчили :coffe:


Догори 
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2012, 21:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 175
Звідки: Коломия
exp написав:
SPY написав:
ІМНО, якщо випадки шпійонства в місті будуть і про це поповзуть чутки, тоді вже і обережнішими можуть стати офіціанти, бармени, кухарі, продавці телефонів, техніки, валянків, етс
треба запускати чутки :D

бо гроші на моніторинг напевно сі скінчили :coffe:



Та нє. тема просто не потрібна. так, поговорити ні про що...


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2012, 23:23 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Andy_NTK написав:
Та нє. тема просто не потрібна. так, поговорити ні про що...

по такому критерію я половину форума можу потерти, а другу половину відредагувати :D
з іншої сторони може хтось зафіксує недоліки обслуговування і може комусь вони будуть цікавими - відповідно вже тема для когось буде мати значення :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 квітня 2012, 21:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 11
Звідки: Коломия
Не можу не дописати тему... відвідали сьогодні шоколадню коло шевченка в надії спробувати їх новий асортимент. Спочатку були приємно вражені оформленням залу та замороженим стаканом для пива... однак як завжди: подати вміли, зготувати не вміли...

Замовили 2 млинці: з куркою та вишнею, пиво та сік мультифруктовий...

Відразу що насторожило, що замість мультифруктового принесли грейпфрутовий... різницю в смаках вловлюєте? як на мене другий сік взагалі на любителя... офіціант пояснила: "вибачте мультифруктового нема, є грейпфрутовий"

Обіцяли млинці зготувати протягом 15-20 хв. Перший млинець для чоловіка було подано через 25 хв, а другий солодкий ще через 25 хв...

Якщо б хотіли собі в такому закладі організувати романтичний вечір, один із партнерів явно би залився слиною, поки спостерігав як друга половинка наминає...

Щодо смаку страв. Звичайні домашні млинці, абсолютно нічого особливого... можна навіть сказати, що досить товсті млинці, кухар не вміє їх готувати... До млинця з куркою подається 2 салати: морквяний та з капусти. Що стосується вишневого млинця - то тут взагалі одне розчарування... Млинець з звичайним вишневим варенням :(

Для себе зробила висновок, що в шоколадню можна ходити тільки пити чай з тортиком...


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2013, 21:48 
Офлайн

З нами з: 23 лютого 2009, 03:00
Повідомлення: 1
Що до Імпрези, обслуговування супер швидке, але на жаль тільки для естонців. Власники забули що ми Українці? Дійсно дратує що не обслуговують біля стійки... І по свіжості випічки все правильно сказали вище, і бачу що чим далі тим гірше.
За кордоном завжди на тебе чекають у кафе , як на бажаного товариша, якого не бачили вже дуже давно, хоча ти там був сьогодня вранці. А у нас, перших два три місяці після відкриття закладу... надалі буває так ------ чого приперлися..???? і так клієнтів вистачає...??? лице офіціантки приймає такий вигляд ніби ти прийшов не в заклад де вона працює, а до неї додому і не зрозуміло чого вимагаєш.
Робіть вісновки, можливо пора запропонувати персоналу Імпрези ходити в масках клоунів? І то було б веселіше!


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2013, 22:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
тоді краще ходити в ті заклади, де вам раді :secret:


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2013, 10:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
exp написав:
тоді краще ходити в ті заклади, де вам раді :secret:


ОТ!!! Ця тема для того, щоб знати, де нам раді! :) :secret: :girl_wink:


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2013, 20:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
kseniya_www написав:
Не можу не дописати тему... відвідали сьогодні шоколадню коло шевченка ....Для себе зробила висновок, що в шоколадню можна ходити тільки пити чай з тортиком...


Я в шоколадню на тортик більше не ризикую ходити..

Ще літом там була, та й замовила тортик, ну тортик був свіжий і непоганий на смак, але 3 ложечка мені вилізла боком, оскільки в тортику був "бонус" шматочки дротику від дротяної мочалки :(

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 4 [ 36 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB