Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 19:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
[QUOTE]Grindex пише : їй Богу одна муть якась, я ото вже в котре перечитую його пости, а конкретних порад по вирішенню економічних та політичних проблем крім того що б здружитись з Росією я не бачив, а все решта якась вода і смішні наєзди. Ось і все[/QUOTE]

Зате скільки впевненості у непогрішній правильності своєї точки зору. Хоч і точки зору як такої там не видно, так ...балаканина...і образи.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 19:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
Grindex пише:
Мне то не зачепило, а навпаки розсмішило як я вже написав, а зачепило те що ти повівся на його Image їй Богу одна муть якась, я ото вже в котре перечитую його пости, а конкретних порад по вирішенню економічних та політичних проблем крім того що б здружитись з Росією я не бачив, а все решта якась вода і смішні наєзди. Ось і все


Збийся і не переймайся, з Рассією ніхто дружити не буде і не хоче. Виключно партнерські стосунки так. Не дасть тут ніхто конкретних порад, просто дійсно з себе починати треба, а потім гуртуватися і робити спільну корисну справу.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 20:17 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
О панове,щирі українці!Я бачу Ви навіть свою історію не знаєте,а ще щось намагаєтесь мене в чомусь переконати і відстоювати свою точку зору.Той мужик на аватарці,князь Святослав Хоробрий,той самий князь що знищив юдо-хазарський каганат,той самий князь син якого Володимир полукровка,зрадив Віру предків своїх,і почав зруйнування Київської Русі.
Аватарка - це фотографія проекту пам ятника у Холках(Росія) князь Святослав рубає юдита-хазарина,котрий прикривається щитом із зіркою Давида.Було багато скандалів і суперечок і невдоволених таким проектом,наразі зірку Давида зі щита прибрали(прикро жидівство знову перемогло).
Ось так панове,от бачите Ви не знаєте єлементарних речей котрі повинні знати українці,от скажіть хіба можна до Вас відноситись як до рівних і поважати Вашу думку,світогляд,якщо у Вас нічого нема українського окрім назви,і мови?Дух у Вас не український,думки не українські,не настроїні вони(думки) думати про свій український народ і державу.Тому і відношення до Вас відповідне.А Ви тільки глузувати можете і ржати,все,а ще нити ...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 20:22 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
http://valhalla.ulver.com/f383/t13272.html хто цікавиться може подивитися фотографіями пам ятника та проектів.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 20:25 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
На рахунок конкретних порад,хлопці нема дурних,я своїми розробками і ідеями ні с ким ділитися за так не збираюся.Конкретні ідеї є і проекти є,і процеси оргнанізаційні розписані,але вибачте хто керує зараз, хлопці ,не такі дурні як здається,тільки вектор їхньої діяльності напралений не на користь Україні і нам.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 20:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
ну HAMBA, - вигрібай
Цитата:
Ігор ишин пише:
Я бачу Ви навіть свою історію не знаєте,а ще щось намагаєтесь мене в чомусь переконати і відстоювати свою точку зору.

це і до тебе відноситься.

тут явно манія величі :D


_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 20:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
БорМан пише:
це і до тебе відноситься.


Я з чого ви таке взяли? Таке враження, що у всіх комплекс неповноцінності, не слабую на таке.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 21:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
HAMBA пише:
Я з чого ви таке взяли?

Ну він же до всіх звертається. Не до мене , не до Капітана чи може когось іншого особисто, а до всіх . Звертається до зовсім не знайомих людей і робить висновки про те чи ми знаємо історію, хто були наші предки і таке інше...
чому ти вирішив що до тебе це не має відношення? Має відношення до всіх хто це читає, за винятком автора тих рядків бо він Д`Артаньян а ми всі .... виходить так . і комплекси тут ні до чого . комплекси можуть бути у автора, який позволяє собі зневажати пам`ять людей, яких він ніколи не знав і знати не міг і яких уже давно нема.
чого я звертаюсь до тебе? просто у мене склалася про тебе трохи інша думка, і зараз я дуже здивований.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 21:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Ще раз пояснюю, я себе не відношу до незнання історії і всього решту. Мене то не стосується взагалі, якщо так, то хай мені особисто напише, що то стосується і мене.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 21:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
HAMBA пише:
я себе не відношу

я себе теж не відношу, але аффтар настоює :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 27 [ 262 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 27  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB