Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 4 з 6 [ 51 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2010, 01:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Цитата:
Labrujos пише:
и самолет на четвертом круге захода на посадку стесал крылом верхушку дерева.

Стандартное посадочное пилотирование состоит из четырех поворотов. Похоже журналисты переиначили, приняли повороты за круги. Самолет не кружил, а выполнял стандартный заход на посадку.

Цитата:
Labrujos пише:
Через 50 метров от нее в кусты свалился кусок крыла. Самолет упал намного дальше, метров через 800. Каким чудом он смог преодолеть это расстояние без крыла, пока неизвестно: видимо, пилоты врубили форсаж.


Если самолет законцовкой крыла цепляет за препятствие, то его очень часто начинает вращать и из крыльев и фюзеляжа получается вращающийся винт, от которого при ударах об землю отваливаются куски конструкции, при этом вращаясь он продолжает двигаться вперед. Разрушения при этом самые большие.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2010, 12:12 
 
Цитата:
Российский «Первый канал» в репортаже о катастрофе самолета с президентом Польши на борту вместо фотографии погибшей супруги Леха Качинского Марии показал фото супруги экс-президента Украины Виктора Ющенко, Катерины. Об этом сообщает УНшАН

Ошибка была допущена в выпуске новостей, вышедшем в 11.00 (мск.).

Напомним, сегодня под российским Смоленском разбился самолет, на борту которого находился президент Польши Лех Качинский с женой и польские чиновники. Всего на борту было 88 человек. Никто не выжил.


напевно, це також було 'випадково', по технічним причинам, як і з літаком. цволочі :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2010, 23:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Літак Качинського заходив на посадку один раз

Голова Міждержавного авіаційного комітету (МАК) Тетяна АНОДІНА спростувала інформацію про те, що літак Президента Польщі, що розбився під Смоленськом, Ту-154 заходив на посадку кілька разів, повідомляє РІА «Новости».

"Робота триває, ведеться ретельно і скрупульозно, у повній взаємодії з польською стороною. Після завершення роботи комісія оприлюднить її результати. Можу також додати, що інформація, що з`являлася в ЗМІ, про три-чотири заходи польського літака на посадку, не відповідає дійсності. Можу сказати, що спроба посадки була одна", - сказала Т.АНОДІНА.

Як повідомляв УНІАН, літак польського Президента Леха КАЧшНСЬКОГО розбився поблизу Смоленська вранці 10 квітня 2010 року. За попередніми даними, літак Ту-154 зачепився за верхівки дерев в умовах поганої видимості через сильний туман. На борту перебували 96 людей. Ніхто не вижив.

Серед загиблих - сам Президент, його дружина і частина керівництва країни. Вони прямували до Катині на жалобні заходи на місці масового поховання польських офіцерів, розстріляних НКВС у березні 1940 року.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-372543.html

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re:
 Повідомлення Додано: 04 травня 2010, 23:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"На условиях анонимности федеральный эксперт специальных правительсвенных служб США выразил уверенность в том, что на пленке зафиксирован расстрел российской спецкомандой уцелевших участников правительственной делегации Польши!
Мнение эксперта однозначно: РОССИЯ СТОИТ НА ГРАНИ ВОЙНЫ С ЦИВИЛИЗОВАННЫМ МИРОМ!
Зображення
Напомним, что в Москве по-прежнему находятся трупы 21 жертвы (из 96) кровавой бойни, которых «не могли опознать», т.к. от трупов остались куски мяса. Их будут опознавать по ДНК.
Среди «неопознанных» все крупные польские военоначальники и 9 членов президентской охраны. Возможно, что пытались отстреливаться в неравном бою с русскими спецслужбами.
Напомним, что пистолеты охранников, которые они официально имели при себе, по версии Москвы «пропали», видимо, потому, что любая экспертиза засвидетельствовала бы, что из них стреляли.
Польские военные, скорее всего, были вооружены в неофициальном порядке. Поэтому скандала о пропаже их пистолетов никто не поднимал.
Мы можем предположить, что тела уцелевших в устроенной русскими катастрофе поляков, которые были добиты на земле, ФСБ специально привела в неопознаваемое состояние, чтобы скрыть следы от расстрела и отверстия от пуль."
Расстрел под Смоленском российскими спецслужбами правительственной делегации Польши. Видео

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 травня 2010, 08:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Яничар то всьо накльопи, літак сам упав , бо пілоти були не професійні , це росіяни вже доведи , аеропорт був обладнаний по останньому слову техніки , ну нехай і бронзової доби ,і якщо хтось когось і стріляв , то поляки самі себе , аби врагам у руки не попасти , а потім себе ізуродували , би враги над їх тілами не надругалися . Все дуже логічно і правдоподібно , чи може ви пани Яничар піддаєтет сумніву професійність російських спеціалістів , чи вам політика Кремла недовподоби... :o

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 травня 2010, 09:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
yanychar, і де тобі вдається таку дурку шукати... :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 травня 2010, 16:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
Яничар то всьо накльопи...
...
...чи вам політика Кремла недовподоби... :o


Най Бог боронит!
Та я просто прусь від "політики Кремля"!!! Зображення


ехр написав:
yanychar, і де тобі вдається таку дурку шукати...


Та воно якось той-во... само мене находит...

Хоча...
Про Катинь-1 70 років всяке говорили.... Аж тепер правду сказали!
Хто зна що розкажуть про Катинь-2 через 70 років?..
Не спішіть так дуже! Піждіт троха, піждіт... Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 травня 2010, 09:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Враховуючи виняткове значення для Польщі катастрофи президентського літака під Смоленськом, 10 квітня 2010 року, в якій загинув Президент Речипосполитоъ Лех Качинський, і керівники найважливіших Інституцій Польської Держави, і, оскільки це мало місце не в Польщі, але на території іншої держави – я звертаюся до Пана Прем'єра, про покликання незалежної Міжнародної Технічної Комісії для дослідження причин катастрофи.
Висновки такої Комісії, за участю найкращих світових експертів, мали б основне значення для громадської думки і для історії."
Apel o powołanie międzynarodowej komisji


"Всупереч джерелам через 11 днів з дня катастрофи, донині не ідентифіковані тіла 21 жертви. Більше того, як подає портал Віртуальна Польща, посилаючись на політиків PIS, деякі тіла можуть не повернутися з Москви, а сім'ї отримають всього лише акт смерті. За офіційною інформацією два тіла взагалі відсутні. Ця проблема стосується тіла Гражини Гесицкей, колишнього депутата PIS а також Маріуша Хандзліка з Канцелярії Президента.
Повне зникнення тіл в катастрофі, в якій не було вибуху і високої температури, а літак впав з висоти ледве кількох метрів? Все це виглядає кожного разу дивніше. Кожного разу посилено нав'язується певне співвідношення, між спочатку поданою інформацією про те, що 3 особи пережили катастрофу, фільмом, в якому можна чітко чути 3-4 постріли, а також сьогоднішніми тривожними донесеннями з браком двох тіл.
Хтось хоче щось втаїти?.."
Dwa ciała zniknęły?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 травня 2010, 13:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А може й не тре ждати аж 70 років?.. :?:

"Туполєв не приземлявся, а лише заходив на посадку. А це основна відмінність - говорить командир урядового літака Як-40, який 10 квітня приземлився в Смоленську за 79 хвилин до приземлення президентського Ту-154.
...
Пілот, - попереджений про таємницю слідства - не хоче стверджувати, чи заперечував колегам в приземленні. Так стверджує російська комісія, що досліджує цей випадок.
- Я інформував про умови, що погіршуються, - повторює - а Ту-154 був нижче за мінімум безпеки.
А.Воштіл розмовляв по радіо з другим пілотом "туполєва" Робертом Гжівною.
- Одна з останніх думок, які я пам'ятаю, то як Роберт після вислухування інформації про туман говорить: "Дякую, я поговорю про це з Ареком". Арек - це командир президентського літака м-р Аркадіуш Протасюк.
- Потім послідувало питання з боку Арека, - Як у вас пройшла посадка?
Я сказав, що нам удалося, я завжди так говорю після приземлення - говорить пілот. На його думку за цих умов диспетчерська башта повинна була відмовити "туполєву" в приземленні і закрити аеродром. Що башта говорила екіпажу "туполєва" Воштіл не хоче розповісти, хоча в кабіні чув по радіо всі розмови башти з "туполєвим".
А ця інформація - архіважлива для розуміння, чому літак увійшов на приземлення так низько від землі, що зачепився за дерева?!
Rządowy samolot JAK-40 http://www.youtube.com/watch?v=dOLaYJEmt6Y&feature=player_embedded#!
У "туполєвих" - два види висотомірів: радіо (що за допомогою радіохвиль вимірює відстань до землі) і баричний (який для обчислення висоти потребує інформації про тиск біля поверхні землі, яка подається через диспетчерську башту аеродрому). Висотомір радіо в умовах аеродрому Смоленськ не придатний, враховуючи рельєф і складки місцевості. У цій ситуації екіпаж, залежав від інформації про тиск поданої з аеродромної башти.
Якщо башта подала екіпажу помилкове число, то пілоти не знали на якій висоті знаходяться насправді. Інформація про те, хто кому і що сказав про приземний тиск, без сумніву є на чорних ящиках. На конференції в середу, в Москві, Міждержавний Авіаційний Комітет уникав відповіді на питання, який тиск подала башта?
Коли приземлявся поручик А.Воштіл, башта подала йому правильні дані...".
Pilot: Mówiłem im o złych warunkach w Smoleńsku
Pilot rządowego Jaka przerywa milczenie


Хто не дивився відомий фільм "Міцний горішок-2"???
Зображення
Напевне пам"ятаєте, як терористи "посадили" один із пасажирських авіалайнерів, котрі кружляли над аеродромом?..
Еге ж, "опустили землю" на кількадесят футів...
Літак заходить на посадку по приборах, виринає із хмар (як в туманному Смоленську 10 квітня) і що пілоти бачать?...
Правильно! Її кохану - рідну землицю! Просто перед очима...
Кричати "Мама!", матюкатись, молитись... уже нема коли!.. В полум"ї залізяки з кишками котяться по землі...

А тепер шукайте винних скільки влізе!.. Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 травня 2010, 07:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Виноваті полюбому поляки , а нєфіґ було Москву штурмувати і Лжедмитріїф на тон расєйський ставити , от і підвернувся момент ... а диспетчерська башта на сей раз була у ролі Ванькі Сусаніна, а далі як по писаному...і хрен ти тепер найдеш крайнього , тобто нікому не вигідно його шукати , мож все звалити на пілотів , їм вже однаково все по барабану...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 6 [ 51 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB