Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 73 з 132 [ 1316 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 132  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 11:22 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
ну шо малчікі і дєффочкі, все по плану, декотрим очєнь сильно фист не хочеться би було свідоме, розумне, освідчене і думаюче суспільство націй і національностей на земній кулі а шоби була незрозумілої раси, національності, статі несвідома і затуркана, тупа сіра маса, з котрої мож сосати абсолютно все, котра не буде заважати вершити ратні діла, причому маси має бути строго обмежена кількість.

во-во-во, це я і маю на увазі. Нікому не потрібні мудрі, здатні самостійно думати люди - ними важко керувати. Потрібне стадо, яке помаленьку буде варитись і сприйматись. Нам теж по чуть-чуть дають порції, дивимось чи ми переваримо?

Бодя написав:
І шо найцікавіше шо такі високоморальні принципи розповсюджуються якраз з високорозвинених, дико демократичних, самашедшо соціальнозабезпечених країн і урядів. Причому потихо але нагло і уперто під любим приводом.

А звідки їм ще йти? Зараз ми кажемо Україна погана - тікаймо звідси, а в розвинутих країнах ніби людина більш захищена, але тебе можуть підстрелити і жити прийдеться серед не наших піде*сів, а справжніх у владі. Зрівняємо гомосексуалістів їх в правах до всіх, завтра вони почнуть вимагати дозволити секс з 6-літніми... Думаєте нормальні люди піднімлють бунт? Ні, бо це поступово до цього буде підходити, зараз вже велика маса ведеться на існування геїв аргументуючи, що це їх вибір. Особисто я не маю нічого проти тих збоченців - хай собі хоть арматуру кудись пхають, але чому суспільство дозволяє нести їхню безкультурність в маси?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 11:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
Вибори у Грузії: опозиція перемагає
2 октября 2012, 01:32


На парламентських виборах у Грузії, за попереднім підрахунком голосів, попереду опозиційна коаліція “Грузинська мрія”....


щось мені говорить мій внутрішній голос , що це початок кінця демократичної Грузї ... місцеві ригоанали , фінансовані з-за Кавказького хребта свою справу зроблять.....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 12:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Капітан написав:
Цитата:
Вибори у Грузії: опозиція перемагає
2 октября 2012, 01:32


На парламентських виборах у Грузії, за попереднім підрахунком голосів, попереду опозиційна коаліція “Грузинська мрія”....


щось мені говорить мій внутрішній голос , що це початок кінця демократичної Грузї ... місцеві ригоанали , фінансовані з-за Кавказького хребта свою справу зроблять.....

доволі на те схоже :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 13:14 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
покращення світового масштабу! Так виглядає шо тре збирати гросі, шукати однодумців, скидатися і освоювати марс ібо тут точка неповернення вже пройдена :(


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 13:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
SPY написав:
Нікому не потрібні мудрі, здатні самостійно думати люди - ними важко керувати

А чо відштовхуємоси від поганого уряду? А мо просто нарід, який має можливіст керувати, вимагає "хлєба і збочень" та й провадит в житіє то, шо хоче мати? А мати кожен хоче своє... А ми такі файні та правильно сексуально виховані, а поняття "сексуального домагання" де-факто в суспільстві не має. А журналісти і тут підсуєтились - ше той фільмєц нам склепали.


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 13:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
collagen написав:
А чо відштовхуємоси від поганого уряду?

дійсно... ми ненавидимо один одного (тут в Коломиї), причому тут уряд... :coffe:


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 13:49 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
collagen написав:
SPY написав:
Нікому не потрібні мудрі, здатні самостійно думати люди - ними важко керувати

А чо відштовхуємоси від поганого уряду? А мо просто нарід, який має можливіст керувати, вимагає "хлєба і збочень" та й провадит в житіє то, шо хоче мати? А мати кожен хоче своє... А ми такі файні та правильно сексуально виховані, а поняття "сексуального домагання" де-факто в суспільстві не має. А журналісти і тут підсуєтились - ше той фільмєц нам склепали.

Ну ок, якщо будуть виховувати молоде покоління бути толератними до збочинців виросте нормальне покоління? Проблема не в тому, що хтось підсуєтився, проблема в тому, що кожен думає моя хата скраю... Яке відношення до мене мають сексуальні меншинства вони ж не мішають мені набивати пузо борщем?

Якщо ми показуємо фільми про насильство - не дивуйтесь, що діти стають жорстокими, якщо ми виховуємо, що треба лояльно поважати збоченців - в них виникатиме бажання самим попробувати. Ви б віддали свою дитину на виховання педофілу в садіку? Ось тільки б коли для когось постане питання руба - розбещення дітей - тоді і відношення зміниться, а до того часу яка мені різниця до того всього? Я осторонь!

exp написав:
дійсно... ми ненавидимо один одного (тут в Коломиї), причому тут уряд... :coffe:

Ви ненавидите мене чи колагена?! Я нікого не ненавиджу, може ви когось ненавидите? Я вважаю політиків баранами, але не ненавиджу їх, я вважаю тих, хто вірить політикам - стадом, але ж не йду стопами Брейвіка. Я вже змирився з тим, що ситий голодного не розуміє. Людям пощастило мати ідеально злагоджений механізм організму, але не пощастило бути людьми, не пощастило у відносинах з іншими. Неуміння мислити більш глобально - ось наша проблема - всі дивляться під ноги (свої), але не дивляться далі на пару кроків, може збоку є інша дорога, без болота? Саме уряд визначає лінію виховання в садіках та школах - ні? Батьки ж в основній своїй масі просто збувають дітей в школу, садік, групу продовженого дня і тим часом вихованням дитини займаються інші... А з такими дітьми пересікаються Ваші діти і будьте певні вони теж цього наберуться ;)

Ось і нічого дивуватись, коли таке питання сприймають як провокацію журналюгів, а не дійсно важливе питання...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 13:51 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
collagen написав:
А журналісти і тут підсуєтились - ше той фільмєц нам склепали.

як казав Козьма Прутков - Зри в корень!

до речі, цікаво як в нашій ратуші, у станіславській, у столичній з цими гендерними і ювенальними збоченнями справи ідуть? Тоді мож буде предметніше розібратися брєд ци ні. хто би міг спитатисі?


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 14:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
SPY написав:
Якщо ми показуємо фільми про насильство - не дивуйтесь, що діти стають жорстокими

А у нас таки більші проблеми з віковим цензом, ніж на заході. Тож і ситуація у нас може бути ще "покручє", ніж у них. А оці їхні геївські штуки, то є побічний продукт демократичного суспільства, але він там підконтрольний. Он, до прикладу, Капітан більше на мавпоподібних скаржиться, ніж, пардон, на геїв :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 14:53 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
collagen написав:
SPY написав:
Якщо ми показуємо фільми про насильство - не дивуйтесь, що діти стають жорстокими

А у нас таки більші проблеми з віковим цензом, ніж на заході. Тож і ситуація у нас може бути ще "покручє", ніж у них. А оці їхні геївські штуки, то є побічний продукт демократичного суспільства, але він там підконтрольний. Он, до прикладу, Капітан більше на мавпоподібних скаржиться, ніж, пардон, на геїв :D

На мене наїзд, що я зводжу на владу, а самі зводите на демократію, в даному контексті це майже синоніми :-D І до цього я й вів :) Я вище написав на комент Олесі, що якщо Канада і справиться з своїми збочинцями, то дане віяння невдовзі перейде до нас, а наша дермократія з цим боротись не в силі. Наші люди не зможуть протистояти цим віянням якщо будуть скептично до цього відноситись і сприймати як роздування з мухи слона з надією, а може пронесе...

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 73 з 132 [ 1316 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 132  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB