Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 3 з 21 [ 202 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 13 березня 2012, 12:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
20-річна канадка на ім'я Шеннон страждає від рідкісного виду залежності – дівчина не може прожити й дня без того, щоб не хильнути бензину. Шеннон зізналася, що почала пити бензин близько року тому, і тепер від цього залежить. Зараз "щоденна доза" Шеннон становить близько 12 чайних ложок бензину. Вона завжди тримає глечик з пальним під раковиною у ванній кімнаті, а коли їде з дому упаковує свй улюблений напій в пляшки з-під води. За рік вона, за приблизними підрахунками, споживає кілька літрів...
:-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 березня 2012, 11:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Навесні Верховна Рада може прийняти у першому читанні проект закону про лобістську діяльність, який дозволить у парламенті офіційне просування законів за гроші. Автор закону Коновалюк стверджує, що зараз 100% нардепів працюють лобістами...
:georgian1:


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 березня 2012, 13:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
За даними France Football, Мессі отримує на рік 33 мільйони євро. Зарплата нападника становить 10,5 мільйона євро, 1,5 мільйона складають бонуси, а найбільше 21 мільйон – рекламні та інші контракти.
:georgian1:


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 березня 2012, 18:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
Цитата:
В Україні соціальне розшарування досягло диких, можливо, латиноамериканських рівнів. Хоча соціологи повідомляють про співвідношення доходів 10% найбагатших і 10% найбідніших українських громадян як 40/1 ( у європейських країнах це співвідношення на рівні від 6/1 до 7/1), можна самим підрахувати: офіційні українські гривневі мільйонери ( а їх – сотні тисяч) багатші за мільйони пенсіонерів у 100 і більше разів. А неофіційних мільйонерів, поза сумнівом, у нас більше, ніж офіційних.


:ireful:


Догори 
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2012, 16:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
В аргентинському місті Барілоче встановили найбільшу в світі крашанку. Велетенське 8,5-метрове яйце з шоколаду створили найкращі кондитери і майстри своєї справи. Мешканці міста мали можливість скуштувати крашанку на Шоколадному фестивалі, під час якого й було зафіксовано новий рекорд Гіннеса.

Зображення
:-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2012, 14:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
69-річного Роберта Біггза ведмедиця врятувала від смерті, коли на чоловіка накинувся гірський лев.

Біггз у той час був у поході. Прогулюючись місциною він помітив ведмедицю з маленьким дитинчам, а раптом на нього "щось" накинулось ззаду і повалило на землю.

Обернувшись, чоловік побачив гірського лева, який притиснув його до землі і змусив тим самим боротися за життя.

За його словами, ведмідь і лев билися декілька секунд, після чого лев втік. А ведмедиця пішла стежкою разом зі своїм дитинчам.

"Я впевнений, що ведмедиця намагалася врятувати мене, бо коли я побачив її, вона подивилася на мене, як на кращого друга", - сказав Біггз.


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2012, 15:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У Запоріжжі на держпідприємстві впродовж 17 років нелегально випускали вогнепальну зброю – пістолети для близького бою "Хортиця 125" і "Хортиця 76М". Перевірка встановила, що роботи з розробки і виготовлення пістолетів розпочалися ще 1995 року.
:eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2012, 15:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Смертельно небезпечний наркотик дезоморфін, який дістав назву "крокодил", поширився з Росії до Європи. Наркотик дезоморфін, який фактично робить з людей "живі трупи", почав поширюватися в Німеччині. У Росії ця речовина вважається наркотиком бідняків… :shock:


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2012, 14:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У Дніпропетровську сталася серія вибухів, в результаті якої постраждали десятки людей. МВС вже назвало вибухи терактом. Офіційно МНС і МВС повідомляє про 4 вибухи, натомість місцеві ЗМІ, зокрема, ИА "Мост-Днепр" написали про 10 вибухів.
:?

Старший_брат тут без обговорення...


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 12:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У Києві на даху висотки на Оболоні зводять справжнісіньку церкву. Будівництво тривало два роки, доки почали перекривати золоті куполи, і мешканці нарешті зрозуміли, що саме височіє над їх квартирами.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 21 [ 202 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB