Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 17 травня 2011, 11:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
доктор Фрейд написав:
Відей хтось застряв на анальній стадії по Фрейду (тіп цей+!!!+ , що анально-виштовхує, (схильність до руйнування, занепокоєння, імпульсивність і часом жорстокість).

:hi: пане доктор !
Все вірно ! ;)
Аналітика прекрасно - але результат довго чекати !
Ваша інтерпритація провокує до того ,шоб +!!!+ і надалі був таким ,прикріпивши до себе цей ярличок --- а я хочу шоб він та інші - поступали по новому і не зациклювались на актуальних стереотипних поведінкових аспектах .Не боялись і говорили але без садо мазе ))))!(наскільки то можливо )))))
+!!!+ - учиться і в нього получається ,він навіть заслуговує на підтримку ,бо просить допомоги .
Але звісно все до пори до часу !


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2011, 15:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 травня 2011, 22:43
Повідомлення: 27
Прізвище, Ім’я: Фрейд Зигмунд
Ваша дотепність, (рос.остроумие) п. митя грихльов, - це віддушина для почуття ворожості, яке не може бути задоволене у інший спосіб. Ну, що ж це краще для людства, зокрема для коломиян, ніж відкрите хамство.
Колеги виражати своє обурення можливо і в більш цивілізованій формі.


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2011, 17:25 
Офлайн

З нами з: 19 лютого 2011, 17:05
Повідомлення: 136
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
забагато тут дохторів розвелося останнім часом... і мить, і не мить, а уже й суїцидних фрейдів... свіжозареєстрованих, і зразу вкурених у курс справ.. дивно якось. але таке.


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2011, 17:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
+!!!+ написав:
забагато тут дохторів розвелося останнім часом..

це швидше за все говорить про теперішній стан суспільства. одні є дохторами інші пацієнтами. :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2011, 19:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
+!!!+ написав:
забагато тут дохторів розвелося останнім часом... і мить, і не мить, а уже й суїцидних фрейдів... свіжозареєстрованих, і зразу вкурених у курс справ.. дивно якось. але таке.


ну ось доплодили ми то багно, що зявляються бажаючі в ньому поплескатись... Не важливо що знаходяться нові бажаючі перезареєструватись і поплескатись, і що вони як вже замітили вкурені в курс справи, ще є безліч тих хто мовчки спостерігає і ледве тримає себе в руках, бо якщо перестануть себе тримати - то буде срач такий що і справді прийдеться терти і чути про цензуру на форумі :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2011, 20:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
доктор Фрейд написав:
Ваша дотепність, (рос.остроумие) п. митя грихльов, - це віддушина для почуття ворожості, яке не може бути задоволене у інший спосіб. Ну, що ж це краще для людства, зокрема для коломиян, ніж відкрите хамство.
Колеги виражати своє обурення можливо і в більш цивілізованій формі.

Нє льститє ,доктор (укр .- шо ви зі мною в злитті ???? )!
З превеликим бажанням ,я б з задоволенням Вам розповів про своє відчуття ворожості ,і як я з ним справляюся тут і тепер .І ше б сказав ...
Буду радий вашій присутності в майбутньому !
:D ,що тут є психоаналітик !(а дипломчика покажете ?))))


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2011, 21:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
митя грихльов написав:
(а дипломчика покажете ?))))
дипломчики зара не проблема :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 травня 2011, 22:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Привіт ! )))
Шось ми давно не проводили "аналітику" того поля та системи ,в котрій перебуваємо ,от і вирішив подумати в слух . ?! (без емоцій я не хочу ,того одразу скажу ,не зовсім аналітику )
В будь якій системі ,чи полі - одразу помітний рух.Рух має своє,притаманне йому означення ---котре в свою чергу - формують,утворюють , - люди.От ми й уже говоримо про людей та їх наміри ,та значення їх руху в даному полі .(іншими словами -про те , що відбувається зараз)))
В першу чергу ,в даному "полі" - помітно спочатку рух ,а ж потім фігури ,котрі його генерують .
Рух - важко пояснити ,спроби описати є марними ,тому ,що рух найлегше спостерігати.Звісно споглядаючи процес ,поволі стаєш його учасником,і--- кожен починає відчувати вплив на собі - цього руху ,і в свою чергу отримує певний емоційний стан .
Наступним ,актуальним елементом у полі - є фігури.Тут ,на щастя ,і на привеликий жаль - можна ,як і спостерігати ,так і описувати ....
От далі,піде мова - про рух певних фігур у даному полі .
В даний момент ,я бачу дві фігури ,котрі мають протилежні якості (тобто стосунки їх загострені ).Оскільки ми говоримо про рух фігур,то звідкись той рух і почався !Отже є - незавершена ситуація,котру певні люди підтримують в стідії незавершеності !
А чому так ???
-- тому шо на цьому ,мош заробити гроші ,і чималі !!!
Конкретніше ?
--- Я усвідомив ,таке недавно - розклад дають ті хто має гроші ( ),виконують наближені люди ,котрі є в свою чергу копіями перших осіб (тобто просувать інтереси мажорів ).От і поки мажор рахує гроші ,чи просуває свою комерцію,Копії займаються наступним ,бо їм тре також за шось жити ,- вони шукають причини конфлікту з копіями іншого мажора .В цьому оточенні Копій розгорається конфлікт ,в якому якимось чудом - замішані мажори .Потім копії біжуть "по хатам" і кажуть папікові -"а Ви читали шо про ВАС тамкаво пишут ,тотіво з іншого "штабу" ????" Ну Папік ясно шо ,в грязь ліцом не впаде ,і дає отвєт "... порвать, заплювать ,отдохнуть і далі по колу так ..."
От почався рух,котрий ми тим чи іншим чином помічаємо ,а в певних випадках і стаємо його учасниками .
Яка тут вигода та раціональність - у таких стосунках, у полі - КОЛОМИЯ ????
Ніякої !Мажори втрачають ресурси і витрачають - на те ,і через те ,що копії нерпавильно працюють .Вони (копії) сварять між собою мажорів ,які в свою чергу фінансуюють цілі інформаційні війни ,через котрі втрачають купу грошей ,довіру до себе ,і занедбують в наслідок - інфраструктуру .Ну звісно так і двіжують копії.
ВИСНОВОК !!!
МІй висновок у вигляді пропозиції !
Замість того ,щоб тратити гроші на інформаційну війну (в котрій невідомо хто переможе)і цим самим вестись на поради радників ,котрі пропагують помсту (щоб заробити на цьому грошей) ----- я закликаю мажорів до співрозуміння та взаємоповаги ,до асертивних вчинків ,до альтруїзму ),до спільних стратегічних дій ,до нової співпраці .
Радників мож помирити ,і цим самим отримати нове - спільну відповідальність за "місто в якому хочеться жити,де все тільки почалось "
Подумайте панове ,подумайте !
Чи варто починати щось ,незнаючи чим воно завершеться ???
А як починати ,то знати чим воно завершеться,і шо основне - брати на себе за це відповідальність !!!!!!!!
call tempo


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 травня 2011, 22:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 травня 2011, 22:43
Повідомлення: 27
Прізвище, Ім’я: Фрейд Зигмунд
Мій колега Фредерік Перлз круче б не завернув, п. митя грихльов!
Аналітика наступна: "Собаки гавкають, караван іде".


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 травня 2011, 22:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Ту +!!!+ :
Мої відчуття ,поки не повід до "сварки",але якшо я не озвучу їх тобі ,і приховаю ,то буду сваритись з собою - потім ) !
Все стосується твоєї "творчості" під назвою "Рідні Медіа" !
Ну ясно ,шо лише почали ,але як почали ?!
Хіба скоро вибори ,шо чорнопіарите мера ? :o
Ну я думав ,шо то раз ,але потім видко ,- шо рух ваш іде по накатаній системі "садо мазе"!! :yes: !

Одного не второпаю ше ?
-Ви кричали шо вас не показують по тєлєку ,шо ви бідолахи ,і вас ніхто не піарит .От маєте камеру вже ,ведучу ,чого ви про себе ніц не знімаєте ????? :D
Я в шокє з вас пацанва :shock: :shok: торба !
Я би ше трохи термінів підкинув тут ,але вже от привчаю себе стримуватись ,коли бачу такову конверсію ! :yes: !
Паца простих людей цікавит їнше - хто ви на самому ділі також ????
Про мера й так знают відки у нього таво машина - бо він свої дві продав ,і купив інші .Шо тут такого ???
Ніхто ж не вигадує ,шо Л.Г. своє "шевроле" ......далі навіть фантазувати не хочу ,бо -краще :dash: !
Отож Рідні Медія себе дискредитують ,як "чесні новини" ,і якшо цю точку зору вчасно просунути ,то у вас надалі шансів 0%.І тоді шо - Двоюрідні чесні змі відкриєте :-D !
От і я про те !Покажіт себе ,шо годні ,шо істе ,як працюєте ,як відпочиваєте --- "попроще кіса" і люди зацінять ,якшо буде шо !А так -можна відмазати вас просто - :blackcat: !
:give_rose:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 12 [ 111 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB