Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2011, 05:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Чого я повинен боятися за правду? твоє запитання - провокація !
ТИ сам знаєш,а відповідь хочеш почути від мене !
Ось моя відповідь !

Нє, ну ти - нормальний? Про яку ти говориш провокацію? І про яку правду ти говориш - ну назви конкретно, що ти маєш наувазі, не пустодзвонь.
Цитата:
А тебе? Ну хто ти такий, щоб тебе карати, чи взагалі маратися об тебе.- твої словандроси !
Тобто Я ніхто,а якби був кимось то ти б мене КАРАВ,"І ТО ЖЕСТОКО КАРАВ :D (фраза з фільму "Яйця долі")" !

Ну крім того, що ти кібер-віртуальний Митя Грихльов - - більше про тебе нічо не знаю, лиш догадуюсь. А оскільки ти кібер-віртуальний - то хто ти?
Кого і за що і чому я мав би карати? І, до речі, я таку хірню - не дивлюся.
А щодо карати.... Знаєш, є такий вислів - "грешно смеяться над больным человеком" (це з старої "класики"). Грішно не грішно, але мені з тебе таки смішно. Ти ж сам подивися на себе із сторони - що ти сказав толкового, крім того, що обливаєш людей брудом, у т.ч. і мене, і час від часу розкладаєш смайлики по різних топіках з тим, щоби, мабуть, набрати статистику у кількості повідомлень на форумі. Це так, припущення.
Цитата:
Садюжні тенденції пана депутата ,і це "ТІЛЬКИ ПОЧАТОК". Арсеній Яценюк точно не це мав на увазі,це твоє особисте ,і воно проявилось тут, а далі буде видно...

Не ТІЛЬКИ ПОЧАТОК, а ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ - такий вислів точний.
Ну до чого тут Яценюк :) Нє, ну ти таки переконаний, що ти нормальний і адекватний? :)
Цитата:
П.С.- як каже громадська думка : Усі погані,тіко я один добрий !

Знов ти озвучуєш громадську думку? Ти її вивчав? Ти її уособлюєш? І, якщо ото про мене, то я не добрий, а стараюся бути чесним і справедливим. У тому й моя біда, напевно :)
Цитата:
Пошукай сам у собі своє ,і узагальнюй сам !

От і тобі порада - не обкакуй нікого і не оббріхуй. А пошукай сам у собі своє і узагальнюй сам.
Цитата:
Перестаниш злитись тоді й поговоримо,як там у вас модно кажуть КОНСТРУКТИВНО !

А з чого ти взяв, що я злюся. Давай поговоримо і, до речі, про конструктив я говорив на саааамому початку свого топіку.
Цитата:
А це буде видно ,як пропадуть аульки....

Га?
П.С. Попробувала би тебе злість не брати, коли хочеш для свого міста справді щось зробити - а не мож... Чого злюся - читай нижче у відповіді Юрі. А так, я зовсім не злий.
Хто мене знає - може підвердити. Я так думаю!


Востаннє редагувалось VVVitaliy в 07 січня 2011, 05:39, всього редагувалось 3 разів.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2011, 05:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
exp написав:
а перемир'я на Різдвяні свята? ;)

Я ж ні з ким не воюю :) Я лиш кажу то що думаю, а дехто вважає, що я воюю.
От те, що у парку Трильовського казарму, яка перебула австряків, поляків, німців, москалів-совітів, якій біля 250 років і яка ще стільки ж може простояти - розбирають на цеглу - треба говорити, чи ні? Якщо я почну говорити про це "явище", то що - знову воюю? Чи те, що копнув тему харчування дітей у школах і садках, де ціни на продукти харчування завищені, а мені вперто не дають інформацію, годуючи відписками. Чи те, хоч якусь мінімальну допомогу на будівництво храмів УГКЦ і УПЦ КП у Коломиї, яка є центром духовного розвитку для двох єпархій - не заклали у бюджеті. Наприклад, у собор на Театральну їдуть люди не лише з міста чи навколишніх сіл, а з цілої єпархії, а це як мінімум ще люди з Верховинського, Городенківського, Косівського, Надвірнянського, Снятинського, Тлумацького районів та й вся Чернівеччина. Невже така велика сума була у бюджеті 50 тис.грн. так, щоби хоча б вважалося, що влада, у т.ч. і депутати, допомагає церквам?
Інші теми, про які можу трохи згодом "поділитися" інформацією.
А щодо Різдвяних свят - згідний.
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2011, 11:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Славімо Його!

Цитата:
то що - знову воюю?
мав на увазі вашу "достойну" перепалку з митьов грихльовим :D

Цитата:
на будівництво храмів УГКЦ і УПЦ КП у Коломиї
ага... чули на сесії як виступав Глушков... :D (виступ правда більше був подібний на передвиборчу агітацію)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2011, 14:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
От те, що у парку Трильовського казарму, яка перебула австряків, поляків, німців, москалів-совітів, якій біля 250 років і яка ще стільки ж може простояти - розбирають на цеглу - треба говорити, чи ні? ----- Ось тут я погоджуюся з тобою -"ПАМЯТКА" !
Про дит.харчування - щоб шось знецінювати ,потрібно мати свій власний проєкт, щоб ти запропонував ?
Про церкву - на духовний розвиток гроші не потрібні (на мою думку),а храми і земля під ними - то інша справа,бабчині з дідусем пенсії на зарплати отцям "святим" це старий, як світ розвод !В біблії не написано платити гроші за віру, за вінчання, сповідь (у Жаб"і сповідь 50 гр.-отець Юрій),а про наших коломийських поки змовчу...
твоя цитата - "а стараюся бути чесним і справедливим. У тому й моя біда, напевно "------мені моя чесність і справедливість приносять лише радість ,і підтримку інших !
Якщо ти перестанеш старатись,то ти просто будеш таким !
Віталій ,ти добра людина ,бо всі люди мають у собі такий ресурс,але ,якщо придивитись до кутиків твоїх губ (мімічно опущені вниз),то видно ,- що ти щось,або когось зневажаєш!
Може й себе,за якісь не прийнятні тобі погляди ,чи наміри,чи рішення ,чи може ти не з тими звязався ?!
Інші теми, про які можу трохи згодом "поділитися" інформацією. (твоє),без іронії,буду тільки радий ,КОЛОМИЯНАМ ПОТРІБНІ РЕАЛЬНІ ЗМІНИ !
І ти не вгадуй хто я,і не труди себе,я на замовлення не пишу і чужі очікування не оправдовую !!!


Востаннє редагувалось митя грихльов в 08 січня 2011, 12:07, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 07 січня 2011, 22:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Веселий та простий як двері,
Його слова не уздриш на папері,
Його не змішаєш з брехньов,
Бо це ірраціональний - Митя Грихльов !
Я не приділах ,так би мовити ! Коломия ,а особливо події в центрі міста, де на перекур виходять,каву п"ють,розважальні заклади ,телебачення,газети,нет.....це ті місця де обговорюється минуле, та проектується майбутнє. :) ,а тут видно теперішнє ,тобто отой перехідний проек продукта з минулого в майбутнє ,з яким він настроєм рухається вперед,наміром, схильністю ,...чи стоїть на місці взагалі ,і чи нерухається він часом незад.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 10 січня 2011, 10:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
на будівництво храмів УГКЦ і УПЦ КП у Коломиї
ага... чули на сесії як виступав Глушков... :D (виступ правда більше був подібний на передвиборчу агітацію)

За Овчаренка гроші закладалися постійно,і коли була можливість - перераховувались на будівнцтво храму на Театральній. Я особисто навіть не міг припустити, що цьогоріч їх просто не передбачили у бюджеті. Оскільки бюджет вивчався похапцем, то і для мене було несподіванкою, що кошти не закладені. Спочатку подумалось - "ну просто забули", але, як виявилося, їх "ну просто не заклали". А до чого тут передвиборча агітація? Більше 100 тис."авансом" на премії і надбавки за "високі досягнення у роботі" меру і заступникам - то у порядку "вєщей", а 100 тис. на допомогу центральним храмам двох єпархій - передвиборча агітація. Чому так?


Востаннє редагувалось VVVitaliy в 10 січня 2011, 10:55, всього редагувалось 2 разів.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 10 січня 2011, 10:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
От те, що у парку Трильовського казарму, яка перебула австряків, поляків, німців, москалів-совітів, якій біля 250 років і яка ще стільки ж може простояти - розбирають на цеглу - треба говорити, чи ні? ----- Ось тут я погоджуюся з тобою -"ПАМЯТКА" !

А що ще можеш запропонувати-допомогти, крім того, як погодитись?
митя грихльов написав:
Про дит.харчування - щоб шось знецінювати ,потрібно мати свій власний проєкт, щоб ти запропонував ?

Щоб мати свій власний проект, треба достеменно вивчити проблеми у існуючому проекті. Це зробити поки що невдається. Чому, наприклад Відділ управдіння комунальним майном може показати і показує усі ціни, по яких у Коломиї робляться ті чи інші роботи чи надаються послуги, а Управління освіти каже, що "інформація конфідеційна", щодо того, по яких цінах постачаються продукти харчування у школи і садки за кошти міського бюжету, тобто за кошти громади? А також у відповідях на запити опираються на закони і положення, які немають до ситуації ніякого стосунку? Над цим і працюємо - очікуємо на такі небажані для управління освіти Коломиї відповіді на запити і беремося за вивчення і розробку своїх рекомендацій. Як мінімум "мій" проект буде базуватися на прозорості і низькій ринковій, а не завищеній ціні.
митя грихльов написав:
Про церкву - на духовний розвиток гроші не потрібні (на мою думку),а храми і земля під ними - то інша справа,бабчині з дідусем пенсії на зарплати отцям "святим" це старий, як світ розвод !В біблії не написано платити гроші за віру, за вінчання, сповідь (у Жаб"і сповідь 50 гр.-отець Юрій),а про наших коломийських поки змовчу...

Не судіть - і не судимі будете! о.Юрій з Вєрховьини часом не до московлського патріархату відноситься? Я таке "чудо" у Криму цього року бачив - реальний прайс із реальними цінами. Скажу, що в Коломиї у храмах (кажу за УГКЦ) такого немає. Хто з форумчан ходить до церкви - може підтвердити.
митя грихльов написав:
твоя цитата - "а стараюся бути чесним і справедливим. У тому й моя біда, напевно "------мені моя чесність і справедливість приносять лише радість ,і підтримку інших !

У нас, швидше за все, різне розуміння чесності і справедливості. Поки що я від тебе цього не бачу і не відчуваю, хоча б наприклад із того, що ти ховаєшся за аватаркою і з-за неї поливаєш, а по друге - уникаєш прямих відповідей, замінюючи їх високопарними повчаннями. Вихочи із цього та дечого іншого, неможу про тебе, нажаль, сказати що ти чесна і справедлива людина. Ти робиш судження необєктивно, а так як вигідно тобі чи тим, хто біля тебе.
митя грихльов написав:
Віталій ,ти добра людина ,бо всі люди мають у собі такий ресурс,але ,якщо придивитись до кутиків твоїх губ (мімічно опущені вниз),то видно ,- що ти щось,або когось зневажаєш!

А що у цьому поганого? Так, я зневажаю тих людей, які говорять неправду, які лукавлять, які приховують від громади реальний стан справ, які руйнують громдське, які покривають злодіїв в обмін на підтримку або ж самі крадуть гроші з бюджету на харчуванні дітей, на підсипці доріг піском і сіллю, на нібито ремонтах, проведених у минулій каденції , а тепер тепер закладають ці кошти у бюджеті, тих, які передбачають і шифрують собі наперед, авансом на цілий рік премії і надбавки... Зрештою, які порушують законодаство, не ставлячи пропозицій на голосування, оскільки "їм це не вигідно". Не громаді - а "їм". Я можу розписати ще багато чого.
митя грихльов написав:
Може й себе,за якісь не прийнятні тобі погляди ,чи наміри,чи рішення ,чи може ти не з тими звязався ?!

Може...
митя грихльов написав:
Інші теми, про які можу трохи згодом "поділитися" інформацією. (твоє),без іронії,буду тільки радий ,КОЛОМИЯНАМ ПОТРІБНІ РЕАЛЬНІ ЗМІНИ !

Потрібні, хіба я проти? Чи можна зробити зміни у команді із тими, хто мав шанс їх зробити, але палець у палець не вдарив? Як можна залишати усіх заступників попереднього мера і робити якісь зміни? А чому вони не робили їх "тоді"? Щось не давало чи хтось давав команду "не працюй"?
митя грихльов написав:
І ти не вгадуй хто я,і не труди себе,я на замовлення не пишу і чужі очікування не оправдовую !!!

Чесно скажу - сумніваюся.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 12 січня 2011, 11:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Не знаю, бахурі, хто ви, але то все жидомасони з " фронту змін" каламутять! В газетці читав! :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 12 січня 2011, 11:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Не знаю, бахурі, хто ви, але то все жидомасони з " фронту змін" каламутять! В газетці читав! :D

Старший брат, пишучи, мабуть подумав про себе: ай, і дотепник же я який! :acute:
добре хоч маєш звідки читати, інші газетки - пропадли після виборів, але до чого до даної теми "фронт змін"? так, аби "пукнути"? ну про який можна говорити конструктив???


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 12 січня 2011, 15:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Як пишуть інші газетки - ваш кролик- пейсатий козак, можеж загуглити...


http://www.from-ua.com/upload/c8f9f09e0e767cc.jpg


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB