Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 11:47 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Для Генерала Справедливості,я не говорю що я чистокровний арієць,та й Ви мабуть теж.
Знаю одне я від народження вільний,і я сам визначаю в якій мені касті бути,це моє право вибору.
Подихати не збираюся,а у тих хто, мені таке бажає, нехай пір я в роті виросте.Розповідати кому що робити,кому телефонувати кому ні - з Вашого боку зовсім не доречно і не в тему розмови.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 12:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Ігор ишин тепер я тобі скажу, а тим послухай...на оцево:
Цитата:
Пропоную тим хто поїхав за кордон,вернутися на свою Батьківщину,організувати накшталт кооперативів,спілок,союзів і починати піднімати економіку - відкривати промисловість,торгівлю,набирати українських спеціалістів,давати їм гідну заробітню платню,фінансувати культуру,культурні заходи,але в першу чергу піднімати економіку.А буде гідне життя,гідний рівень достатку,буде й національна самосвідомість,і патріотизм,і бажання відстоювати свої інтереси у всіх мешканців країни.


Яніби дивлюся телевізор, але не видів , аби змінилася економічна політика , аби сам уряд змінився, аби запрацювали закони... А то шо ти кажеш гнати жидів і москалів, то я таки умію казати , сам то ти багатьох вигнав?

Так шо молодий чоловіче , працюючи тут , я у любому випадку інвестую зароблене у економіку України,уряд котрої забувши про закон про недопустимість подвійного оподаткування , спить і виде як би то з таких як я здерти шмат як найгрубший. І якщо я не можу реалізуватися ,з користю у першу чергу для моєї сім'ї, на Україні, то чому би не зробити то де инде... Ніби то до тепер злочином не вважалося. І те що я знаходжуся тут , зовсім не означає що я не люблю Батьківщину, так, я дуже не люблю державу, котра у мене асоціюється з нашим урядом і керівництвом всіх рівні. Але то вже тема іншої повісті.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2009, 12:55 
Офлайн

З нами з: 28 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 49
Вигнав,по крайній мірі одного жидовіта вигнав,і тепер працюю сам на себе,що я роблю щоб цю систему не підтримувати,дуже просто не даю на собі їм на собі заробити,обхожусь без їхніх посередницьких послуг,не беру кредити,за які потім приходиться по два рази платити - один раз банку,другий раз державі.
Цікаво, а як може змінитися уряд,якщо він переважно складається с чужаків які розглядають цю країну як об єкт наживи?!!!Хто його змінить?!!
А уряд це виконавча влада - це весь держапарат,законодавчу владу тоже змінити законним шляхом не реально.Так яких Ви змін чекаєте?!!!Україну як козла за морквою водять ЄС і НАТО,але Ви ж самі розумієте що всі заможно жити не можуть,всі однакову кількість ресурсів використовувати не можуть по одній простій причині,їх ресурсів на всіх не хватить. Україна в ЄС потрібна тільки як сировинний придаток і дешева робоча сила - тільки так вони в нас зацікавленні ,на Сході також.Нема куди бігти,нема до кого звертатися по домогу,треба самим гуртуватися,але при цьому робити так все щоб те що ми згуртовуємся ніхто не помітив,бо можуть швидко задавити.
А гроші треба заробляти тут на Україні,і реалізовуватися на Україні,а всі перепони які заважають цьому треба руйнувати,якщо це чужаки котрі захопили контроль над ресурсами - значить знищувати їх,на всіх рівнях,не обов я зково у фізичному плані.Принцип у своєму домі повинен бути такий - якщо ворог сильніший за мене - бити у спину,якщо ворог слабкий - бити спереду.Але бити!
А так легше всього,я не зміг то я не зміг сьо,я кинув і поїхав де мені легше...
І не в економіку Ви інвестуєте,а в окремих власників,так як уже стратегічні підприємства давно не належать державі,верніше належать,але основний прибуток отримують посередники.
По зерну,виробляють колективні господарства ,фермери - а головний заробіток - у трейдерів, котрим належать елеватори і ринки сбуту.Тобто з боку держави і народу виробництво зерна,а з боку приватних власників - контроль і розподілення ресурсів.Зиск звісно тут вищий,не треба затрачувати багато ресурсів на вирощування,на гзм і т д.
По електроенергії,атомні станції належать державі ,основні витрати і затрати лягають на державу і населення,а обленерго належать іноземним власникам,знову контроль і розподілення ресурсів належить чужакам.І виходить що пересічний українець платить за кіловати більше ніж іноземний споживач,хоча на його территорії ця електроенергія виробляється,і здоров я у населення зменшується швидше,тому що радіація є радіація.
Ось так.Треба це розуміти.Так що,кого Ви укріпляєте своєю працею не знаю,працюєте за кордоном,отже розвиваєте підприємство іноземного господаря,гроші переказуєте в Україну,і вони йдуть знову в карман іноземним господарям посередницьких структур.Про яке укріплення економіки України Ви говорете?!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 01:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Короче, так:
Цитата:
Ігор ишин пише:
Розповідати кому що робити,кому телефонувати кому ні - з Вашого боку зовсім не доречно і не в тему розмови.
- значить, це не доречно? Чому? Тому, що це я сказав?

Цитата:
Ігор ишин пише:
Так що замість того,щоб проявити "воинскую смекалку" и задружитися з РФ щоб отримати порівняно дешеві енергоресурси,щоб в свою чергу призвело до зменшення собівартості продукції,а значить підвищення конкурентоздатності,внаслідок чого українські виробники не загубили би ринки сбуту.Ющенко на радість отаким хлопцям як Ви в піку РФ починає "пусті розмови",котрі не підкріпленні нічим,окрім власної гордості і голої дупи.
- не викликає сумнівів доречність Ваших слів про те, чим повинен займатися уряд і Президент... на коломийському форумі.

Цитата:
Ігор ишин пише:
Україна,на жаль,заращз слабка країна у економічному,військовому і політичному відношенні,тому ніхто з нею на рівних говорити не зибирається і не буде
- і зауважте: чим далі - тим слабша.


Цитата:
Ігор ишин пише:
років мені 26,маю власну справу,працював раніше на сучасних рабовласників,а тепер працюю сам на себе.
- я вражений! Це просто унікальний досвід! І далі:
Цитата:
Ігор ишин пише:
Тому мені не потрібно розповідати що і як на цьому світі відбувається
- та Ви просто якійсь Ульянов Лєнін! Він теж все краще за всіх знав. Тільки, коштувало це міліони життів. В тому числі і українських.

Просто порада, можете з нею чинити як завгодно:
Не торопіться. Життя складніше ніж здається. Не треба повторювати помилок своїх попередників.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 01:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Молодість переконана , що все їй по плечу, розчарування приходять пізніше... Але приходять однозначно. :bc:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 01:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
Капітан пише:
Молодість переконана, що все їй по плечу
- на жаль, частіше, це ознака звичайної недообізнаності, зухвальства і не бажання бачити речі такими, які вони є.
Молодість тут "постоку-поскоку".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 01:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Генерал Справедливість пише:
на жаль, частіше, це ознака звичайної недообізнаності, зухвальства і не бажання бачити речі такими, які вони є.

читаючи подібні дописи завжди згадую фразу із фільму "Собаче серце"
"вы осмеливаетесь давать людям с университетским образованием советы космического масштаба и космической же глупости"

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 01:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
БорМан, надіюсь , то думав у лапках" " ?

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 01:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
я мав на увазі дописи 26 річного таварісча, який нажаль так і не навився грамотно писати, зато охотно роздає поради космічного масштабу :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2009, 01:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Як би там не було, але навіть "чарівна" університеться освіта, унікальні інтелектуальні здібності, вік і статус не гарантують того, що не буде вчинена "космічна дурість".
Мені здається, тут потрібна звичайна життєва мудрість.
Серед простих людей зустрічається досить часто.

З часом, доходиш висновку, що розумніше (принаймні, так виглядає) зробити добре тим, хто поруч, хто безпосередньо від тебе залежить, і тим, хто цього вимагає.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 27 [ 262 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB