Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 жовтня 2007, 17:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Hugo написав:
Наразі ті гості що приїжджають до нас вони готові до того рівня сервісу (в переважній більшості)...
Приємно читати обґрунтовану відповідь спеціаліста... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 жовтня 2007, 18:14 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Hugo написав:
Тобто люди думають як побудувати п'ятизірковий готель але над тим що в цей готель потрібно набрати персонал який би відповідав рівню закладу не задумується ніхто.
Бінго! :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 жовтня 2007, 19:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Згоден з паном Hugo! (очевидно, що пан уже мав (може має й нині) якесь зіткнення з цим питанням).

Зразу виникає маса запитань:
- хто, як, де і яким чином зможе поставити таке "навчання";
- необхідно постійно (якщо хочете) "вигадувати" щось таке, що хапало би потенціальних туристів за душу (в першу чергу - за гаманець (не треба на мене вовком дивитися - не я це придумав!)) і заставляло би їхати саме сюди, а не десь-інше;
- хто буде (і зможе) то усьо... фундувати (як у бразільському серіалі: "Педро! Де гроші!!!").
Цитата:
Hugo написав:
в цей готель потрібно набрати персонал який би відповідав рівню закладу не задумується ніхто

Допустим, персонал можна вишколити і напуцувати - най літає, як легкий травневий вітерець.
А, от я - турист (з грубими фунтами, чи франками за пазухою) хочу-у-у-у........., аби напір гарячої води, в моєму номері, в готелі "Писанка", був однаковий: в четвер - о 5-ій ранку, і в суботу - о 5-ій вечора! (ви зрозуміли, панове, що я тепер сказав?!)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 листопада 2007, 00:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
От як буває :D
Цитата:
Чорна година (уривок)
Почалося з того, що з Канади приїхав вуйцьо Ромко. Він не був в Україні дуже давно, і я його не пам’ятав, а знав як данність — як феномен вуйця Ромка, котрий регулярно надсилає цьоці гроші з Канади. Де вона їх ховала чи тратила, я не знав. Я любив свою Олю. Я був тим, хто поїхав до Франківська. В аеропорт, зустрічати вуйця Ромка. Він виявився сорокарічним бородатим атлетом. Він нагадував мені лісника. Йому пасували б застрелені глухарі за спиною. Мертві зайці на поясі. Металеве дубове листя в петлицях. Годувати косуль і оленів. Він був із тих, хто чує себе направду хазяїном території. Він жив у Ванкувері, Брітіш Коламбія. Він був поетом-дисидентом і вів передачу на українському радіо у вищезгадуваному вже Ванкувері, Брітіш Коламбія. Він вчився на священика. Він був інтеліґентом із діяспори. Він сказав:

— Здоров, малий. Я пам’ятаю тебе в пелюшках.

Я не заперечував, хоч і був на 15 років молодший. Поети зазвичай висловлюються метафорично. Швидше за все, подумав я, він поїсть мені нервів. Але я помилявся. Він подарував мені батарейку з якогось дивного матеріалу, схожого на ґуму. Я здивувався й нічого не сказав, але, мабуть, усе те проступило на моєму обличчі флуоресцентними літерами.

— Це акумулятор, — сказав вуйцьо Ромко. — Нагадаєш мені потому, і я покажу тобі, що з тим робити.

Ми пішли до якоїсь піцерії в центрі. Вуйцьо Ромко мав лише доляри, й тому заплатив я. Вуйцьо Ромко випив півтора літра пива. Воно йому ”сподобалошя”. Так він сказав. ”Біле”, здається, чи яке там було. Я випив пляшку, й воно вдарило мені в голову. Потім ми їхали до Яремчі на таксі. Таксист узяв доляри, але спочатку пробував забити невиправдано офіґенну ціну, про яку ми не домовлялися. Мені довелося пояснювати його неправоту, але Ромко витяг із внутрішньої кишені піджака якесь посвідчення і сказав таксисту:

— Читай сюди.

Таксист узяв, скільки давали, й поїхав. Я не насмілився запитувати, що то було за страхітливе посвідчення. Спритність рук, прокоментував вуйцьо, ніби прочитавши мої думки. Мені стало не по собі, й я захотів спати. Ми прийшли, здійнявся ґвалт, усі нерестилися, а потім сіли за святковий стіл. Підлога вислизала мені з-під ніг, то був черговий приступ патологічної сонливості. Я страждаю на це з дитинства. Коли я прокинувся, Ромко був чимось засмучений. Він ходив по хаті і скрушно роздивлявся вишивані рушнички, якими ми накриваємо телевізори. Роздивлявся вишитий хрестиком ”Заповіт” Шевченка, притиснутий його ж депресивним гіпсовим погруддям. Дивився на образи, куплені коло базарчика. На креденс із запорошеними вікнами та зяючими вакуумом винними пляшками. На кота, що страждав на лишай. На в’єтнамські фотообої із зображенням невідомих науці макаронів. На телефонну книгу 1984 року випуску. Принюхувався та хитав бородатою головою. Потім підійшов до мене:

— Як спалошя? До речі, Малий, де я у вас можу ду-ду?

Я не зрозумів, але він на миґах пояснив мені, що хоче в туалет по-великому. І ще сказав:

— І принеси, будь ласка, мою барсетку.

Я повів його до нашого дерев’яного туалету з діркою у вигляді мозку на дверях. Насправді це не туалет, а телепортаційна кабіна. Лише я один знаю про це. Всі інші там лише випорожнюються.

— Кабіна отся виглядає суперово для містичного фільму, — сказав вуйцьо Ромко, поставивши наголос на ”у” в слові ”суперово”. Так я зрозумів, що він дійсно читає думки.

— Ти оден тут нормальний, Малий, — сказав Ромко. — Возьму тебе з собов, га?

Вуйко увійшов досередини, й декілька зеленкуватих психоделічних мух закоркували своїми спритними тілами камікадзе вуйкові ванкуверські ніздрі. Павуки почали влазити йому до вух. Я ляснув у долоні, й це припинилося. Вуйко без жодного слова похвалив мене. Я вказав на ”очко”, накрите великою зеленою накривкою від цьоциної старої виварки. Він підняв кришку й наказав мені тримати двері відчиненими, а барсетку в руках. І відвернутися, звичайно.

— Все, тепер можеш розчепити барсетку й дати мені книжку в синій обкладинці, — сказав він.

— О, ви теж любите читати, коли срете? — запитав я. Книжка виявилася ”Веронікою, котра вирішує померти”. — То ви теж із тих, що люблять Коельо?

— Малий, у мене є дві книги для кльозетної медитачії. ”Вероніка” й ”Воли Як Ясла Повні”. То є дуже важливо. То є, прямо скажу, залежність. Я просто посрати нормально не можу, якщо не читаю в цей час, як хлопець грає на піяніно, а вона мастурбує… Або отой неперевершений момент із Чіпкою, коли…

— Заради усього святого, припиніть, вуйку! — не витримав я. Мої мізки завісилися.

— Ти ще багато чого не розумієш, Малий, — сказав вуйцьо Ромко й разом із дерев’яним перекриттям провалився раптом у яму з багаторічними нашаруваннями нечистот. Впав у гівно.

Потім вуйко Міша відмивав вуйка Ромка зі шланга для миття авто та поливки городу. А цьоця його відтирала, бридливо затискаючи носа, й дуже хвилювалася, щоби хтось із сусідів не довідався про те, що наш канадійський благодійник, ледь прибувши, впав у глибоке лайно. Потім Ромку одягли в одяг вуйка Міші, він був йому замалий. Постраждалий виглядав приречено, він, мабуть, був шокований таким поворотом долі і взагалі Україною, котру доводиться ще й любити, а тут таке лайно, га.

— Вона як х...а дружина, — казав вуйцьо Ромко. — Хіба розводися з нею, поки ще молодий...

Але за ніч і пів наступного дня вуйцьо Ромко трохи відійшов. І за обіднім столом, після трьохсот грам вуйкового самогону, запиваного компотом із грушок, а не закусуваного, як водиться, завів слизьку мову, мовляв, як же ми отак взагалі живемо, в гімні по горло, мовляв, і чому. У нього, мовляв, таке враження, що це нам усім подобається, окрім от, мовляв, Малого, себто мене. Вуйко Міша казав, що коли вуйцьо Ромко не заткне пельку, зараз же одержить у ріг. Причому він так його ухитає, що рідна мама не впізнає. Це точно, бо він коли б’є, то б’є, а не гладить, а за такі слова він вуйця Ромка краще зараз же віднесе надвір і в ту саму яму тепер уже головою встромить. Може, той якийсь скарб там нехай пошукає, бо він, мовляв, себто вуйко Міша, раз помилково тетин перстень із діамантом відкусив разом з мізинцем сп’яну, а згадав за три дні, коли через дірку у вигляді мозку та крізь цигарковий дим на Оріон у небі нічному дивився. Чисто по асоціяції, мовляв. Тоді вуйцьо Ромко з Ванкувера, Брітіш Коламбія, зірвався з місця і почав кричати, мовляв, а де ж ті всі доляри, котрі я вам роками шлю, лайдакам, куди ви їх поділи, що живете в такому гівні, й що вам, мовляв, жодні мільйони не допоможуть, бо ви чисто як звірі.

— Де, де всі мої доляри? — кричав вуйцьо Ромко з Ванкувера, Брітіш Коламбія. — Де всі ті доляри, що я вам слав?!

Тоді лягла павза. Вуйко Міша мовчки розчленяв сирних коників, встелюючи обрус волокнами, а я курив у дверях і мовчав теж. А що було говорити? Аж тоді цьоця каже, мовляв, ти не злосться, Ромку, всі ті доляри є. Ми їх, каже, на ”чорну” годину тримаєм. Судома спотворила після цьоциних слів шляхетне обличчя вуйця Ромка з Ванкувера, Брітіш Коламбія.

— А курва твоя мама була, Стефцю, — скричав він, пся крев, а то яка ще чорніша година може бути, як ця?!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 листопада 2007, 01:59 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
Цитата:
а то яка ще чорніша година може бути, як ця?!

правда же


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 листопада 2007, 02:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
exp написав:
От як буває

Так не буває.
Так є!

Хоч сядь, тай плач, а хоч стій, тай реви!

Це не є байка... Років 8-10 тому приїхали до нас родичі з Америки (не один раз приїздили). З Коломиї повезли вуйка з жінкою до Коршева машиною (там дідівська хата). Якраз пішов дощ. Знаєте як виглядає сільська дорога після дощу? Куди могли - заїхали "Нивою". А далі - пішки. Вуйкова жінка - француженка. По нашому не говорить. Зразу видно - гумаки у них "не в почете"! А жаль, жаль... Ішли десь коло пів-кілометра. Вона смикала вуйка за рукав, тикала пальцем на калабані і тихо шипіла: "Укрейн".

Відай, ми самі тому винні.
"...яка ще чорніша година може бути, як ця"!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2007, 02:15 
Офлайн

З нами з: 20 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 41
Прізвище, Ім’я: Йа - ковбаско!
Цитата:
pent@gon написав:
Питаємо у ґуґля: "рагуль"
І він відповідає (допис Вуйка в Словнику Львівського Балаку):

Цитата:БшДЛО, він же - РАГУЛЬ. Хто вони такі і як з ними боротися?

Основні характеристики:
Рагуль - самовпевнена, пихата істота, (підвид homo sapiens) яка свято вірить, що на таких як він тримається світ. Беапеляційний, рідко сумнівається в чомусь. З кожного приводу (спорт, політика, мистецтво, література, історія і т.д.) має свою думку, котру насправді вичитав в "Команді", почув від тата/мами в дитинстві або від Васі-корєша з сусіднього під"їзду. Її вважає єдино правильною, альтернативні думки сприймає туго і зневажливо. Утім, легко піддається навіюванню з боку авторитетніших рагулів, особливо, якщо сугестія супроводжується ударами по голові. Улюблені спогади - 1-й рік в армії, коли його чмурили "дєди".

Дуже консервативний у звичках, мріє вигладати "як всі". Взагалі, схильний до мімікрії. Кольорову гаму і гардероб підбирає під колір і гардероб компанії. Любить кєпки як жириновський і лужков. Може слухати будь-яку музику (крім джазу), але, зазвичай, це Любе або Ляпіс Трубєцкой (у просунутих рагулів) або попс і рюскій "шансон" (для рагулів звичайних).

Соціальний тотем: горілка, ковбаса, сало
Заповітна мрія: "шістісотий мєрс"
Улюблена тварина: пітбуль
Особливі прикмети: шкіряна куртка турецького виробництва Досить вичерпно, правда ж?

Ще треба додати, що рагулi не миються, не чистять зубiв ("зубей" по-їхньому) i не читають книжок, але на 1000% впевненi, що золотi зуби - це модно :D .
З.Ы. "Рагуль"="бадиль" :).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2007, 03:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Йа - ковбаско! написав:
З.Ы. "Рагуль"="бадиль"

А далі - відвічне питання: "Что делать"?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2007, 05:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
yanychar написав:
А далі - відвічне питання: "Что делать"?

Ну по перше, це виховати своїх дітей так, щоб вони це все розуміли. По друге ніколи не боятися комусь зробити зауваження в толерантній формі, чи то в товаристві за вживання москализмів чи будь де. По третє старатися не робити помилок минулих поколінь. Прочитав якусь патріотичну або розумну книжку - порадь іншому, зробив щось чим можеш гордитись (в розумному розумінні цього слова), розкажи іншому, може візьме приклад і зробить то краще, або ж інше щось хороше придумає. Якщо людина в партії, яку ми підтримуємо (партію) - не означає, що ця людина там за покликанням душі, будьмо пильними... Буде й в нас Європа, але то все від нас і залежить.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2007, 14:47 
Офлайн

З нами з: 09 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 21
М...дя.... Тема актуальна... Але ви знаєте шо, як там хтось виразився, "сільська бикота" ( звиняйте за такий вираз, то цитата) якраз у місті веде себе культурно і стримано! А от "чісто нормальні мєсні пацани", яким, вибачте нєхєр шо робити, позаливають сливки і доказують одні одним хто крутіший!!!!
Повна деградація молоді!!!!
Я сам то не раз бачив, ше м сільські хлопці до мене в місті не чіплялись, а от нашу "рєбята" бувало)))) І шо би то значилош? Хазяйнують))))


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB