Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 4 з 4 [ 36 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2013, 22:00 
Офлайн

З нами з: 03 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 29
Теж там ласував тільки "сирником" но його важко цим словом назвати , таке відчуття що він тільки стояв біля сиру но ніяк не мав у собі цього інгрідієнту, а тільки одна манка . Що було негайно сказано офіціантам на що вони яро переконували, що це не манка , а сир .
В кінці кінців нічого їм не доказали , при цьому на нас пробували голос повишати в кінці навіть не вибачилися .
Колись ходив майже кожен день на налисники з ікрою , куркою та іншими інгрідієнтами , а зараз тими блінчиками можа як бумеранги запускати , тверді і сухі і смаку колишнього давно вже немає.
Висновок Імпреза рівнем обслуговування впала нище плінтуса .


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2013, 22:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 175
Звідки: Коломия
все погано. зрозуміло......
а де добре? де смачно? трошки позитиву підкиньте панове!


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2013, 22:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
batareyka написав:
Теж там ласував тільки "сирником" но його важко цим словом назвати , таке відчуття що він тільки стояв біля сиру но ніяк не мав у собі цього інгрідієнту, а тільки одна манка . Що було негайно сказано офіціантам на що вони яро переконували, що це не манка , а сир .
В кінці кінців нічого їм не доказали , при цьому на нас пробували голос повишати в кінці навіть не вибачилися .
Колись ходив майже кожен день на налисники з ікрою , куркою та іншими інгрідієнтами , а зараз тими блінчиками можа як бумеранги запускати , тверді і сухі і смаку колишнього давно вже немає.
Висновок Імпреза рівнем обслуговування впала нище плінтуса .



Там почали робити вареники на пару з вишеньками... поки непогані...
але трохи дратує коли вони називають вершковим соусом звичайні аерозольні вершки.

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2013, 22:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
Andy_NTK написав:
все погано. зрозуміло......
а де добре? де смачно? трошки позитиву підкиньте панове!


позитиву практично ніде немає....

якщо десь піти гарно посидіти, щоб і кава добра, і все решта смачно, то дуже важко знайти, по крайній мірі я ще такого не знаходила...

а якщо швидко і дешево на обід збігати з роботи, то є кілька варіантів.... так щоб і смачно...

треба щоб хтось був при грошах і відкрив щось "грандіозне"... щоб це буле креативно, щоб туристів було чим привабити, щоб було смачно, і щоб було, як ніде, надзвичано привітно... щоб та офіціантка, якій на голову "вилиєш борщ", не почала гаркати, а гарно сказала, .."що ми зараз принесемо вам свіжий..". Оце я розумію обслуговування...

інакших виходів немає...

ті що зараз працюють, спочатку були..хоч пилинку здувай, а тепер вони просто "косять бабло"... а люди що, не мають куди дітись... якби ж ми не ходили в ці "класні" заклади, вони б рано чи пізно почали зачинятись, і почали б видумувати щось нове... "ага тут справа не пішла, треба думати в чому проблема"...

і знову ж таки, не повести кудись поїсти свою приятельку (-ля) не вдастся. Так склалось що Коломия місто туристичне.. люди ж не будуть водити додому, щоб поїсти і посидіти, ну як не крути, щось не те...


Отаке замкнуте коло

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 лютого 2013, 11:46 
Офлайн

З нами з: 03 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 29
Romcia


Повністю з Вами згідний якщоб не турестичне місто і не постійний потік нових людей чухалиб власники багатьох закладів башку, що не так . А так бабло капає ну добре і нехочуть заморочуватися чому місцевим не догода .
Ще одне як на мене це треба щоб власник був совісний і постійно контролював кухню тоді будут якісні речі , а то так получається як вище з баблом .

Троя певний час тримала марку , привітності і смачності но вже і там замічаються косяки . Коли приходиш офіціант тобі подає меню з таким виразом обличча , що ось приперся і зараз буде мене напрягати це йому принеси або то принеси , а потім ще і щось не так буде .
Напевно в них в голові думка , прийшов лишив гроші посидів подивився на них гарнюнь і пішов без замовлення і ще на каву лишив , цеб булоб ідеально .
З трої поки, що можу сказати, що мені подобається піца вона на 80% подібна до справжньої смачної Італійскої за ради чого час від часу туди ходжу .

Де справді до недавнього часу дула смачна їжа так в Феніксі біля квиткового ринку (є така кафешка маленька ), но в них там проблеми на мою думку з антисанітарією , все віглядає як на старій бабусеній кухні в якій роки 2 не прибирали , і постійний запах різних варок , парок їжі з кухні , що свідчить що немає нормальної витяжної системи .

І так про багатьох можна розказувати .

П.С.
Власникам треба контролювати совісно , а не кидати як "курск " і при цьому жалітися що мало клієнтів , і зразу думка немає клієнтів тоді піднімаєм ціни тим що є , щоб не прогоріти .


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 грудня 2013, 21:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 березня 2012, 12:11
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Ершов Микола
А ще буде корисно для активістів моніторингу (яких не так аж багато як я думав :coffe: ), хороший список закладів знайшов на порталі http://restgeo.com/Category/15/zavedeniya-pitaniya.aspx
можна черпати дані для відвідувань)) :work:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 4 [ 36 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB