Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 00:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
не має прикладів розмови "НІПРОЩО" ?!

більш ніж достатньо. давайте вже про щось.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 00:15 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
ну тут не йдеться про владу.
Хочеш про владу, можу завести, але тоді дехто холодний буде!!


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 00:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
+!!!+ написав:
але тоді дехто холодний буде!!

:-D
так в чім затримка.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 00:22 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
я вже раз тут пояснював. є група людей, які сидять на фрумі і навіть не залежно від того про що говориться, починають хірачити спікера, на чім світ стоїть, тобто переводять стрілки. Не говорять "по темі", а тупо обливають брудом того, хто говорить. А адміни, нажаль, нічого у той час не роблять.


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 00:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 57
хлопці, може ну його і краще на риболовлю http://forum.kolomyya.org/viewtopic.php?f=19&t=2039&start=20

_________________
Vita sine libertate, nihil


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 00:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
nachtigall написав:
хлопці, може ну його і краще на риболовлю


Ги-и-и-и!..
Та я би уже!!!
/правда з мене рибалка - як з клоччя батіг!/

Лиш... той-во...
... коломийських панів тре довго копати і палюгою періщити!
Аби зтєгти з дивану...

А ше, після того, вни будут довго дивитисі у вікно і...
зазирати на погоду і відчувати свободу... :roll:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 01:15 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
+!!!+ написав:
я вже раз тут пояснював. є група людей, які сидять на фрумі і навіть не залежно від того про що говориться, починають хірачити спікера, на чім світ стоїть, тобто переводять стрілки. Не говорять "по темі", а тупо обливають брудом того, хто говорить. А адміни, нажаль, нічого у той час не роблять.

Гм, тут ще напрошується питання - хто тут моніторить форум :D
Кожен хто тут сидить пише свою думку, на відміну від Вас, що Ви в такому тоні, з шибкоумним ніком прийшли і обзиваєте тут всіх під ряд розводячи троллінг і провокуючи людей. Маєте свій популярний ресурс - будь ласка там позиціонуйте там свої думки і т.д.
Як гадаєте люди, які прийдуть і прочитають Ваші різкі вислови повважають вас і ваш ресурс вмєняємим, наврядче. ІМНО

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 02:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
От собі конфліктують люди, а тим часом, звідки побрались зі правдолюбиві інтернет-медіа?! В Україні стільки тих медіа, що хоч греблю гати, не буду перелічувати, і в цих ЗМІ, перефразовуючи Шевченка, "В кожного своя правда і сила, і воля". Кожні інтернет-правдиві змі обовязково мають свого власника, свою виключно правдиву і правильну думку, бачення подій, вміння аналізувати останні події та бажання донести до народу правду-матку і навернути невірних на путь істинний. Свого часу стикався з подібним у франківчан, коли окрема людина/група людей/партія чи інше компашка створювала своє народне змі із бажання показати людям, вигідну для власників змі, правду, методами зазвичай чорного піару - поганого героя та висвітленням тих хто боряться з поганим героєм. Ось видно і до Коломиї така срачка добралась.

Нічого поганого не хочу казати про вищезгаданий ресурс http:// visty[тчк]in[тчк]ua створений він недавно одним хорошим програмістом, якого на цьому форумі всі знають і який з альтруїзму за роботу не взявся б. На ресурсі багато передруковувань із НТК, але тільки таких, які висвітлюють діяльність п.Глушкова, мають відношення до фонду покійного (хай земля йому буде пухом) Андрія Федчука, говорять про роботу мера і ще деякі сенсації, плюс пару комерційних оголошень-реклам.

потім надибав ще один сайт: http:// koloonline[тчк]com[тчк]ua/ - майже подібні статті, погляди теж висміювання мера, хоча на то мер і є, щоб ЗМІ обговорювали його дії, просто в кожного вельможного пана є "своя Коломия" на якій він може розказати щось цікаве, сенсаційне людям... От зокрема цікава правдиволюбива стаття Миколи Вернидуба Свобода слова-чи є вона в Україні? яка була розіслана по багатьох ресурсах і в ній критика щодо чинного мера(яка теж явно не написана на альтруїзмі), що свідчить що якась піар-акція проти мера ведеться, кому вона вигідна не важко здогадатись і не дивно що ця війна поширилась і на наш форум.

Не захищаю мера, він як і кожна владна людина, яка прийшла до влади (чи хотіла прийти) йшла не за для людей, а за для себе, він прийшов, комусь не дав і тепер хтось із злості кусає лікті і пише провокативні статті. Тому думаю цей піар і нас буде тут вовтузити і розказувати політіку партії)))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 08:59 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
пане SPY, тирада Ваша ше той - во! Заслуговує на повагу! Є пару речей, за які би хотілося посперечатися, але не буду. Лиш зазначу: невже у нашому "царстві" все так відкрито, публічно та обєктивно, що вистачить одного ресурсу-джерела правди (на увазі маю НТК)? І чому, обєктивності раді, поясніть, Ви говорите лише про інтернет-медіа. А що, в неінтернет-медіа немає власників і вони на 100% відображають усі події і говорять з точки зору обєктивності?
Щодо викладеного Вами.
Не кожен хто тут сидить пише свою думку, це я ВАМ гарантую. І форум моніториться, це доконаний факт. Я не сказав, що адмінами, але "деким" з форумчан. А щодо адмінів, і я це повторюся, дуже вяло реагують, якщо починає переходити на особистості і починається приниження людської гідності.
І давайте, не знаючи броду, не обвинувачуйте тут хто і кого провокує. Повторюся для тих, кому взападло читати форум з-початку. Після тривалої мовчанки зайшов повідомити про те, що почалися викладення відео-сюжетів, у т.ч. новин. Що після чого написав Брат? То хто кого провокує? До слова, а Брат, цікаво, купував чи продавав наркотики мєнту?
Тому, п.SPY, перед тим як звинувачувати, усвідомте усю ситуацію.
В Україні може й багато "тих медіа". А Коломияни знають правду, чи може, повторюся, у відео меру і його молодій команді тексти пишуть? Чому ВИ боїтеся правди? Що ВАШОГО мера габзують? Та нє, про нього нарешті показали правду, чого НТК собі не дозволяє, бо такий там обєктівчик.
Передрукування з НТК на сайті ВІСТИ? Хм, не знав, що відео можна передрукувати, щось Ви тут не те є... Та і, якщо згадати, то останні півроку ні п.Глушкова на НТК немає, ні Фонду памяті Андрія Федчука - бо НІЗЯ, папа так сказав, Нізя, нема таких у Коломиї, зась. Правда, Фонд один чи два рази був і зараз має усі шанси прорватися у ефір. Чи й тут я шось не то й во? Може Ви з Коломия Веб Порталом щось сплутали? Так багато є роліків з НТК? На тому другому сайті, і тут Ви теж не уважно дивилися, не "майже подібні статті", а точний передрук із сайту Коломийські ВІСТИ. Будьте уважніші. Сайт той не у партнерах, чесно кажучи, не знаю, хто за ним і мало вірю у його успіх.
Ви обізнані, що стаття Миколи Вернидуба була розіслана у багато ресурсів? А чому Ви, шановний правдолюбе, не поцікавилися у тих багатьох ресурсах, чому ніхто не опублікував? До слова, щось з Вернидубом сталося, бо перестав писати. А може там неправда написана, тому чесні серйозні видання просто вирішили ту неправду не писати у себе?
Щодо піар-акції проти мера. Ви би, шановний, краще поцікавилися що на сесіях твориться і чому немає прямої трансляції, а потім вирішили би, чи піаракція ведеться проти мера, чи ж навпаки, мер хапає з командою все, що погано лежить - від кладовищ, до дитячих майданчиків і внутрішніх подвірь та старих архітектурних памяток. Так, для блізіру, прийдіть хоч раз на сесію і поцікавтесь у одних (промерівських) і інших (антимерівських) депутатів, що буде розглядатися, які є спірні питання і чому вони спірні.
У чому поширилася війна? У тому що я дав у новинах новину, а Старший Брат полив на ресурс і Глушкова? Файне у Вас трактування, шановний пане. Я вже писав вище - не будьте сліпим котєм! Більше обєктивності, панове!
Останній Ваш абзац не відповідає дійсності. Нажаль, Ви помиляєтеся.


Востаннє редагувалось +!!!+ в 10 травня 2011, 09:16, всього редагувалось 3 разів.

Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 09:08 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
пане Бормане. Все таки, Ви не правильно поступаєте, коли почали дану тему під назвою "Коломийська влада", яка не має відношення до влади, з посту про Глушкова, тим самим вивравши суть із контексту. Ви ваважаєте, що зробили правильно? Ні тема не відповідає дійсності, ні повідомлення.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 12 [ 111 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB