Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2008, 14:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
хм, цікава тема :)

шкода ARA ще 04.12.2007 був

Ok, висловлю свою думку :)

Насправді.. я живу з інтуїцією.
Наприклад, вчора. Сниться сон про якогось чоловіка, зовнішність якого я досить чітко бачу.
Бачу,-сон яскравіший ніж звичайні. Думаю "До чого би то? Підсвідомо вже готова до всякого.. Жду.. Думаю,.. головне не прив'язувати до чого-небудь-розум постійно хоче пояснити."
І що ви думаєте? Десь так в годині 12 дня прийшли 2-є з міської архітектури повідомити що місто прийняло рішення.. ітд ітп що за вивіску тепер ми будемо платити, бо вона рахується рекламою. Чому несказанно радий був весь колектив і всі півдня вирішували "що за .." і як з цього вийти. Один з тих людей так і виглядав.

По великому рахунку, ключові здійснення життя я спочатку "бачу".

Пам'ятаю, колись для мене було досить сильним враженням, коли за декілька днів до самогубства вчительки (було таке) - мені то приснилось. Приснилось трохи по-іншому, але зв'язок був. Тоді я ще не розуміла до чого то.

Або 2є сумнівної поведінки, які наступного дня зустрічаються на стежці,
де люди з нашої вулиці ходять обережно, бо там вузько, темно і ввечері дуже добре місце дістати по голові.
Як правило там завжди порожньо.

Ще можу передбачити з ким доведеться їхати в купе Київського поїзда ))
Про карти то ARA певно вже прихфантазував -))

Цитата:
борМан пише:
передбачити майбутнє, щоб могти щось змінити поки воно не наступило
досить важко.. насправді вдається бути просто готовим

Цитата:
ARA пише:
Самого передбачення тут не досить, потрібно ще якимись силами володіти..... я так думаю.
просто якщо як передбачення воно ще не здійснене, то й змінене воно має бути на іншому рівні, я так думаю )..

Цитата:
pent@gon пише:
Великий хрест важче нести, якщо ти розумієш, про що я...

А їх не вибирати.

ARA, якщо з'явитесь - напишіть, поспілкуємось :wink:
Цитата:
exp пише:
Хто знає цього хлопця?

а то наш вчитель фізкультури :D








_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2008, 23:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Kapitano пише:
ну не звучить це словосполучення "українська йога"...
Цитата:
julio пише:
коментарі від змі деколи кумедні, а деколи - краще б їх не було.

Розумієш?
Це журналюги придумують всякі "нові слова", бо вони вважають, що вони розумніші за всіх.
Тут на форумі він відмітився: СПАС - ДІР


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2008, 02:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
не знаю, я на тих заняттях нічого надзвичайного окрім старого залу з порохами який тижнями не прибирався не помітила
займається собі людина йогою тай хай займається - для чого видумувати
головне адекватне позиціюванння

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2008, 05:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Simple пише:
не знаю, я на тих заняттях нічого надзвичайного окрім старого залу з порохами який тижнями не прибирався не помітила

А ти певно думала: "Тамка кодіціянери усюди".
Взяла б позамітала :wink:
А що ти хтіла надзвичайного? Самадхі? :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 01:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
цікавитесь Самадхі? :D

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 02:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Simple пише:
цікавитесь Самадхі?

А то!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2008, 16:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
я сі троха розумію на.....
а ви пані бис троха хтіли мати файну попу...
чи шос інше вам йога не треа...
я знаю що вам траба..
їдете д мині до Космаче там д горі
троха треба йти в колибу...
лиш би приїхали присілок біля стаї...
там будете мати і самадхі і все що тіко забажаєте...
:bt:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2008, 16:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
А мені від батька передалося вміння дуже швидко рахувати кількість букв, у слові двох трьох чи чотирьох словах, ну наприклад якшо мені скажуть слово "Батьківщина", то я напротязі однією двох секунд відповім шо там 11 букв.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2008, 03:43 
Офлайн

З нами з: 19 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
13% моїх думок про реальність яку я бачу


Я просто в шоці що люди на моїї країні розучились думати я нехочу вас переконувати я ПРАВДУ прзповісти хочу якщо ти прочетаєш все твої погляди поміняєця в твою користь правда я сумніваєсь що ти все прочитаєш так як всі ви невмієти думати але думаєш те що потрібно насправді людскій мозок це річ якою в наш час управляють вищі люди непотрібно багато розуму щоб це зрозуміти люди будуть говорити те що їм прикаже робити телевізор або просто ящик як диявольська машина приближеня смерті нашої введеня в брехню нашу всесь цей час завдяки ящику релігії ви будите робити те що потрібно і у вас небуде іншого виходу вже пізно щось міняти змеріця що ви живети в навколишньому сиредобищі яке складаєця з абсолютної БРЕХНІ наприклад візьмем доуваги америку 11 вересня коли самальот підірвав 2 зданія 1 із найбільших терактів давно доказано те що все це зробила сама америка вона їх підірвала взревчаткою заради $$$ таке зданія могло витремати таких 3 літака там просто центральна балка була зрізана и все заміновано це несикрет цю інформацію легко провірити але чомусь всі вірили що якісь піжерні люди які живухі хз де далеко в горах змогли предуати як обманути систему воздушної оборони навіщо ройнувати крайну як вона може сама себе ройнувати як зарас робеть ирак свої убевать свойх вот правду скривають а $$$ капають нарахунок навіщо людям говорити правду як можна годувати їх солодкою брехнею яка зменшеть кіпіш істерику шок напряг і всім все заєбісь
НЕБАГАТО ПРО ЛЮДшНУ в людини є мозок якій нею управляю якій все сприймає який приймеє рішеня все залежить від МОЗКУ який наповнений саме галімою але найбільш продуманою брехнею
ПІДСВІДОМІСТЬ задумайся нафіга тобі лишні проблеми напиклад там когото вбили або аварія насамом деле тобі це непотрібно це негатив якій засідає в твоїї підсвідомості і тобі становеця ваще жити в цій брехні навіщо говорити собі бля я дурак в мене те чи інше невиходить я ніхто я ніщо я 0 якщо ти собі так говориш тобі жопа строчно міняйся бо такі негативні думки про себе впливають на психологію а що ще страшніше засідають в твоїї ПІДСВІДОМОСТІ і коли перед тобою стає серйозна проблема від якой буде залежити карєра або будь яка важлива проблема житя з засміченою негативом підсвідомість тобі цю проблему набагато ваще вирішити бо ти ніхто ти 0 так ти собі внушав і вот якраз в цей час ти згадаєш и ой як вото тобі буде мішати знай що ти розумний все побі під силу що ти щось що ти людина не лох вот коли ти будуш в себе вірити набагато лекше будеть в житі справлятись з проблемами передтобою проблема а ти горд знаєш що ти її вирішиш і без проблем вирішуєш бо ти нелох ти людина ти розумний і ти це собі внушай бо так потрібно для твого кращого майбутьнього.
ПСшХОЛОГІЯ ця функція приймає рішеня вона дуже важлива так як вона тебе може зробити всемогутьним і втой час вбити якщо ти знаєш психологію тобі люди підсилу вони в твойх руках так як ми в руках людей які нами керують и говорять як думати ( люби себе спихологію підсвідомвсть якщо небудеш любити смерть тобі а любити неважко просто потрібно це правельно зрозумвти як все устроєно все просто насправді здаєця важко ) тому що в людини є
СТРАХ якщоб вам неговорили що бог є можливо цього часу и небулоб так як ти бойшся вбити це гріх а за гріхи потрібно відповідати після смерті і ти цього т.д неробеш страшно а що буде потом а буде гірше і ти це знаєш добре що є страх страх це просто ніщо як нам про продовжує час існуваня на землі якщо люди б небоялись творився б ХАОС творився без страху до цього часу нічого незалишелось всі б один одного повбевали за $$$ представ що бога немає 10 заповідей немає після смертного житя пекла раю немає побі навсе похір ти нічого небоїшся ідеш навсе так як и твої брати ідуть на все це просто ХАОС
НЕРВш це просто пальне людини поки є нерви поки ти живеш немає нервів ти труп проблема в тому що пальне непродаєця а кількість вживаня пального залежить від удосконаленя психології підсвідомості нерви це час твого житя люби себе непотрібні проблеми які тобі непотріюні в майбутьнбому неслухай вони засмічують твою пудсвідомість жити ваще вот тільки якщо ця проблема бізнес плуна вислухай її обдумай для себе як ти її вирішиш це тобі піде напользу як удосконаленя спихологвї вирішуваня проблем а вот бізнес проблеми в наш галімий брехливий час це дуже серйозні проблеми і їх потрібно вміти верішувати вміня це опит а опит це час
РЕВЛЬНІСТЬ ЯКА НАС ОТОЧУЄ візьмем до уваги наприклад вибухнула якаст там станьція я непомню яка але недавно просто всі голоні фоурми де обговорювалить новини були закриті чому вони ніколи незакрити смисел закравати ш? а смисел є щоб неросповсюджувалась информація поменше паніки зачем вибух був все прибрали нічого незміниш і нафіга владі кіпіш людей вони просто сказали через ящик це неправдива інформація декілька рос повторили и всі вовірели насправдв у вас немає иншого варіанту як вірети всему що говорить зла машина ящик (ЛЮДш НАДУРІСТЬ ЗРОСТАЮТЬ В ЦІНІ) в мене є запитвня до вас а чому ну чому все так така фігняшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш а вот і відповідь $$$$$$$$$$$$ вот чому час такій що без $$$ ніяк я в кожної людини в підсідомосту закладено гроші грошв гроші їх потрібно найбільше адже в наш щас гроші це все це влада дехто говорить що за гроші некупиш щастя хех купиш щеі яке якщо вмієш думати и жити то купиш все але найгірше те що ви зрозумієте те що зроблять з вами банки через 2-3 роки=)))))))))) вас знищять вашу психологію віру смерть тим хто звязаний з банком ти думаєш це неможливо адже як це банк це гроші це майбутьне тоглянь в історію що банкі робили масово з людьми як і чому. я нерозповім цю помилку допустили 3 раза в різних країнах 2 раза в амереці і це всі знають але всерівно роблять дальше потрібно вчитись на помилках а неповторяти що буде коли ліміт кредиту перевижет їхню пиалвту атже всі гроші контрулює центральний банк і виплата ( тоєсть твоя зарплата ) перевиженого леміт кредиту центрального банку якій контролює твою зарплату просто ХАОС доказано провірено 3 раза НО люди всежи ведуця бо дурні я вшоці що люди розучились думати

Вибачте за помелки я неходив в школу неходив в коледж
Мій меял якщо я неправ поправте мене напешіть свою думку
мені 17 років
mshafm@rambler.ru



Я не желаю жить как все.
Я Богу не шепчу молитвы.
В огромном жизни колесе
Стою давно на поле битвы.

Пусть люди говорят – дурак!
Гордыня – грех, ты слеп поныне.
Я твёрдо знаю: всё не так,
Моё неверье – не гордыня!

Я верил бы, когда б узрел,
Что вся Земля – сплошное чудо.
Что рождены для добрых дел
ш прокуратор, и шуда.

Что, сотворив, НЕ БРОСшЛ НАС
НА ПРОшЗВОЛ СУДЬБЫ СОЗДАТЕЛЬ.
А, чёткий дав добра наказ,
Был и отец нам, и приятель.

Не допустил бы зла, войны,
Несправедливости и хамства,
Могучей силы Сатаны
ш Ада чёрного пространства!

Не посылал В ДОБАВОК нам
ЛшШЁННЫХ СМЫСЛА испытаний.
Тогда б я – первым по полям
Помчался с кличем: «Бог – за нами!»

Когда б я видел, что любовь
Одна повсюду расцветает,
Что лишь она волнует кровь
ш жизнь повсюду очищает.

Когда б я знал, что этот мир
Весь создан был ПО ДОБРОЙ ВОЛЕ,
Что ДОБРОЙ ВОЛш КОМАНДшР
НА ДОБРОМ ДЕРЖшТ ВСЁ КОНТРОЛЕ,

Без наказаний нас! – за что?!
Одной лишь ЛАСКОЙ награждая,
Не допустил бы ни за что
шзгнанья нас из Дома-Рая.

Своих детей изгнанью – нет!
Не гонят ведь детей из дома!
Не отдают их Сатане
Во тлен Гоморры и Содома!

Тогда б я верил: Бог – творец!
Он создал нас НА НАШЕ БЛАГО.
Он – друг наш, строгий наш отец –
По жизни без него – ни шага!

Но до сих пор – что вижу я?
СОВСЕМ ОБРАТНУЮ КАРТшНУ:
Картину ЗЛОГО БЫТшЯ
С ДОБРОМ ЕДВА НАПОЛОВшНУ!

Отец же наш НАЗНАЧшЛ ЧАС
(Продлив нам всем земные муки),
ОСВОБОЖДЕНшЯ всех нас
ш ВЗЯТЬЯ в собственные руки.

ЧЕГО же ждал Он столько лет,
Мучений наших видя ужас?!
Не спас СВОшХ ДЕТЕЙ от бед –
Войн и смертей, огня и стужи?

Чего же ждёт Он ДО СшХ ПОР,
В земной нас АД изгнав из Рая,
ш не потушит злой костёр,
ВСЕМ НАМ СУДЬБУ ОПРЕДЕЛЯЯ?

Чего ж хотите вы теперь?
Чтобы и я поверил тоже
В добро, спихнутое ЗА ДВЕРЬ
Той самой (что в Раю) ПРшХОЖЕЙ?

:evil: :evil: :az: :gm:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 серпня 2008, 16:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 13 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 19
Цитата:
міша непамятаю пише:
13% моїх думок про реальність яку я бачу

Цікфво як ти визначив це відсоткове відношення?.. ти впевнений що іменно 13% а не 12.643%?
Стаття твоя получилася на славу, проте забагато писимізму.
Віршик, то взагалі бомба! Сам склав?
Цитата:
Simple пише:
Про карти то ARA певно вже прихфантазував -))

У тебе дійсно добре розвинена інтуіція :D, саму карту не завжди получається назвати, а от масть в 90%.
Цитата:
Arman пише:
напротязі однією двох секунд відповім шо там 11 букв.

Я знав людину з таким же "даром" він раніше на м"ясокомбінаті працював...

З.І. Звертаюся до адмінів! Прошу перейменувати тему в "ПРшРОДНІ можливості людини"! :shock: і, якщо це реально, повернути голосування з необмеженим терміном... ://:

О. Блаватська
[color=red]Лха, вращающий Четвертое, Слуга Лха Семи, тех, которые вращаются, устремляя свои Колесницы вокруг Владыки своего, Единого Ока нашего Мира… Дыхание Его дало жизнь Семи. Оно дало Жизнь Первому.[/color]


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 7 [ 65 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB