Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 травня 2009, 23:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
ехр пише : я колись з такими працював (років 13 здається)... відкрив для себе одну істину: вони ДУЖЕ хочуть нормального людського спілкування...


Згідний , тільки є ще один ґудз , кожен з них , з підлітків , то спілкування розуміє по своєму , комусь то є цигарка , комусь сотка , а комусь справді не вистачає простої людської уваги . Проте повторюсь: НІХТО ТшМ ЗАЙМАТшСЯ НЕ БУДЕ , тим більше за дарма.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 00:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
а комусь справді не вистачає простої людської уваги
я мав це на увазі... а задарма, чи не задарма... якщо вибрав професію вчителя, то має бути як з тим грибом... :D

через роки здибаю своїх учнів - раді мене бачити... :oops:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 00:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 98
Звідки: Коломия
перепрошую шо знов вставляю своїх два грейцери, але запит ГАЛшНш по цій проблемі мені до смішного нагадує рекламу Грипекса - що вмить знімає симптоми хвороби, ... але-ж дорогі мої НЕ ЛІКУЄ САМУ ХВОРОБУ!!!. То може радше повернути гуртки позакласної роботи - замість платного репетиторства, повернути спортивні секції - діти-ж люблять рух і ігри,і на поріг не пускати неповнолітніх до ігрових закладів, і потиху думати нам дорослим що це наша земля, наша держава і що добро не манна небесна -= а сукупність тих справ що ми, кожен робимо на своєму місці, іяке в купі і дає те що ми називаєм - добробут чи соціальна справедливість.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 00:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
pronto повернути тіво гуртки , ідея сильнєйша , але знову все упирається у гроші , хто то все буде фінансуватишш

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 01:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
хто то все буде фінансувати?
як хто... бюджет... їх ітак багато є, тих гуртків... от най Вандич поцікавиться скільки у міській освіті різних гуртків...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 06:15 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Мені теж захотілось вставити свої пару каракулів у писанину вище написаних повідомлень. Думаю, що шановній п. Галині буде цікаво почути декілька слів і від представників тієїж самої молоді, батьки якої були і є на заробітках. Я хоч зараз і сам знаходжусь за кордоном, зліз з сіменйного горшка у віці 18 років і ось вже 7 років знаходжусь позамежами рідного міста, і без батьківської опори, і скажу вам що таких як я дуже багато з моїх однокласників дуже багато хто виїхали за кордон, більшістиь правда на заробітки. але ми зараз говорим про батьків які за кордоном і дітей які залишились дома. Мої батьки в "щасливі" та "багаті" 90 об"їздили Польщу, Словачину та Чехію вздовж і в поперек. згідний колишня міграція з теперішньою немають нічого спільного, в 90 була сезонна, зараз(починаючи з 2002 р.) на була більш тривалішого періоду від 1,5 р. і до ... необмеженого терміну коли діти не бачать своїх батьків(або матері, або батька, або і всіх зразу). З Капітаном я згідний на 105 відсотків діти які закінчили школу без батьків і які живуть з бабусями та іншими родичами дуже сильно відрізняються від тих дітей які бачать батьків на відстані витягнутого паскашвабривіника (вибачте за іронію), і то в не найкращу сторону. Я також міг би розказати про тих дітей яких вивозять сюди сердобольні мами(в Мілані в черзі до укр. консульства наслухався дуже багато історій та випадків, як можна вивисти неповнолітніх дітей без згоди батька з україни і тримати біля себе) це просто жах, але це вже інша опера.
Відносно розмови і прочитаних коментарів, хотілось би висловити декілька думок. Мені трішки несподобались коментарі п. Віталія, згідно з його логікою підняття цього питання марна справа і не варта уваги бо уряд зараз має інші справи та проблеми, крім того що наш уряд в таких справах некомпетентний і нездатний ні нащо, можливо воно і так, не буду спорити, але людина (п. Галина) пробує хоч щось робити, навіть якщо це просте опитування на якомусь форумі (вданому випадку Коломийський форум), і навіть якщо воно(опитування) комусь здається не об"єктивним опитуванням тільки тому що тут(на форумі) не присутні всі коломийські батькі всіх дітей з м.Коломия.
Тако ж не сподобалось мені вислови pronto: Грипекса - що вмить знімає симптоми хвороби, ... але-ж дорогі мої НЕ ЛІКУЄ САМУ ХВОРОБУ!!! Я думаю що ми всі люди здорового глузду і прекрасно розуміємо, що якщо хтось почне говорити про те що в хаті сміття то хата від цього чистішою не стане, але також не потрібно закривати рота тим які кажуть що в хаті сміття.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 16:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
от най Вандич поцікавиться скільки у міській освіті різних гуртків...


Ну і шо? Крім творчої самодіяльності та спортивних, тобто менш більш спеціалізованих - хто ще досяг яких успіхів? Хто може порівняти співвідношення ефективності роботи і результатів роботи позакласних гуртків із використаними коштами бюджетів всіх рівнів (місцевого, обласного, державного)...
А ТОЛКУш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 16:41 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Тобто Толку не має ніякого, давайте закриєм "Будинок школяра", музичну школу та інші заклади, може тоді з"явиться толк...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 98
Звідки: Коломия
Grindex трохи неправильно мене тракував, -можна кричати що в хаті сміття, а можна слідкувати за порядком не допускаючи поки бардак вже почне мішати жити. Соціально-економічна катастрофа у нашій державі потребує докорінних змін, а піднята Галиною проблема це лиш другорядний наслідок(симптом) тяжкої хвороби суспільства.Бесперечно треба з чогось починати, але чи варта (алегорично) заліплювати в решеті кожну дірочку коли можна його накрити цілого ,чи варта розпорошувати сили на дрібне коли можна зробити серйознішу справу? 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:17 
 
Як на мене то речі мало пов'язані між собою: гуртки, позакласна, позашкільна робота і т.д. та батьківське піклування. Говорю, як мама і як людина , що пропрацювала в освіті більше 10 років.І Будинок школяра, і музична школа, і т.д. все те повинно бути ,як додаток до сімейного виховання, а не як його заміна. На моє тверде переконання дитині МАМУ ніхто не замінить.Ні гуртки, ні нянька, ні навіть бабуся (хоч це ще найкращий варіант), ні ті гроші,що мама присилає, щоб відкупитися від дитини. Якщо у 90-ті мами покидали своїх дітей, щоб ті не померли з голоду,і це цілком зрозуміло і виправдано, то сьогодні ситуація інакша.Звичайно, тепер також є винятки, які вимушені покинути дитину. Але це окремі.А дитяча безпризорність в Коломиї масова.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 6 [ 52 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB