Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 00:15 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Щиро вдячний панове Вам за те ,що вирішили провірити граматику мого тексту,якщо є помилки вибачаюсь за дискомфорт ,що Ви відчули,швидко набирав текст.Поради я Вам не роздаю,просто Ви вирішіть для себе чи Ви щось робити чи Ви тільки ниєте.В данном випадку ниєте і просто як базарні бабки на кухні ля-ля боючись своїх хазяїв,котрі можуть Вас в любий момент відірвати від кормушки і кинути у жебрацтво.Кожен сам вирішує свою долю,Вам я так розумію подобається бути керованою масою,що ж не питання Ваш вибір і Ваше право,мені чесно все рівно що буде з Вами і Вашими сім ями,для яких Ви самі обираєте шлях існування.
А товарісчі залишилися в 91 році.
Доречі мій прадід загинув у 1939 році захищаючи свою домівку від саветскіх освободітелей,а Ваші пращури я так розумію були пристосуванцями,а при Союзі займалися підлабузництвом і блюзнірством,що до речі характерно для більшості жителів Прикарпаття.А зараз Ви гідно продовжуєте справу предків,вєрой і правдой працюючи на нових хазяїв.Удачі Вам у Вашій не благородній і не достойній справі.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 00:28 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Для Генерала Справедливості.
Стосовно Вашого "діалогу" з приводу національностей,доречностей,Леніна-педераста та іншого відповім так.
1)Не доречно те,що почали розповідати куди і коли звонити,а не те що Ви це сказали.Я ж Вам не говорю піти кудись і т .п.
2)На рахунок національності,я особисто не певен що Ви щирий українець,ну то що з того?!
3)Дуже прикро,що люди які повинні дбати про мої інтереси і інтереси інших етнічних українців це не роблять,тому свою думку з приводу їхньої робити я і висловлюю на форумі.А що це у нас заборонено в Україні?!українцю не можна висловити свою позицію?
4)Стосовно мого досвіду,не унікальний,але вважаю,що краще ніж на сучасного рабовласника пахати чи місцевого розливого чи іноземного.
5)Не треба мене порівнювати с педерастом,полукровкою Леніним,через якого моя родина натерпілася тай не тільки моя.Якщо Ви хотіли мене образити ,то це Вам не вдалося.В мене склалася думка,що Ви простісенький провокатор і людина,котра нічого не варта.Вибачайте,але так склалася думка по Вашим словам,питанням і т.д.
6)І я нікуди не спішу всьому свій час.
Слава Україні!Слава Рідним Богам!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 00:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Ігор ишин пише:
Ваші пращури я так розумію були пристосуванцями

Звідки такі глибокодумні висновки :D
Те що у тебе з грамотністю проблеми, я вже замітив, але то ще не все :D з логікою теж не дружиш. Ну роз`ясни нам тупим хід своїх думок :D .
Цитата:
Ігор ишин пише:
Ви тільки ниєте

ниєш наразі ти бо крім пустої балаканини я нічого від тебе не чув, а твоя діяльність взагалі є повною загадкю.
З нетерпінням чекаю інформації . вже давно так не ржав :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 10:35 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Я радий,що у Вас проблем не має,щасливі люди,мабуть....Радий,що у Вас з логікою все гаразд...Щиро радий.
На рахунок тупих коломиян,я нічого не казав,не треба мої слова перекручувати.Просто Ви хлопці вважаєте себе розумнішими за всіх і самі стараєтесь повчати,але Ви далеко не завжди праві.
На рахунок мого "ниття",то воно якісно краще ніж Ваше.
На рахунок моєї діяльності,це особисто Вас не стосується,я ж не питаю про Вашу діяльність,хто,де і коли співпрацює з державними органами.Правильно?Це ж Ваша особиста справа?
От бачите яка у Вас негативна риса,те що коли людина висловлює свою точку зору і Вам не має що привести аргументовано Ви стараєтесь дискредитувати цю людину,висміяти її або ще щось в такому роді.Зразу видно старі савєтскіє методи.Ну я думаю люди почитають і самі зроблять про Вас свої висновки.
Щасти панове, ржіть як коні далі - це Ваше право.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 11:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
Я радий,що у Вас проблем не має,щасливі люди,мабуть....Радий,що у Вас з логікою все гаразд...Щиро радий.
На рахунок тупих коломиян,я нічого не казав,не треба мої слова перекручувати.Просто Ви хлопці вважаєте себе розумнішими за всіх і самі стараєтесь повчати,але Ви далеко не завжди праві.
На рахунок мого "ниття",то воно якісно краще ніж Ваше.
На рахунок моєї діяльності,це особисто Вас не стосується,я ж не питаю про Вашу діяльність,хто,де і коли співпрацює з державними органами.Правильно?Це ж Ваша особиста справа?
От бачите яка у Вас негативна риса,те що коли людина висловлює свою точку зору і Вам не має що привести аргументовано Ви стараєтесь дискредитувати цю людину,висміяти її або ще щось в такому роді.Зразу видно старі савєтскіє методи.Ну я думаю люди почитають і самі зроблять про Вас свої висновки.
Щасти панове, ржіть як коні далі - це Ваше право.


Пане Ігор ишин
, Ви самі читаєтет те , що пишите ? Ваші наступні речення заперечують попередні . :cl: Перечитайте уважно Вами вище написане.... :bc:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 12:04 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia


Цитата:
Ігор ишин пише:
Щиро вдячний панове Вам за те ,що вирішили провірити граматику мого тексту,якщо є помилки вибачаюсь за дискомфорт ,що Ви відчули,швидко набирав текст.Поради я Вам не роздаю,просто Ви вирішіть для себе чи Ви щось робити чи Ви тільки ниєте.В данном випадку ниєте і просто як базарні бабки на кухні ля-ля боючись своїх хазяїв,котрі можуть Вас в любий момент відірвати від кормушки і кинути у жебрацтво.Кожен сам вирішує свою долю,Вам я так розумію подобається бути керованою масою,що ж не питання Ваш вибір і Ваше право,мені чесно все рівно що буде з Вами і Вашими сім ями,для яких Ви самі обираєте шлях існування. А товарісчі залишилися в 91 році. Доречі мій прадід загинув у 1939 році захищаючи свою домівку від саветскіх освободітелей,а Ваші пращури я так розумію були пристосуванцями,а при Союзі займалися підлабузництвом і блюзнірством,що до речі характерно для більшості жителів Прикарпаття.А зараз Ви гідно продовжуєте справу предків,вєрой і правдой працюючи на нових хазяїв.Удачі Вам у Вашій не благородній і не достойній справі.На рахунок мого "ниття",то воно якісно краще ніж Ваше.
На рахунок моєї діяльності,це особисто Вас не стосується,я ж не питаю про Вашу діяльність,хто,де і коли співпрацює з державними органами.Правильно?Це ж Ваша особиста справа?
От бачите яка у Вас негативна риса,те що коли людина висловлює свою точку зору і Вам не має що привести аргументовано Ви стараєтесь дискредитувати цю людину,висміяти її або ще щось в такому роді.Зразу видно старі савєтскіє методи.Ну я думаю люди почитають і самі зроблять про Вас свої висновки.
Щасти панове, ржіть як коні далі - це Ваше право



Автор маладца!!! :arrow: піши ішчо. :D
Я так зрозумів ваш життєвий не неоцінимий досвід, дає вам право на те що б з впевненістю стверджувати у кого родичі підлабузники, а хто боровся за свої права. А ну, що ще Ви нам розкажете про наших родичів чого ми не знаємо?

Ви нам тут так гарно про різних "полукровок" та "етнічних" українців розказуєте, що ще трохи і я закричу разом з Вами: Україна для Українців!!! І підемо разом "мачіть по сортірам" всіх хто не українець. Вам не нагадує ніякого сусіда такі вислови? А тут ще хтось провокатором когось обзиває, а-я-я-й!!!!

Цитата:
БорМан пише:
З нетерпінням чекаю інформації . вже давно так не ржав


Я також, так давно не сміявся. Ще з часів Трембіти, а Ви Пане Ігор ишин, Випадково не Крижановськийшш





Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 15:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Ігор ишин пише:
На рахунок мого "ниття",то воно якісно краще ніж Ваше.

знову порадував :D
Цитата:
Ігор ишин пише:
ж не питаю про Вашу діяльність,хто,де і коли співпрацює з державними органами.

зате охотно про це розказуєш. маєш інформацію? чи знову ж таки логіка?
Цитата:
Ігор ишин пише:
що коли людина висловлює свою точку зору і Вам не має що привести аргументовано

а ти свою аргументував? де?
Цитата:
Ігор ишин пише:
Ну я думаю люди почитають і самі зроблять про Вас свої висновки.

уже давно зробили, а тепер візьмуться за тебе.
Цитата:
Ігор ишин пише:
Щасти панове, ржіть як коні далі - це Ваше право.

кожен твій допис - це радість для нас. пиши ісчо таварісч :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 15:25 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Сиру матері,хлопці! :D
Хай Вас Ваші хазяйва радують подачками-грошовими.А я Вас радувати і веселити не збираюся,є добра російська приказка "У нищих слуг нету".Так що так.Сидіть тут ,п..іть,і переварюйтесь у власних цитатах і репліках.А я буду тепер глузувати з Вас. :lol: Я ж казав,що нікуди не спішу.Чудні Ви і дивовижні хлопчики. :!: :wink:
Я радий за себе,що радість людям приношу навіть таким дивакуватим як Ви :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 15:27 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Так Україна для Українців!Інші народи і нації тут в гостях,так само як і ми б були в гостях проживаючи на їхній рідній землі. ://:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2009, 15:30 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
А ще я бачу ,що для себе Ви висновків не робите,живете стереотипами,навіть не стереотипами, а тим що Вам в голову вклала офіційна пропаганда.Одне питання до всіх Вас, не вже, Ви дійсно вважаєте ,що всі процеси і кризи і т д не контрольовані?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 27 [ 262 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB