Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 17:57 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
SPY написав:
Шановний плюс тричі знак оклик і знову плюс Ви ще могли придертись, що в мене не всюди є коми, бо я просто не маю бажання перечитувати і перевіряти на помилки. Якщо Ви забулись, чи недозрозуміли це не форум НТК, і те що НТК не показує те що ви хотіли б щоб вони показали - це тільки Вас і зікавить. Мене теж завжди дивувало чого радіо Шансон не крутить рок і транс :D Якщо ж Ви такий сміливий і хотіли побачитись із старшим братом тет-а-тет, можете і із тими хто працює на НТК зустрітись, вони всі відомі і можете з ними поговорити. Щодо Вас же ж я теж сумніваюсь що Ви відстоюєте інтереси вищезгаданого пана за так, хіба що ви і є пан. І не треба винуватити когось в необєктивності, так як кожна людина ситуацію бачить по своєму і ви теж її обєктивно не знаєте, так, можливо повніше ніж я, але все-одно однобоко і з обовязковою впевненістю у своїй правоті і небажанням чути протилежне.

На рахунок останнього речення, то що-що, а от мета приходу людей до влади не робити людям добро, а робити добро своїм, шукати шляхи покращення становища для своїх і час від часу щось робити для людей, щоб трохи довше засидітись в кріслі. От це ми і бачили із попереднім мером, і теперішній теж дбає про себе і свою челядь. І опонент його б теж так робив і коли б він мав вплив і його хтось би слухав то він би теж хотів би контролювати змі, те ж НТК

Шановний пане СПУ! А чому Ви мене хочете здихатися з цього форуму, посилаючи на форум НТК? Вам зі мною тут щось некомфортно?
Наразі, зустрічатися спецом з тими, хто працює на НТК нема потреби, бо і так з великою частиною зустрічаємося, спілкуємося, у т.ч. і про цензуру та правила, заведені ТАМ після виборів ;) А от Старшого Брата хотів би увидіти, після його вчорашніх побрехеньок. Най би пояснив - він купував у мєнта наркоту, чи продавав її йому? Радіо Шансон, шановний пане, має свою цільову аудиторію, і, думаю, про це говорити не треба. Якщо НТК визначилося із своєю конкретною цільовою аудиторією, то хай про це скажуть - "ми транслюємо для прихильників мера і крапка. інші най або слухають і дивляться нас і мовчать, або ж, якщо не хочуть слухати і дивитися - най не вякають, що не обєктивно". Вам відомо щось про цільову аудиторію? Приклад наводите розумний, хороший, говорить про рівень вашого інтелекту (щиро), але - трохи недоречний.
А хто сказав, що я обєктивний? Я ж хамло з банди наркозалежного мєнта. А кому нові роліки не подобаються - ну то на й не дивляться. Хто ж заставляє? ))) Лиш одного не розумію - чо така паніка? Може того, що показали справжнє лице нинішньої влади? Нарешті, так сказати, привідкрили ширму?
Ви мене погано знаєте, або й не знаєте, якщо дозволяєте стверджувати, що я небажаю чути протилежне. По суті, будь-ласка...
З останнім з написаного Вами, погоджуся на всі 100%. Видите, а ви кажете, шо я необєктивний і не бажаю чути протилежне. Щиро Ваш плюс три знаки оклику плюс (дозволяю Вам з метою економії подушечок на пальцях писати символами).


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 17:59 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
nachtigall написав:
exp написав:
+!!!+ написав:
А адміни, нажаль, нічого у той час не роблять.
ненада ля-ля... якщо адміни почнуть "працювати", то ви почнете кричати, що на форумі не дают сказати... :coffe:


адмін це перш за все цар і бог, а потім всі інші непрємні слова

тому перш ніж домахуватись до експа згадайте ці слова

боже терпіння теж має межу, навіть якщо це бог Коломийського форуму
:-D

так я й недопоняв, ти, Соловейку, погнав чи перегнув? Шось і ти почав підлизувати...
Нє, експ не такий, він - реальний. Затаємничений, але реальний. Так сказати, битий.
Експе, сорі за прямоту.


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 19:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
+!!!+ написав:
Затаємничений, але реальний.
скоріше найбільша таємниця - відсутність таємниці... :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 19:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
раз тут тема - Сварки про політику (без цензури)!!!
Ви бачили який тамка причмирдос у ратуші ,сфаряться як бєшені пси ...
Кричать ,червоніють ,....- і неусвідомлюють,шо вони всі на зриві ... можу лише уявити шо там в сімях твориться,і яку увагу від батьків отримують ті діти ...
До психологів їх направляти - і то примусово !


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 20:05 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
+!!!+ написав:
Сумно, бо Ви високої про себе думки, пане СПУ. Вас, наразі, ніхто не критикував, а зробили Вам пропозицію. Ви ж все сприймаєте ображено у свою сторону з точки зору критики... Дарма Ви так.
А от знання Фаїни Раневської вкотре дивують і підверджують Ваш хороший рівень обізнаності та інтелекту. Шкода, що дарма (може й помиляюся?) пропадає. То би в позитивне русло...
Помиляєтеся, щодо мого хазяїна - це я щиро. Не той, про кого пишите. Помілка. І не мера треба висміювати, а бездіяльність. Мер причім? Що, мер довів до такого стану місто? Та же нє! Ми з Вами. І Ви, і я. Думаю, перечити не будете? Ну ніхто сюда не приїхав, і не зробив нам тут бяку. А голосуємо і вибираєммо владу яку? Правильно - ту, на яку заслуговуємо!
Ви маєте альтернативу, якщо не хочете говорити про мера, то що описали вище - то хваліть його, як є за що. Хіба ж хтось проти?
Який же ви таки дотепник! Знаєте мої ідеї? А може і потаємні думки? Ги... Знаєте, клацайте Ви, як не маєте шо робити, я ж - маю і роблю свою роботу, на відміну від Вас. Кожному, як то кажуть, своє. Чи нє? Бо всі як почнуть бігати з фотиками і клацати Коломиї, що Ви тогди будете робити? А так - ну хоч якась слава, нє?
П.С. Шось Ви мене таки хочете звідси здихатися. То на НТК форум посилаєете, то на Коломийські вісти... Мішаю Вам тутка?


+!!!+ написав:
Щиро і не для обговорення: приємно вражений викладенням думок паном СПУ. Сильний співрозмовник-опонент, приємно спілкуватися. Повторюся - це щиро і не для обговорення. Мені такий співрозмовник імпонує і, зазначу, шкодую, що ця людина не в моєму оточенні.

До Бормана: Як змінити якось логін, чи то нік, бо цей шо є у мене, нервує декого... І мене починає...
До СПУ: Давайте перенесемося з даної теми, бо тут про фото, а ми ж починаємо суперечку і знов про політику, і знов про мера, і знов про Глушкова. Не проти?


Блін стільки тексту

- і всьо мнє?
- а за что?
- а просто так!

навіть не знаю на що відписувати, щоб не була величезна ода і не пропустити нічого важливого, бо почнуться докори що я прокоментував тільки те що мені вигідно.
Крім того шановний те що я вас називаю плюс тричі знак оклик та ще раз плюс не варто відповідати мені взаїмністю, і називати мене СПУ, так на цьому форумі робили тільки 4 людини, дві з любові - мої друзі, ви і ще один був тут такий любитель зі мною "подискутувати і поназивати СПУ" враховуючи що Коломия фист мала - то це називається палитись, але враховуючи Ваше небажання щоб Вас знали прикривши себе і підписавшись Митіним іменем - краще не паліться. ;)
І не треба доказувати зворотнє і після цього допису вказувати своє імя/прізвище/фото - бо ви нічого не боїтесь. Як раніше ви суперечили за владу так і тепер. То Вам не догодила попередня влада, тепер ця і як альтернатива є третя влада, уявна за яку ви ображаєтесь. 8-)

Перепрошую не варто гнати на старшого брата - слухи про кришування вашим героєм певних людей по місті ходять, можливо слухи не те в що варто вірити, але вони по законам хімії "ні з нічого не беруться і нікуди не діваються" а старший брат просто підсумував те що чули всі. Не бажання це визнавати - ваше право, але і не варто торочити що він такий хороший, серед людей причетних до влади немає хороших - кожен хоче урвати побільше повноважень і мати побільший вплив щоб потім дерибанити. Не дали можливості дорватись до влади вам і вашому пану - от ви і кусаєте лікті, що дерибанять без вас і вас не запрошують до дерибану - от і мстите. Я вас не прошу це визнати. Це не моя фантазія, а підсумок всього що форумчани знають але не хочуть писати привселюдно, не виносити сміття з хати. :secret:

Який я самовпевнений що відмовився від вашої пропозиції. Угу. Ви і мене зрозумійте - я не невдячний, просто в мене поганий фотоапарат із сильними хроматичними абераціями :D (П.С. дякую що просвітили), а оскільки Вам потрібен якісний компромат на мера - не можу бути я Вам в цьому корисний... крім того я не з того рангу хлопчиків подай-принеси - які будуть за так виконувати ваші забаганки. Я ж не ви - тяжко працюєте на роботі дбаючи про добробут людей, я просиджую штани і хороший фотоапарат нема за що взяти. Пропозицією можна ббуло це назвати коли б ви мені запропонували йди схвотографуй а я тобі нікон Д90 подарую, адже спонсори в нас є, помогли перед виборами дороги поремонтувати, щоб показати що ми щось робимо от і з фотоапаратом виручать. Ги. згадав про дороги, якщо ж ваш господар такий хороший - чого дороги ремонтує тільки перед виборами. Ви там щось говорили за міцкевича, малу обїзну - гроші закінчились чи спонсори бачучи що юний кандидат в прольоті вирішили перестати робити такі великі фінансові безвозмездні внески? Так, якщо ви це хочете почути - мер поганий, нічого не робить, але якби прийшов ваш хазяїн його свита і спонсори - ви би не стояли осторонь, а теж дерибанили, тільки питання хто більше? Старий і чинний чи молодий і перспективний, який швидко "розумом" побудував карєру?!

Щодо пізнань - може і є якісь, тільки Слава Богу я не в вашому оточенні, не імпонують мені ні ваше оточення, ні СІБа вашого. В правильне русло б... А хто сказав що Ваше русло правильне? тільки тому що там є ви і ви проти поганого мера і від цього ви робитесь правильними. До дідька тоді таке русло. І як сказав мій хороший друг - чим більше мені втирають щось тим більша в мене до цього огида. :dash:

Цитата:
Шановний пане СПУ! А чому Ви мене хочете здихатися з цього форуму, посилаючи на форум НТК? Вам зі мною тут щось некомфортно?

ЗІ: гм, згадось коли це я чув із вуст дівчини, тобі зі мною тут некомфортно? Але від Вас це почути щось з чимось - ржав добре, за що і дякую :D Ні, ніяк ні я не хочу Вас збутись, бо без Вас форум живе сірим і нудним життям, де існують тільки привіт, па-па, добраніч як справи, пару фоток від мене (який здобуває собі хоть чимось славу, бо більше ніяк не може здобути) пару новин від яничара і монологи з гостями від миті. А ви доповнюєте живизною форум, є хоть з чогось поржати, коли уявляєш як людина палко відстоює чужі інтереси, називаючи їх своїми в надії що її візьмуть в долю (або щоб заробити собі більшу долю і доказати що він вірний до скону хазяїну). Це кумедно виглядає зі сторони :sarcastic2: і не тільки мені, але і тим хто читає, але мовчить - тому вас збуватись я аж ніяк не хочу :-D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 20:27 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Ото тексту, блін, дійсно (((((
Пальців моїх шкода відписувати, а очий - читати...
З абзацу чесно кажучи, ну ніфіга не поняв, де про СПУ і про палитись....... читав, чесно, аж три рази, аж голова розболілась. Нічо не пойняв, або розжуйте, або...
СЛухи, слухи, слухи... Ви чули слухи про себе? )) Ні. то можу нарозказувати, але Вам то буде не приємно. Але слухи є. І про Вас, і про Старшого Брата, і про Експа з Борманом, і навіть про мене. Цікво? Думаю - нє. Факти, а не слухи, повинні бути.
Я торочив про "хороших" людей. Ой, нє, тут Ви неправдлу кажете. Я не називав хорошим нікого, ненадо ля-ля.
Мені не дали дорватися? А я, звиняйте, коли рвався, шо мені не дали і чого би мав кусати з того лікті? Щодо дерибану, то можу або у приваті, або особисто поспілкуватися, бо "нє пойман - нє вор" - я про тих, хто дирибанять зараз.
Щоб хата була чистою, то треба колись і виносити сміття, а не жити в срачі, то ж запрошую Вас очиститися. Запрошу до відвертості і оприлюднення, якщо справді є що.
Мені компромат на мера не потрібен, я його не збираю, я констатую факти, а фактів є достатньо, тому я Вам щодо компромату і фактажу не пропонував нічого, а вказав конкретні злачні місця, де можн побачити іншу, не центральну Коломию. Ви ж, на разі, відхрестиилися - право Ваше.
Де Ви бачили компромат на мера? Ну всі говорять, що шанованого Вами мера обливають брудом і кажуть неправду, ае ніхто донині не сказав де та неправда і у чому вона. Може Ви скажете? Де саме був компромат, де саме була чорнуха, де неправда?
Ви не можете знати де і як я працюю, тому тут Вашу критику вважаю за недоречну. Для чого Ви паскудите мою працю?
Пригадайте, бо не памятаю, а мій господар (повторююся - у мене немає господарів) і кого маєте наувазі де ремонтував дороги перед виборами? І чиї гроші пробуєте рахувати, теж, будь-ласка, уточність. А щодо юного кандидата, то тоже, ненадо ля-ля, якби не деякі папи ставили свого ставленика, то юний кандидат нині би був нашим з вами головою міста, а так... Бальшая палітіка. Нагадати Вам результат виборів?
Старому і чинному пора на пенсію скоро, бо швидше старіє ;), то й природньо, що хапати треба пришвидшеними темпами, а молодий мусить тут жити і жити, тому не на одну каденцію, відей, ішов. Але то можете його питати :) Тому хап-хап би не вийшов. Ех, мало Ви знаєте за те, що нині хапається і де. Не чули, певно, про внутрішні дворики на Театральній та Грушевського, спортивні майданчики нА Лисенка-Петлюри, кладовища на І.Вільде, на Карпатській коло памятника жертвам Голодомору, землю перед поштою, будиночок біля пошти (стару пошту) і багато чого инчого.
цікавого... Поцікавтеся.
Щиро - не чув і не знаю, як побудуав карєри, але нині, через те що пішов у позу на виборах, карєри розрушена, мали би с то знати.
Геть,маро! СІБ - не мій! Нащо таке проти ночі говорити? А яке Ваше оточення, якщо не секрет?
І я не казав, що моє русло правильне. Де таке є? Я зазначив, як один із варіантів, а чи правильне, чи Тітанік, то з часом буде видно.
І що я Вам такого навтирав... Якось загадками говорите і на привати не відписуєте... хоча й самі запропонували-підтримали.


Востаннє редагувалось +!!!+ в 10 травня 2011, 20:42, всього редагувалось 3 разів.

Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 20:33 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
SPY написав:
А ви доповнюєте живизною форум, є хоть з чогось поржати, коли уявляєш як людина палко відстоює чужі інтереси, називаючи їх своїми в надії що її візьмуть в долю (або щоб заробити собі більшу долю і доказати що він вірний до скону хазяїну). Це кумедно виглядає зі сторони :sarcastic2: і не тільки мені, але і тим хто читає, але мовчить - тому вас збуватись я аж ніяк не хочу :-D

Для чого Ви пишете те, чого немає? Для чого ображаєте, констатуючи те, чого немає? Ви - істинна в останній інстанції чи так добре все про всіх знаєте? Давайте щиро!
Про яку долі йдеться, якщо долі - немає? А потім Ви кажете що ходять усілякі слухи. Ви ж, і такі як Ви, нажаль, ці слухи і породжуєте. Можете назвати ЯКІ КОНКРЕТНО ЧУЖІ інтереси я відстоюю? Ви звинувачуєте, тож дайте докази. Можете озвучити долю у чому маєте наувазі? Прямо! Хочу, щиро хочу підвердити Вашу правоту. Можете конкретизувати, аби не бут голослівним?
Ви говорите, що не тільки Вас смішно чи сумно... Ви мені нагадуєте Митю, а може то Митя, який теж усьо за всіх знав і виражав десь колись думку громадськості, набув більш публічного образу. Що скажете?
Маленька порада - за себе відповідайте, а не за інших, ок?


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 21:01 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
+!!!+ написав:
SPY написав:
А ви доповнюєте живизною форум, є хоть з чогось поржати, коли уявляєш як людина палко відстоює чужі інтереси, називаючи їх своїми в надії що її візьмуть в долю (або щоб заробити собі більшу долю і доказати що він вірний до скону хазяїну). Це кумедно виглядає зі сторони :sarcastic2: і не тільки мені, але і тим хто читає, але мовчить - тому вас збуватись я аж ніяк не хочу :-D

Для чого Ви пишете те, чого немає? Для чого ображаєте, констатуючи те, чого немає? Ви - істинна в останній інстанції чи так добре все про всіх знаєте? Давайте щиро!
Про яку долі йдеться, якщо долі - немає? А потім Ви кажете що ходять усілякі слухи. Ви ж, і такі як Ви, нажаль, ці слухи і породжуєте. Можете назвати ЯКІ КОНКРЕТНО ЧУЖІ інтереси я відстоюю? Ви звинувачуєте, тож дайте докази. Можете озвучити долю у чому маєте наувазі? Прямо! Хочу, щиро хочу підвердити Вашу правоту. Можете конкретизувати, аби не бут голослівним?
Ви говорите, що не тільки Вас смішно чи сумно... Ви мені нагадуєте Митю, а може то Митя, який теж усьо за всіх знав і виражав десь колись думку громадськості, набув більш публічного образу. Що скажете?
Маленька порада - за себе відповідайте, а не за інших, ок?

Подайте на мене в суд :D Хтось там говорив за критику, занадто близьке прийняття на свою адресу. Чому ж Ви так близько взяли це до себе? Що заставило? Я не істина, я пустодзвон, байстрюк - називайте мене як хочете, я висловлюю свою думку і якщо людина наймається в адвокати до іншої - реагую відповідно. Вам навести якісь докази? Уявив просто саму ситуацію чесний суддя (замість міліціонер) допомагає виграти справу злочинцю (замість кришує когось там). Ситуація можлива? Думаю вона кожен день тае трапляється? Чутки ходять, але як це довести юридично? Знайти нотаріально завтреджений юристом документ, в якому я Судченко Суддя Суденович допоможу виграти справу Бандюку Бандану Бандюковичу за символічну суму 12000 у.о. Це ви ніяк не доведете, хіба що знайдуться свідки і то свідків можна спростувати назвати їх зацікавленими у справі чи не такими, яким можна вірити. :)

От і тут як довести Ваші відносини із опонентом мера? У вас контракт в якому вказано, що ви будете мати в разі його виграшу? Ця мета чому ви за нього так переживаєте відома тільки Вам і Богу, відповідно я і ніколи її недокажу, хіба що Бог відповість на мій е-мейл лист. Слухи можуть бути неправдивими, але якщо їх співставляти із іншими слухами, фактами то мимоволі щось та й вийде. Ви називаєте мене розумним в той же час балаболом. Знову ж таки як можна довести відносини між двома людьми які за щось боряться переслідуючи мету? Можна сказати що вони на ідейній основі (слава Богу вже не совок), бізнес-відносини (я тобі, ти - мені), статевих відносинах (теж не підходить). Тоді що? Тоді де я збрехав - про долю? Так долі і справді нема, бо товариш програв вибори і відповідно нема що ділити (хіба що надіятись скинути мера і стати на його місце чи спробувати себе в іншому), про ремонт доріг перед виборами, ось це вже матеріальне - тут вже не здогадки - це можна потрогати руками, про фінансування спонсорами - це теж не видумка і спонсори як працюють? у випадку перемоги вони не хотітимуть від нового мера трохи земельки для будов які ведуться в місті і рекламуються на Коломийських Вістиях? Чи якоїсь монополії і т.д.? Я висловив свою думку - Ви вважаєте її надуманою - неправильною - ваше право, можете придумати навіть що за мною хтось стоїть (СІБ, ЮВТ, ЯВФ) хоч я і не така важлива фігура, але враховуючи те що ви на цьому форумі більшість думок вважаєте неправильними які містять критику пана, то й тут не місце суперечці. :)

Якщо ви і справді чистий і непорочний і супер обєктивний, і не маєте на меті самозбагачення - тоді використовуючи звязки розкажіть людям те що Ви знаєте, звязків у вас достатньо і під час коропоративів до вас не мало доходило чуток, фактів хто під ким ходить хто кому скільки дав і надавайте інформацію таку про всіх, не тільки про мера, а і про Глушкова, чи той на відміну від мера святий і ні копійки не привласнив, чи ніби навіть як привласнив ви про це не знаєте, так що не лукавте, а коли ви інформуєте про нове відео про бездіяльність мера чи сайт який висвітлює цю бездіяльність, то опишіть і другу сторону медалі чому так хтось боротеться скинути мера? задля чого? чому це йому треба і що з того буде він мати і чи будете мати щось з того Ви. Проте я повірю у вас, що ви і справді чесна людина, яка дбає про людей, а не про себе та таких же і буду вас у всьому підтримувати. Але в такому випадку від Вас відвернуться всі ті кого ви захищаєте - якщо люди дізнаються про них правду із серйозного джерела, наближеного для них і це вже будуть не чутки... Але який дурак поміняє прихильність балабола, який ні одному чиновнику не підіграє на прихильність владних людей?! :-D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 21:21 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Це - все? Подайте на мене у суд? Гарно... Щиро кажучи, мабуть помилився я у Вас, Вашій обізнаності і людяності... Буває, нажаль, помиляюся. Як то кажуть, зустрічають по одягу, а проводжають...
Ви кривите душою, Ви майже у всіх своїх постах говорили не від себе, а посилалися на більшість форумчан, і т.д. Не лицемірте.
Так, наведіть мені якісь докази, чому ні? Не маєте, чи не хочете?
Ви знову, нажаль, про чутки (((
Ні, у мене контракту з опонентом мера немає. У чому я переживаю за опонента меру, де це виражено? Що я не сприймаю наклепів типу "наркозаоежний мєнт"? Ну дайте докази, а не лише чутки.
Ви знову кажете про факти - оприлюднити їх можете? Ви ж не можете навести (чи не хочете) те, що знаєте. як Вас сприймати? Так, я думаю, що Ви - не дурень, розумний, бо бачу із написаного - є точка зору, є думка, вміння її викласти, адекватне сприйняття ситуації,своя, незаледна позиція. Але є одне але - вплив слухам...
Назвіть конкретно дорогу, яку робив опонетн нинішнього мера у рамках виборчої кампанії, ото - матеріальне назвіть. Але, прошу пана, не треба чіпати вул.І.Франка - то було далеко до виборів.
У Вас трохи різниться поняття "долі", "Частки", "Партнерста" і "домовленостей". ТакЕ, буває, тому тут акцентувати не буду, я зрозумів про що Ви - частково маєте рацію. Чому ні?
Спонсорів назвете? Але усіх.
Щодо земельки то тут Ви погнали. Земельнку можна було брати і за минулого мера,чому ні? І щодо нових проектів-будов, є факти? Чи теж слухзи-догадки? На скільки мені відомо - нових проектів, немає, є старі, які завершуються і які, до речі, рекламуються.
Блін, ну врешті-решт - наведіть конкретику, які я "думки вважаю неправильними, які містять критику пана"? Ну наведіть мою цитату, крім, хіба що "наркозалежного мєнта", бо це - брєдятіна.
Я не чистий і не непорочний, і т.д... Я таке десь казав-заявляв? Для чого Ви знову починаєте трактувати по своєму, говорячи, що це ніби-то я десь стверджував?
Ніхто Вашого ера скидати не хоче. Най собі працює до 2015 року, а там - будемо бачити, чи й боротимемося. Але хай працює по закону, а не грабастає під себе міську землю і нерухомість. Так зараз є! І це - факти, я перелік навів вище. Ви не бачили? І це перелік - не повний.
Святих - немає. І це теж факт.
Щодо останніх Ваших речень: я така сама людина, як і Ви.
Мені, щиро, шкода, що Ви без команди і без колективу. Повторююся, але бачу у Вас великий потенціал.
П.С. Як Ви, не знаючи мене особисто, а лише догадуючись хто пише під ніком (не помиляєтеся?), можете "бити штампами" і у чомусь звинувачувати?


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2011, 21:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
мДа :D - тексту стільки - шо на одну газету сталоб ,а якшо робочих днів є 4 ))),- то ви б змогли огого.. заговоріть.
Хочу підмітити шо тут і зараз є можливість - "висловитись" про політіку )))),і з спокійною душею лягти спати .Тут є свобода слова!
І це вже стає нормою !!)))Ясна річ є адмін,який не :spam: ,ить ---- :good: ))).(просто він уміє ,на мою думку - і програвати і вигравати і просто бути ,того ми зараз тут говоримо - нейтральна сторона - "комп"))))))
Говорімо - ПОПУСКАЄ :)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 12 [ 111 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB