Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 00:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
.....та нафіг ти мені зараз здався))), ти думаєш я буду сидіти і перечитувати то всьо гівно з коломийських вістей ,чи друкувати тут і тепер розповіді коломиян про ... !? (до речі про твій гівнопад). іди світи фейсом і прізвищем з трибуни і вирішуй насушніші питання!!!! якщо можеш, самостійно, без вказівки партійного боса. УСЕ й так НА ВИДУ, а ти здатний хіба шось признати !(


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 00:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
.....та нафіг ти мені зараз здався))), ти думаєш я буду сидіти і перечитувати то всьо гівно з коломийських вістей ,чи друкувати тут і тепер розповіді коломиян про ... !? (до речі про твій гівнопад). іди світи фейсом і прізвищем з трибуни і вирішуй насушніші питання!!!! якщо можеш, самостійно, без вказівки партійного боса. УСЕ й так НА ВИДУ, а ти здатний хіба шось признати !(


А видиш.. та й по всьому?
То лиш на собі сорочку рвати і ...зделенькати, що маєш факти і т.д. А як до справи і до діла - то задня передача.
В принципі, ти мені 100 років не потрібен. Але, раз уже когось берешся обкакувати, з чого і почалася ця тема, то давай по суті, а ти так, аби самому пукнути, самому понюхати і накласти купу знаків оклику. Ну, і як наслідок, сам себе й потішити.
Газети читати - не мусиш, право твоє. У кожної газети, у кожного автора є свій читач. Я за собою неправди, чи перекручування чогось - не відчуваю. Так само і як перед виборами, так і після них і у сторону газети, і у мою особисто було маса, у т.ч. і публічних погроз, шо суд з нами розбереться. Як результат - жодного позову, жодного оскарження. Я за написане мною відповідаю за кожне слово. Того, у .т.ч і виник даний топік.
Я хоч фейсом свічу і проблеми насущні вирішую, а у тебе, мабуть, і фейс, і прізвище такі заляпані, що і публічно назватися не можеш. Га?
Щодо боса партійного - не поняв. Що на виду і у кого - тоже. І що я мав би признати - також.
Що у тебе, Митько, криза жанра?
Або давай конкретніше або взагалі перестаємо на цю тему. У останньому випадку,попрошу, більше у мою сторону не пукати і не ка...ти.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 01:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
кого ж це ти хочеш карати ,того вигаданого свого ворога (Слюзара ,чи то Яворського,чи...?) чи мене ? А Я Громадська думка ,як каратимеш ? І нашо тобі те содо-мазе!
+ я не спішу,а ти спішиш !


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 01:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
"а ти суду боявся? а коли зрозумів що справи по RPастичних статейках не розглядаються, мабуть переплутав відповідальність з безкарністю."


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 10:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
кого ж це ти хочеш карати ,того вигаданого свого ворога (Слюзара ,чи то Яворського,чи...?) чи мене ? А Я Громадська думка ,як каратимеш ? І нашо тобі те содо-мазе!
+ я не спішу,а ти спішиш !

Хто сказав, що я хочу когось карати? Я таке говорив?
Ні Слюзар, ні Яворський для мене не є ворогами. Опонентами, і то з недавнього часу, так, але не ворогами.
А тебе? Ну хто ти такий, щоб тебе карати, чи взагалі маратися об тебе. Ти - громадська думка? Що ти про себе думаєш? Не надто самовпевнено і не надто високо? Хто взагалі тебе уповноважував не лише говорити окрім себе ще від когось, але й висловлювати уявлену тобою ж "Громадську думку"?
Не я спішу, а ти обіцяв факти наводити, а не пустослівям займатися. Натомість - пустоболка ти, а не громадська думка.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 10:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
"а ти суду боявся? а коли зрозумів що справи по RPастичних статейках не розглядаються, мабуть переплутав відповідальність з безкарністю."

Хто сказав що справи не розглядаються? Справи розглядаються будь-які, як і будь-які матеріали, якщо висвітлено неправду, наклеп, неточності і т.д.
Чого я повинен боятися за правду?
Слухай, у мене таке враження, що тобі трохи бракує, нє?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 17:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Чого я повинен боятися за правду? твоє запитання - провокація !
ТИ сам знаєш,а відповідь хочеш почути від мене !
Ось моя відповідь !
Кожен з нас знає таке : "земля кругла , .... вспливе всеодно ",а бояться люди не покарання за брехню,а фактору очікування покарання !
Поки ти можливо і не боїшся ,але це поки ти будеш вигідним та адекватним в своїх намірах ,та вчинках !

А тебе? Ну хто ти такий, щоб тебе карати, чи взагалі маратися об тебе.- твої словандроси !
Тобто Я ніхто,а якби був кимось то ти б мене КАРАВ,"І ТО ЖЕСТОКО КАРАВ :D (фраза з фільму "Яйця долі")" !
Садюжні тенденції пана депутата ,і це "ТІЛЬКИ ПОЧАТОК". Арсеній Яценюк точно не це мав на увазі,це твоє особисте ,і воно проявилось тут, а далі буде видно...
П.С.- як каже громадська думка : Усі погані,тіко я один добрий !
Пошукай сам у собі своє ,і узагальнюй сам !
Перестаниш злитись тоді й поговоримо,як там у вас модно кажуть КОНСТРУКТИВНО !
А це буде видно ,як пропадуть аульки....


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 19:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Я там дещо сказав у слух,на свїй сторінці ,це так припущення ,я ж для тебе ніхто,так як і будь яка громадська думка ( :( )
Сумно ,що ти такий ЗЛИЙ ЧОЛОВІК,Бо від цього коломиянам ні тобі краще не буде !!!
До справ потрібно братись з творчим натхненням ,позитивними намірами, і після завершення абстинентного синдрому (шоб злість не брала) -це так ,моя думка,і зовсім не рекомендація тобі !!!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 20:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
а перемир'я на Різдвяні свята? ;)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 20:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Миру,щастя,всіх земних благ !


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB