Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 7 з 132 [ 1316 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 132  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 жовтня 2008, 00:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
yanychar пише:
Хто би "сумлевалси"?
я сумніваюся... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 листопада 2008, 01:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 98
Звідки: Коломия
а яка зрештою хрен різниця, коли тема висить в форумі а yanychar-проддовжує скунсити. то можем і повертатись до перших "перлів" цієї теми 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 листопада 2008, 22:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 98
Звідки: Коломия
Шановний yanychar ви справді турок?! Я просив не тільки прочитати а й проаналізувати сказане італійським послом-людиною сторонньою і тому тою що бачила проблему не упереджено.А будь-який національно-визвольний рух в будь-якій країні по відношенню до окупантів носить націоналістичний характер, але пардон не нациський. Грешно батюшка путать праведное с грешным!
8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 листопада 2008, 23:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 98
Звідки: Коломия
А на рахунок релігійного підтексту нац.-визвольного руху на заході:
Будь-яка релігія (окрім фанатичних ортодоксальних течій)в своїх витоках була вибач за спрощене порівняння -гірським цілющим джерельцем що напоював і зцілював людські душі вселяючи в них зерна істини і ПРАВДш користуючись двома основними засадами - любові до БОГА та любові до ближнього.Але потічок згодом переростає в "ріку" де миють "брудні" руки, заганяють "худобу" до водопою насильно, та плавають "титаніками" з "сливками общества".А потім починаються хрестові походи,
АКБАРш-священні війни та різні заколоти під фанами захисту релігії.
А коли точатся війни кудась вмить зникає любов до ближнього не кажучи про любов до БОГА.І немає різниці коли у православного попа чи у католицького ксьонза опиняється в руках рушниця замість БОЖОГО СЛОВА - вони порівну навіть не язичники котрі чинять не відаючи що. 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2008, 22:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
А що ви панове на це скажитте? :D
Зображення
Цитата:
Ви, напевно, будете сміятися, але профф.Янукович В.Ф. написав книжку. Ви, напевно, будете ще більше сміятися, коли дізнаєтеся, що книжка зветься "Як Україні далі жити".

Про факт написання повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ПРУ.

“Книга буде цікава аналітикам, дипломатам, історикам, студентам, оскільки вона дає цікавий матеріал для дослідження найбільш складного періоду історії незалежної України”, - вважають у прес-службі Партії регіонів.

Чи читав книжку сам профф.Янукович В.Ф., на жаль, не повідомляється.
[color=green]Майдан-ІНФОРМ:[/color]

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2008, 23:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Капітан пише:
Чи читав книжку сам профф.Янукович В.Ф., на жаль, не повідомляється.


Згадав анекдот:
После вручения Ленинской премии Брежнев сидит в своем кресле и играет лауреатским значком.
В кабинет к генеральному секретарю заходит Суслов:
— Михайло Андреевич, ты «Малую Землю» читал?
— А как же, Леонид шльич, замечательная книга!
Через некоторое время к Брежневу заглянул Пельше:
— Арвид Янович, ты «Малую Землю» читал?
— Читал, Леонид шльич, аж два раза. Превосходная вещь!
Оставшись в кабинете наедине, Брежнев задумчиво произнес:
— Надо же, всем нравится. Может, и мне прочитать?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2008, 23:50 
 
Цитата:
Капітан пише:
Чи читав книжку сам профф.Янукович В.Ф., на жаль, не повідомляється.


Читав? Та ше не знати, чи він взагалі знає, шо ві "написав" книжку :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 грудня 2008, 12:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
[QUOTE]Ющенко дослухається поради Кравчука і припинить публічні суперечки з Тимошенко

Зображення

Зображення

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук вчора ввечері у випуску програми "Свобода" на телеканалі "Інтер" закликав президента Віктора Ющенка припинити публічні суперечки з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

"Я закликаю вас, ви - президент, у вас конституційно найвища посада, найвищі повноваження. Скажіть - досить (образ)! Народ важливіший. Все оточення хай йде до бісової матері. Їх завтра забудуть. Президента пам'ятатимуть в історії, і відповідальність лежить на президенті", - цитує слова Кравчука УНІАН.

Він закликав припинити суперечки. "Ніколи не буде відповіді, коли після розмови виходимо і кривдимо", - сказав Кравчук, зазначивши при цьому, що такі стосунки між першими особами країни "це не демократія, це - стриптиз".

При цьому Кравчук нагадав, що за часів його президентства "у нас в кабінетах (від суперечок - ред.) тремтіли вікна, але ми ніколи не виносили це на люди".

Звертаючись до голови держави, Кравчук закликав його: "Вас можуть звинувачувати в чому завгодно, але за вас повинна відповідати Генпрокуратура", в іншому випадку, на його думку, дії президента не відповідають рівню влади, "це вже нижче плінтуса".

"Хай прокуратура вас захищає", - порадив екс-президент.

У свою чергу, Ющенко нарікнув, що в нього не такі повноваження, як були колись у Кравчука на посаді президента України, проте дав зрозуміти, що надалі не продовжуватиме публічні звинувачення на адресу Тимошенко.

"Можна сказати вам, як президент - президенту. Коли президента звинувачують в тому, що через валютні операції він 4,5 мільярда кудись узяв... Пам'ятаєте, як вас в аналогічній ситуації звинуватили і кримінальну справу почали за облігаціями", - сказав Ющенко, звертаючись до Кравчука, нагадуючи йому, що свого часу його звинувачували в перевозі мільйонів доларів через кордон у валізі.

За словами Ющенка, тоді Кравчук говорив, що "той, хто на мене кидається, не може уявити, що це таке 100 мільйонів, і в якій валізі їх можна перевезти".

"Леонід Макарович, мене в п'ятницю звинуватили в тому, що я 4,5 мільярда доларів як президент через махінації НБУ отримав. Так я хочу сказати, ті люди, які крали газ, на яких заведені кримінальні справи більш ніж на 8 млрд боргів перед бюджетом. І Микола Янович (Азаров), я думаю, тут найбільший фахівець з цих операцій" - зазначив президент. Він підкреслив, що ніколи не брав жодної копійки державних коштів.

Ющенко погодився з тим, що необхідно припинити звинувачення, але зазначив, що не можна мовчати, коли лунають неправдиві звинувачення. "Я самодостатня людина. Я знаю, що я до цих речей не просто не мав ніякого стосунку, таких речей в природі не було. Але над цим крапки потрібно ставити також", - сказав президент[/QUOTE]

Ну-ну...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 грудня 2008, 13:01 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Цитата:
Капітан пише:


Як казав п.Станіславський :"Нє вєрю".





Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 лютого 2009, 21:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Нові приколи від Льоні Звьоздного
Цитата:

Під спів Черновецького зомліла бабуся


Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКшЙ, виступаючи сьогодні перед своїми прихильниками, запевнив, що молиться за них, пообіцяв боротися з корупцією і заспівав пісню «Кохана моя».

Як передає кореспондент УНІАН, Л.ЧЕРНОВЕЦЬКшЙ, вийшовши до людей, які зібралися перед мерією, попросив відповісти їх хором на такі питання, як: «Ви мене любите?», «У мене вродлива дружина?», «А команду мою любите?».

На це присутні відповідали «так», але мер був не задоволений і говорив, що дуже слабо і просив голосніше і дружніше відповідати на його запитання.

Далі мер почав ставити інші запитання, наприклад: «А ви Олеся ДОВГОГО (заступник Київської міської голови - секретар Київради – УНІАН) дасте усунути?» «Ви господарі України?».

Після цього мер повідомив, що щодня молиться за киян, зокрема, за бабусь, дідусів і всіх інших. «Вони бідують, потребують захисту», - відзначив міський голова. «Я молився, щоб кожне моє слово ввійшло в серця кожного українця», - додав він.

Л.ЧЕРНОВЕЦЬКшЙ також запитав, чи хочуть присутні, аби він заспівав їм пісню, на що одержав відповідь: «Так». Мер попросив своє оточення принести слова цієї пісні, а доки йому несли слова, він продовжив спілкування зі своїми прихильниками: «А кому я вдячний за те, що ви прийшли? Вам, так?».

Після цього мер запитав своїх прихильників про корупцію: чи хочуть вони, аби вона була і надалі, і чи хочуть вони продовжувати давати хабарі? Після одержаної негативної відповіді мер пригадав про тих, хто прийшов учора пікетувати КДМА. «Вчора вийшли сюди лише всі ті, хто не хоче нових порядків. Вони хочуть далі брати хабарі. Так далі жити не можна», - сказав мер.

За словами Л.Черновецького, до 40 років він був убогим. А зараз, коли він уже «дійшов до вершини», йому гроші вже не потрібні, бо він зрозумів, що «це ніщо».

Мер ще раз запевнив, що любить усіх, хто прийшов його підтримати, і знову запитав: «Ви мені вірите?». Після того, як натовп прокричав «так», мер заспівав декілька куплетів пісні «Кохана моя». Наприкінці він сказав: «Обожнюю вас» і, попрощавшись, пішов.

Доки тривав виступ мера, одній з бабусь, яка стояла в першому ряду, біля огорожі, стало погано, і вона впала. Співробітники мерії на руках понесли її в приміщення міськадміністрації в супроводі медичної служби «Борис». У прес-службі мерії поки що не знають, в якому стані бабуся, якій стало погано.



постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-300600.html

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 132 [ 1316 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 132  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB