Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 02:52 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Що не до вбодоби мої слова?!
Ну, а мені не до вподоби,що Вами маніпулють ті люди,котрі викачують ресурси з моєї країни.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 02:58 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Ви, там я бачу хто з Угорщини,хто з Італії,хто ще з якогось зарубіжжя.А чого Ви, такі гарні і принципові, кинули свою країну,перестали боротися за свої права,поїхали піднімати економіку чужим країнам?!!!Щоб красиво жити і гарно їсти, втікли зі своєї неньки, а тепер починаєте щось там розповідати.Чого ж Ви не залишилися і непогнали з України сраною мітлою і жидиків,накшталт Яценюка,Тимошенко та інших, і москалів?!!!А, своя сорочка ближче до тіла?!!!Можете тільки гомоніти десь далеко,а як діло доходить роботи,щось робити Ви рідкі на розправу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 03:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Ігор ишин пише:
Що не до вбодоби мої слова?!


тобі скільки років?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 03:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Ігор ишин, тобою маніпулюють нічим не менше ніж всіма іншими.
Цитата:
Ігор ишин пише:
жидиків ... і москалів?
ти сам певен, що ти "чистокровний арієць"?
Якщо хочеш, ми тобі знайдемо спеціалістів, які "як два пальці" доведуть твою причетність до "нищих каст".

Розслабся. Подихай. Зателефонуй батькам чи близьким. Зроби щось корисне, а не сиди тут на форумі з "пердунами, які люблять лиш починати щось там розповідати".



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 03:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
БорМан пише:
тобі скільки років?


Заждіть, не спішіть його ганити!
Нам і так бійців не стає... :co:

Цитата:
Ігор ишин пише:
Ви, там я бачу хто з Угорщини,хто з Італії,хто ще з якогось зарубіжжя.А чого Ви, такі гарні і принципові, кинули свою країну,перестали боротися за свої права,поїхали піднімати економіку чужим країнам?!!!Щоб красиво жити і гарно їсти, втікли зі своєї неньки, а тепер починаєте щось там розповідати.Чого ж Ви не залишилися і непогнали з України сраною мітлою і жидиків,накшталт Яценюка,Тимошенко та інших, і москалів?!!!А, своя сорочка ближче до тіла?!!!Можете тільки гомоніти десь далеко,а як діло доходить роботи,щось робити Ви рідкі на розправу.


Не спішіть так дуже!..
Якщо й справді маєте бажання повоювати в Мережі, - я Вам покажу де дійсно наших не стає...
Це не той форум, аби воювати! Чужі довго тут не сидять...
Ще буде видно, чи у Вас надовго стане терпіння і запалу.
Як надумаєте - відписуйте сюди або у приват. Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 05:07 
Офлайн

З нами з: 22 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 125
Звідки: Коломия
Привіт.
Цитата:
Ігор ишин пише:
Ви, там я бачу хто з Угорщини,хто з Італії,хто ще з якогось зарубіжжя.А чого Ви, такі гарні і принципові, кинули свою країну,перестали боротися за свої права,поїхали піднімати економіку чужим країнам?!!!Щоб красиво жити і гарно їсти, втікли зі своєї неньки, а тепер починаєте щось там розповідати.Чого ж Ви не залишилися[/QUOTE]

Залишилася.Ну і...?
Цитата:
Ігор ишин пише:
Можете тільки гомоніти

...Що пропонуєш навзамін?
Цитата:
Ігор ишин пише:
як діло доходить роботи,щось робити Ви рідкі на розправу.

На розправу-жшва. Але перед тим як взнати котра мітла моя, хотілось би почути мудру відповідь на поставлене питання.




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 11:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Щось 'го не видко ...певно шукає мудрі відповіді... А попробуй їх найди... :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 11:35 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Значить всім, хто сильно цікавився моїм віком відповідаю,років мені 26,маю власну справу,працював раніше на сучасних рабовласників,а тепер працюю сам на себе.Тому мені не потрібно розповідати що і як на цьому світі відбувається,сам гівна лопатою черпнув.Стосовно,моїх слів,що хлопці які поїхали за кордон і там лишилися,цілковита правда,за красиве життя,сите,просрали свою країну,так що не треба тепер тим хто залишився в Україні розповідати як жити і з ким домовлятися.Внаслідок "патріотичної" політики Ющенка пересічним громадянам,єтнічним українцям стало жити ще гірше ніж за Кучми,у чьому це виражається - пояснюю,у підвищенні тиску з боку держави,підняття тарифів,акцизів,підвищення ціни на енергоносії,а переважна більшість українців користуються газом та опаленням загальним,надання сучасним рабовласникам можливості за безцінь купувати працю найманного персоналу,а якщо врахувати той фактор,що переважна більшість спеціалістів,робітників - етнічні українці,самі розумієте що отримувати вони стали меньше в порівняно з чужаками,котрі займають управлінські посади або стоять в контролі розподілення ресурсів.Знецінення гривні внаслідок того,що промисловість повільно,але ударними темпами припиняє свою роботу,а на торгівлі далеко не поїдеш.Так що замість того,щоб проявити "воинскую смекалку" и задружитися з РФ щоб отримати порівняно дешеві енергоресурси,щоб в свою чергу призвело до зменшення собівартості продукції,а значить підвищення конкурентоздатності,внаслідок чого українські виробники не загубили би ринки сбуту.Ющенко на радість отаким хлопцям як Ви в піку РФ починає "пусті розмови",котрі не підкріпленні нічим,окрім власної гордості і голої дупи.
Україна,на жаль,заращз слабка країна у економічному,військовому і політичному відношенні,тому ніхто з нею на рівних говорити не зибирається і не буде,навіть Європа,самі ж бачити,що європейські країни і установи можуть тільки позичати гроші Україні під досить високі відсотки і невигідні умови для наших експортерів.І що в цьому доброму?Такими діями розвалюють просто країну,ведуть до дестабілізації


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 11:41 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Пропоную тим хто поїхав за кордон,вернутися на свою Батьківщину,організувати накшталт кооперативів,спілок,союзів і починати піднімати економіку - відкривати промисловість,торгівлю,набирати українських спеціалістів,давати їм гідну заробітню платню,фінансувати культуру,культурні заходи,але в першу чергу піднімати економіку.А буде гідне життя,гідний рівень достатку,буде й національна самосвідомість,і патріотизм,і бажання відстоювати свої інтереси у всіх мешканців країни.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 11:43 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Беріть приклад з евреїв,котрі перетворили Україну в Україль,всюди своїх людей тягнуть,при чому не на посади робітників ,а на посади котрі контролюють ресурси.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 27 [ 262 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB