Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 4 з 21 [ 202 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 18 травня 2012, 12:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Протягом 2010-2011 років на одному з держпідприємств Києва було викрадено понад 80 танкових кулеметів Калашникова.


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 червня 2012, 11:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Одеситів несподівано почали тероризувати агресивні ворони. Пернаті так знахабніли, що атакують людей із висоти, сідають на голови і намагаються поцілити в очі. Вже пролилася і перша кров — на подвір'ї місцевої багатоповерхівки птахи розклювали чоловікові голову, йому довелося звернутися до лікарні.

Спочатку поодинокі випадки нападу птахів траплялися на території міських парків. Ворони відганяли людей від своїх гнізд. Але згодом почали влаштовувати атаки на подвір'ях будинків.
:?


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 червня 2012, 15:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У США в четвер, 14 червня, суд виніс вирок колишньому техаському мільярдерові Аллену Стенфорду, визнаному винним у шахрайстві. Як повідомляється, 62-річного бізнесмена засудили до 110 років в'язниці. Прокурори просили суд засудити Стенфорда до 230 років - максимального терміну, який був можливий за його звинуваченнями...


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 липня 2012, 11:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У горах Тушетії на північному сході Грузії зафіксовано незвичайне для липня явище – там випав сніг. Як повідомило Громадське ТБ у вівторок, 2 липня, висота сніжного покриву сягала 10 сантиметрів. gazeta.ua


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 липня 2012, 15:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
Цитата:
У вівторок, 03 липня, 248 депутатів остаточно проголосували "мовний" законопроект

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 липня 2012, 18:51 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Romcia написав:
Цитата:
У вівторок, 03 липня, 248 депутатів остаточно проголосували "мовний" законопроект

це не обговорення, але прошу уточнити 248 карток, а не 248 депутатів - є різниця!

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2012, 17:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Мешканка Шотландії випадково виявила, що картина, яка кілька десятків років висіла на стіні її ферми, може бути останнім творінням Леонардо да Вінчі. За попередніми оцінками, вартість роботи становить більше 150 мільйонів доларів.

59-річна Фіона МакЛарен навіть подумувала винести полотно на смітник, однак потім вирішила віддати його фахівцям, розраховуючи отримати хоча б незначну суму, щоб виправити своє скрутне матеріальне становище, пише The Daily Mail.

Вивчивши живопис, експерти дійшли висновку, що він цілком може належати пензлю великого Леонардо – на це вказують щонайменше шість значних деталей.

:? :? :?


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 серпня 2012, 23:15 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Как пищевая промышленность подделывает продукты
Пищевая промышленность, по всей видимости, никогда не устанет удивлять нас изобретательностью, особенно когда дело касается создания фальшивых продуктов, пишет в своем блоге ЖЖ-юзер p-i-f.

Вот несколько фактов, подтверждающих это.
http://polemika.com.ua/news-94736.html#title

перекладати шось не то-во :(


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 вересня 2012, 11:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Найвеличніша споруда Євро-2012 - Олімпіський стадіон - виявилася дірявою, йдеться в сюжеті ТСН.
На спортивній арені, на яку витратили чотири з половиною мільярди гривень, протікає гідроізоляція. Найбільше дісталося VIP-зоні. Виявилося, що керівництво стадіону справді недогледіло. Одразу ж після відкриття арени тут почало заливати ложу для високих гостей, прохід для команд та роздягальню футболістів. У приміщеннях розлилося болото, а стіни та стеля "тішать" око неприємним жовтим кольором. Як повідомив виконувач обов'язків директора Олімпійського Андрій Герц, у халатності винен генпідрядник - державна компанія Київміськбуд. Олімпійський вже позивався до Київміськбуду через суд, бо останні відмовлялись переробляти гідроізоляцію власним коштом. Але потім підписали мирову угоду. І будівельники приступили до роботи. За інформацією ТСН, ремонт щойно зведеного стадіону провадять державним коштом. Хоча в Олімпійському наполягають, що переробляють гідроізоляцію за гроші УЄФА. Також крім підтоплень внутрішніх приміщень, страждає і фасад стадіону. Тут на очах у екскурсантів відколупують цілі гранітні плити.
:eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 вересня 2012, 10:46 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
7-річний киянин 4000(!!!) разів віджався від підлоги

Формат відео : youtube.com

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 21 [ 202 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB