Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 36 з 37 [ 367 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 14 травня 2012, 22:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
myrko написав:
exp написав:
Безалкогольне пиво буде не таким гидким, якщо додати в нього грам 100 горілки.
:D
Це вже пройдений етап, от коли зверху ше й дихлофосом полірнути - буде повний ахтунг. :roll:
:-D


блін .. Мірку , ну це вже чисто по маґєрські.... :?

мені подобаєсі реклама пива зіберт .... два пива і ти німець... :-D але то тра аби і кухлі були німецькі - 3 літрові...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 15 травня 2012, 13:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Капітан написав:
два пива і ти німець... :-D але то тра аби і кухлі були німецькі - 3 літрові...
гарно придумано :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 15 травня 2012, 21:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
exp написав:
Капітан написав:
два пива і ти німець... :-D але то тра аби і кухлі були німецькі - 3 літрові...
гарно придумано :-D


якось , пару років тому поїхали з одним аборигеном на той Oktoberfest
тай пива хочемо , я кажу мені пиво і сосиски ... і талієць таки , каже , мені мале пиво , німка його зміряла поглядом , тай каже , ти собі у Італії забагай маленьке пиву , а ту є пиво ... і принесла дві баньки молочарські Зображення.... машину зразу на платну стоянку .. бо поліцаї при виїзді , курва так дают у рурку дути ... бабло косят , шо жуть...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 19 вересня 2012, 17:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Ірландські вчені з Університету Дубліна придумали спосіб поліпшити смак пива. Вони з'ясували, що додавання в пластик двовимірних кристалів нітриду бору робить цей матеріал непроникним для газів. Цю технологію, на їхню думку, можна використовувати при виробництві пивних пляшок.

У статті в журналі Science група вчених виклала спосіб виробництва двовимірних кристалів методом ексфоліації - розшарування анізотропного матеріалу з утворенням тонких плівок і пластівців. Завдяки використанню цього методу, авторам вдалося отримати одношарові кристали сульфідів, селенідів і телуридів молібдену, вольфраму, ніобію, а також нітрид бору.

Двовимірні пластівці дослідники змішували з полімерами та отримували гібридні дисперсії. При цьому, за словами авторів, змінювалися властивості полімерів - зокрема, сильно падала їх проникність для кисню і вуглекислого газу.

Новими матеріалами зацікавилася пивоварна компанія SABMiller. Оскільки дифузія кисню і вуглекислого газу погіршує властивості пива, використання більш газонепроникного пластику здатне продовжити термін зберігання напою.

Компанія вже уклала з вченими угоду про партнерство. Протягом найближчих двох років вони планують перевірити придатність пластиків, що містять двовимірні кристали нітриду бору, для виробництва пивної тари.
:coffe: ну от


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2012, 17:09 
Офлайн

З нами з: 15 жовтня 2010, 16:54
Повідомлення: 513
Звідки: Коломия/USA
Прізвище, Ім’я: Олеся О.
Вчора робили закупи в горілчаному, от що надибали :D
Зображення
Зображення

:verygood:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2012, 23:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
ну як не можемо нічого іншого виробляти , то хоть горівку.... я тут ще насіння гарбузове купував , такі пише prodotto in Ucraina :-D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2012, 09:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
exp написав:
Цитата:
... додавання в пластик двовимірних кристалів нітриду бору робить цей матеріал непроникним для газів.
У статті в журналі Science група вчених виклала спосіб виробництва двовимірних кристалів методом ексфоліації - розшарування анізотропного матеріалу з утворенням тонких плівок і пластівців. Завдяки використанню цього методу, авторам вдалося отримати одношарові кристали сульфідів, селенідів і телуридів молібдену, вольфраму, ніобію, а також нітрид бору.


Ти це для кого писав? :? :roll:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2012, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Старший_брат написав:
exp написав:
Цитата:
... додавання в пластик двовимірних кристалів нітриду бору робить цей матеріал непроникним для газів.
У статті в журналі Science група вчених виклала спосіб виробництва двовимірних кристалів методом ексфоліації - розшарування анізотропного матеріалу з утворенням тонких плівок і пластівців. Завдяки використанню цього методу, авторам вдалося отримати одношарові кристали сульфідів, селенідів і телуридів молібдену, вольфраму, ніобію, а також нітрид бору.

Ти це для кого писав? :? :roll:


він певно голькнув з під капоту того мустанга , або тіґера... :-D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2012, 12:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Капітан написав:
Старший_брат написав:
Ти це для кого писав? :? :roll:


він певно голькнув з під капоту того мустанга , або тіґера... :-D

для тих хто любит пиво :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про алкоголь :)
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 00:11 
Офлайн

З нами з: 20 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: невідомо хто
Рецепти від похмілля з двох десятків країн світу...

Незмінним супутником вдалого святкування Нового року є похмілля наступного ранку.У різних країнах борються з неприємними наслідками свята по-своєму.

Пропонуємо вам 15 способів боротьби з похміллям.
У Росії найпопулярнішим засобом від похмілля вважається розсіл - дія розсолу пояснюється тим, що він одночасно бореться із зневодненням і відновлює втрати солей-електролітів. Однак, доза "ліків" повинна бути помірною - не більше склянки.
У Голландії, як повідомляє ТСН, п'ють пиво, цей спосіб знайомий і нашим співвітчизникам.
Італійці справляються з похміллям з допомогою чашки міцного еспресо або рістретто, можна і не однієї.
У Норвегії найпопулярніший спосіб боротьби із захворюванням - велика кружка жирних вершків. Не оригінальні і китайці - вони воліють пити міцний зелений чай.
У Німеччині готують так званий "сніданок після п'янки" - рулети з солоного оселедця з начинкою з маринованих овочів.
А в Туреччині вважають за краще з'їдати кокореч - смажені на рожні баранячі тельбухи, які дрібно рубають з зеленим перцем, чебрецем і помідорами, рясно посипають червоним перцем і кладуть у теплий хрусткий коржик.
Схожою стравою лікуються і в Британії, там науково довели, що сендвіч з беконом лікує похмілля найкраще.Томатний сік вибрали головним "антипохмелином" у США і Монголії, однак з різними добавками.
У Штатах до томатного соку додають яєчний жовток і інгредієнти класичної "кривавої Мері", тільки без алкоголю - вустерширський соус, соус табаско, сіль і перець.
А монголи додають в томатний сік мариноване око вівці і випивають склянку соку залпом.
Французи лікують похмілля вишукано - з допомогою дюжини устриць.
А японці їдять мариновані сливи - вони допомагають подолати нездужання, навіть якщо свята тривають не один день.
Якщо з ранку про те, щоб щось з'їсти або випити щось навіть важко подумати, то можна скористатися давньоримським рецептом - римляни, які перебрали напередодні, з ранку брали равликів, чавили їх і натирали останками свій лоб.
А на Гаїті з похмільним синдромом борються за допомогою ритуалу вуду: вранці відшукують спустошену напередодні пляшку і закривають її пробкою, в яку встромляють 13 шпильок з чорними голівками.
Найбільш популярним засобом боротьби з похміллям, який рекомендується як мінімум у 10 країнах по всьому світу, від Східної Європи до Латинської Америки, є жирний і гострий м'ясний суп.
Нагадаємо, експерти радять зустрічати Новий рік в нарядах синього, зеленого, коричневого та білого кольорів, щоб привернути удачу.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 36 з 37 [ 367 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB