Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 3 з 23 [ 223 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 10:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Військова розвідка США повідомила Конгресу, що ймовірність військового вторгнення Росії на територію східної України вища, ніж вважали раніше.
...
Американська розвідка вважає, що російські війська будуть рухатися в напрямку трьох міст України: Харків, Луганськ і Донецьк, – щоб з'єднати сушею свою територію з Кримом.
Російські війська на цей час розмішені у Ростовській, Курській і Білгородської областях, донесла розвідка США. На кордоні з Україною зосереджено понад 30 тисяч солдат РФ, готових до "кидка".
Крім того, у стан мобілізаційної готовності приведені підрозділи, розташовані в глибині російської території.
У комітеті зі збройних сил Палати представників не виключають і кидка в Придністров’я, і спроби захопити території в країнах Балтії."

U.S. intel assessment: greater likelihood Russia will enter eastern Ukraine

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 13:49 
Офлайн

З нами з: 25 листопада 2011, 00:41
Повідомлення: 42
Прізвище, Ім’я: Роенко Владимир
Ну по перше немає ніяких військ на кордоні з східної Україні.Только що приїхав звідти і не бачив там ніяких військових. По друге Путін не вводитиме війська на Україну, і не вводив їх до Криму. Ваші канали говорять одне, Російські канали говорять інше. Хочете дізнатися правду? Так поїдьте і подивіться. Тим більше навіщо вводити до вас війська, у вас самих чудово виходить вбивати один одного. Американці молодці. Довели ненависть українців до росіян до межі. Все тому що бояться ядерної зброї Росії. І хочуть розмістити у вас свої протиракетні комплекси. Особливо бояться останню розробку балістичних ракет ядерного комплексу "Воєвода". Вони здатні стерти будь-яку країну. І жоден протиракетний комплекс в світі не здатний зупинити це.США нічого не може зробити навіть проти С400. Ось жопу то і підібгали. А Україна для них зайвий полігон і м'ясо для війни проти Росії. Вас Українців шкода. Пендоси і європа ліплять з вас як з пластиліну. А ви їм вірите. Досі комуністів ненавидите, яких немає вже майже 25 років. Вами керує той, хто вас злить.
P.s. Прошу вибачення за можливі помилки в тексті. Не часто доводитися писати українською мовою.


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 14:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Syslov написав:
Ну по перше немає ніяких військ на кордоні...


Якщо тільки не збрехали - "Только що приїхав звідти" -, то відразу видно як Вас обробило росТБ. Я тут живу вже більш як чверть віку. Можу сказати лиш одне - свої байки розкажіть своїй жінці, на кухні! Також не забудьте повідати про "пендосів", США, "Воєводу" і "жопу"!
Це вже не смішно! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 15:53 
Офлайн

З нами з: 25 листопада 2011, 00:41
Повідомлення: 42
Прізвище, Ім’я: Роенко Владимир
Я не дивлюся російське телебачення. І взагалі ніяке не дивлюся. Вірю тільки тому, що бачу. Нормальна розсудлива людина не вірить телевізору. Я б тут вам не став писати. Але "москальський психоз" - це перебір. Напевно пора зробити державним предметом у школі "основи русофобства". Якщо ми "москалі" - "зомбі ТВ", то чому ви ні? Я привів вам факти. Не більше того. Я був у Білгороді у відрядженні по роботі. Військових там не бачив. Росія ніколи ні на кого не нападала і не починала війну першим. За всю історію її існування. Якщо вас є доказ проти цього, розкажіть мені. З приводу США можу навести багато прикладів - Югославія, Єгипет, Афганістан, Лівія і багато інших - війська НАТО побували тут ... Наведіть хоч один факт проти мого. Я заберу свої слова назад. Попоробуйте подумати неупереджено - коли в який нибудь країні конфлікт, то США тут як тут. Вони себе давно господарями світу вважають. Особисто мені тепер уже без різниці що буде з вами. Європа чи США там у вас буде або ще щось. Ви ж вільний народ і можете робити все що хочете зі своєю країною.


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 17:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Syslov написав:
Я не дивлюся російське телебачення. І взагалі ніяке не дивлюся. Вірю тільки тому, що бачу. .

Бреше, як сука! Він що, бачив як війська НАТО побували в Югославії, Афганістані і т.д.? Без телевізора? А, читав расєйські газети? Значить зомбований, нещасна жертва брехливої пуцінської пропаганди... :sarcastic2:


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 17:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Syslov написав:
Американці молодці. Довели ненависть українців до росіян до межі.


ну-у...ясне діло молодці , молодці американці , що окупували Крим, що засилають своїх шльоциків на Україну для споачєнія міжнародної любові, молодці що американські ЗМІ поливають Україну гівном на всі голоси.... молодці з усіх боків....

ми не маємо ніц проти росіян... більше того , проти кацапні таки ... лиш най вони собі будуть десь там , далеко, у росії... і не пхають свої мордашки до нас на Україну, ми якось обійдемося без їх любові...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 20:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Syslov написав:
Я не дивлюся російське...



"Якщо ми "москалі" - "зомбі ТВ", то чому ви ні?" - дуже просто! Тут немає НІ ОДНОГО українського (та любого!) каналу. Усі - кацапські!

В Криму теж були?!..

"Югославія, Єгипет, Афганістан, Лівія і багато інших" - кого із них "воссоединили" з США?!!

Українці й будуть "робити все що хочуть зі своєю країною". Як би Москва не казилась!..

_____________________
Висновок тільки один.
Якщо на початку березня ще зустрічались "граждане", котрі й справді вірили, що "Росія ніколи ні на кого не нападала" то нині вже наївних не знайдеш ні одного. Все давно встало на свої місця.

Ви -
або рашик:
Зображення

або платник
Зображення

Скільки нині дають за "100 осознанных постов"?..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 20:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Тим часом,

"Резолюція Генасамблеї ООН засвідчила безпрецедентний рівень підтримки територіальної цілісності України."
Політика Росії щодо анексії Криму повністю провалилась в ООН

Проти цієї резолюції проголосували лише 11 країн: Росія та її "партнери" Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве, Венесуела.
/дивно, що Казахстан не пітримав... :roll: /

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 23:03 
Офлайн

З нами з: 25 листопада 2011, 00:41
Повідомлення: 42
Прізвище, Ім’я: Роенко Владимир
Старший_брат написав:
Syslov написав:
Я не дивлюся російське телебачення. І взагалі ніяке не дивлюся. Вірю тільки тому, що бачу. .

Бреше, як сука! Він що, бачив як війська НАТО побували в Югославії, Афганістані і т.д.? Без телевізора? А, читав расєйські газети? Значить зомбований, нещасна жертва брехливої пуцінської пропаганди... :sarcastic2:

А интернет закрыли? Там тоже можно все узнать. Попробуй. Может и у тебя получится.


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 23:20 
Офлайн

З нами з: 25 листопада 2011, 00:41
Повідомлення: 42
Прізвище, Ім’я: Роенко Владимир
yanychar написав:
Syslov написав:
Я не дивлюся російське...



"Якщо ми "москалі" - "зомбі ТВ", то чому ви ні?" - дуже просто! Тут немає НІ ОДНОГО українського (та любого!) каналу. Усі - кацапські!

В Криму теж були?!..

"Югославія, Єгипет, Афганістан, Лівія і багато інших" - кого із них "воссоединили" з США?!!

Українці й будуть "робити все що хочуть зі своєю країною". Як би Москва не казилась!..

_____________________
Висновок тільки один.
Якщо на початку березня ще зустрічались "граждане", котрі й справді вірили, що "Росія ніколи ні на кого не нападала" то нині вже наївних не знайдеш ні одного. Все давно встало на свої місця.

Ви -
або рашик:
Зображення

або платник
Зображення

Скільки нині дають за "100 осознанных постов"?..

Ну по перше я ніколи не підтримував Путіна. По друге прожив у Коломиї половину свого життя, тому у мене немає ніяких кепських цілей і намірів. Це єдиний форум, де я пишу. В інших випадках утримуюся від коментарів завжди. Все що стосується Югославії, Лівії - Америка прибрала неугодних себе людей. Вона завжди боялася сильних керівників, які були небезпечні для неї. Я не рашік і не платник. Я не здивований, що ви мене відразу визначили в "рашікі" або "платники". Просто у мене є своя думка. Вона з вашим не збігається. І Москва не казіться. Всі мої друзі проти насильства і війни на Україні. Все що відбувається - це ігри політиків. Звичайні люди тут не причому. Про ракетний комплекс "воєвода" почитайте в нтернет. Там точно є опис старого варіанту. Опис нового звичайно тримається в секреті.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 23 [ 223 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB