Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:05 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Уже і Митя тут, і Брат старшой... Шо ж ви за люди таківо? шо ж ви мовчите, сидите? Зарікався сюда не хадіть, прийшов, мовчать... Важко спілкуватися діалогом, лиш поза очі і ззаду за спинов? Ай, інтєлігєнція пошла!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
ЙОЙ ,хлопци - ну чьо зраза наркозалежний !
Я такево тош чув ,провірити не зміг - отож списав цю рису на чорний піар передвиборчого періоду (і ше - оцюво ліріку ,як за звичай - закидають 3-ті - інші,не учасніки діялогів)
Так ,шо +!!!+ (братела ) нєкіпішуй ,бо стає подібно на то, шо ти прикриваєш ... + ти видів які нині всі буйні ...
:shok:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
+!!!+ написав:
Уже і Митя тут, і Брат старшой... Шо ж ви за люди таківо? шо ж ви мовчите, сидите? Зарікався сюда не хадіть, прийшов, мовчать... Важко спілкуватися діалогом, лиш поза очі і ззаду за спинов? Ай, інтєлігєнція пошла!


Та що там говорити? І так зрозуміло, чий ти козачок! А ще дякую тим, хто забанив два пости... :hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
І ше ,дід - радник в певній мірі прав ,але й сам він не знає чого мер "мовчить" ....
А тут я думаю - шо мотівчик є ,і вагоміший за вститливість ....
учтітє


Востаннє редагувалось митя грихльов в 09 травня 2011, 21:16, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:16 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
митя грихльов написав:
ЙОЙ ,хлопци - ну чьо зраза наркозалежний !
Я такево тош чув ,провірити не зміг - отож списав цю рису на чорний піар передвиборчого періоду (і ше - оцюво ліріку ,як за звичай - закидають 3-ті - інші,не учасніки діялогів)
Так ,шо +!!!+ (братела ) нєкіпішуй ,бо стає подібно на то, шо ти прикриваєш ... + ти видів які нині всі буйні ...
:shok:

Микя! Я буйний? Нє, ну чьюли-сте, мля! Зайшов як біла людина на той-во форум, написав новину, а тут якесь хамовите інтелігєнтне песьи починає гадити "своободу слова"? Чього? Відов сидит у НТК на зарплаті за миску скислого борщу і боїться її втратити. Того й мусит мочити не тих-во, хто платит, а тих-во, кого ті, хто платит, боясі. А єк такий чесний інтєлігєнт най би сказав, чо за півроку нема жодної критики на його любимому каналі мера? Чи може нема шо узагалі говорити? Усьо чотко! Ріо-де-Жайнейро! Сцука, інтелігєнт вошивий. Я попередив - я хамло,мені простітельно. Ми з банди мєнтів!!!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:17 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Я сказав напряму - я хамло, і я з банди наркозалежних баронів-мєнтів. Шо не понятно, чий я козачок. Я зайшов на сайт і повідомив НОВИНУ, а ти шо? Питаю ше раз - ССИШ зустрітися переговорити? Чи на свій вік будеш посилатися? Га?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:22 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
митя грихльов написав:
І ше ,дід - радник в певній мірі прав ,але й сам він не знає чого мер "мовчить" ....
А тут я думаю - шо мотівчик є ,і вагоміший за вститливість ....
учтітє

Мер мовчит, бо "піз..ріки" його мерству. Догаздувався, називається... У такій дупі місто не було ні за комуніста, ні за націоналіста, ні за спортсмена... Ціплят по осені считают... Не злорадствую, щиро співчуваю, бо не чужі люди. Але самі винні. Виграли - працюйте. Нах войни починати післявиборчі і старатися знищити опонентів. У них у ратуші лише пять років, у других, вольних - аж пять років.
П.С. уже майже чотири.
Тупізна всьо. Пускають роліки, що бюджет майжевиконаний на 100%. А ТОЛКУ? Є на дороги, на ремонти, на премії учителям? ДЕ? А ще й винні 1 млн.600 тис. за енергоносії! Зато ХЛОПЦИ працюють, бюджет майже виконали. Догоним и перегоним!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:30 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
кому - нам? Я - то ти, а ти - то я! Я твій БОТ, Блізнєц, чи хто там - я вже й забув :)
Най думают, шо хочут люди! На то вони і люди, аби думали. Як люди не хочуть їсти, а збирати крішки, як люди не хочут аби їх діти вчилися з новими книжками, а з радянськими пдіручниками, як люди не хочуть класних доріг, а ямково-латкових ремонтів, як люди не хочут буди господарями у своєму місті, а наймитами найбільших заїзжих будівельників - То нах то всьо! Най люди мают, шо хочут, на то вони і люди! А мені і так не зле.
Я з тобов не ругаюсь, бо я - це ти.
Шо за сюжет? Говоримо!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:36 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Мисля: мер мовчить, бо боїться іти на люди, бо прийдуть обкурені бандіти у мєнтовських кітєлях і вирвуть з сраки всьо волосся... і його воділа-качок не поможе... бо він з наших... бандітских, лиш там заброшений тим часом, ади... І ше, казали, шо любит на авті ганяти з мером. Таке, меру мерове, але воділа мав би переживати-боятися, бо мер з нечистими дружит, говорі, у Надвірні чи й у Воскресіняцях, а нечисті, той-во, як вже причєплісє, люблє на дорозі машинов покермувати... шкода невинної душеньки воділи-качка. Не гасав би неремонтованими дорогами... Успіє ше. Передасте? Бо шкода бахура, не розуміє, шо робит...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НОВИНИ
 Повідомлення Додано: 09 травня 2011, 21:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Та ясно важко СІБу ,а кому шас лєгко )
Ади мало бути й вам легко - тай то ... нефист )
Сподобалась мені таво передача "без політики " (сама назва),а от ідея - формат ,люди ,і теми в стилі "микін поп арт" - ось тут і "ідея фікс" - хоч можу свого представітєля отправіть - побесідуєте ,ну і є ше мислішки сам розумієш (не в слух) комерція то .
Але пойми ,то прийде напакований представітєль - з котрим зможеш мати справу (а я тутка лише зводнік).
Хлопці молоді ,працюють в стилі неформат ,є вже у них "напрацьовки " .....
Мені сподобалось ...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 12 [ 111 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB