Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 2 з 29 [ 287 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2009, 22:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
За інформацією прес-служби Головного управління МНС в області за минулу добу на території Івано-Франківщини виникло 5 пожеж, у вогні загинуло 2 особи, життя однієї людини бійцям МНС вдалося врятувати.
19 лютого обідньої пори в селі Волосів Надвірнянського району на одному із обійсть горіла господарська будівля. Внаслідок пожежі вогнем було знищено близько тонни сіна, пошкоджено покрівлю та стіни споруди. На місці пожежі було виявлено тіло загиблої 60-річної дружини домогосподаря. За даним фактом ведеться дізнання.
Ще один трагічний випадок стався вніч проти 20 лютого в Івано-Франківську. В одній із квартир житлового будинку по вулиці Бельведерській виникла пожежа. Внаслідок пожежі вогнем було знищено побутову техніку, пошкоджено речі домашнього вжитку. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого власника квартири. Наразі за даним фактом ведеться дізнання. Причина виникнення пожежі встановлюється.
19 лютого в місті Івано-Франківську по вулиці Матейки виникла пожежа в одній із квартир житлового будинку. Внаслідок пожежі вогнем було пошкоджено ліжко та речі домашнього вжитку. Через сильне задимлення рятувальникам довелося гасити пожежу в апаратах захисту органів зору та дихання. Під час гасіння пожежі бійцями МНС врятовано 62-річного господаря. Рятувальники вивели потерпілого із задимленого приміщення на свііз задимленого приміщення квартири і каретою швидкої медичної допомоги чоловіка було доставлено до центральної міської лікарні. Як зазначають фахівці МНС ймовірною причиною пожежі вбачається необережність потерпілого у поводженні з вогнем.
19 лютого о 17-ій годині в обласному центрі по вулиці Толстого виникла пожежа в електрощитових на 6-му та 7-му поверхах одного із житлових будинків. Вогнем було частково пошкоджено електропроводку та електрощити, задимлено під’їзд даного будинку. Причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки в електрощитових.
20 лютого на світанку горіла господарська будівля на одному із обійсть в селі Шепарівці Коломийського району. Внаслідок пожежі вогнем було знищено господарську споруду та 4 т сіна. За даним фактом ведеться дізнання.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 лютого 2009, 16:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Авиакатастрофа в Амстердаме: самолет развалился на три части

Зображення
В аэропорту Амстердама при заходе на посадку разбился самолет Turkish Airlines со 135 пассажирами на борту, передает Reuters со ссылкой на турецкое телевидение.

По данным СМш, Boeing-737, выполнявший рейс из Стамбула в Амстердам, при ударе о землю развалился на три части.

По словам министра транспорта Турции, в результате инцидента никто не погиб. До этого поступали сообщения, что один человек погиб, 20 пассажиров получили различные ранения, а 50 человек и вовсе избежали травм. Судьба остальных находившихся на борту неизвестна.

Эксперты уже отмечают, что пассажирам "Боинга" очень повезло, потому что падение самолета не привело к возникновению пожара.

Разбитый фюзеляж самолета лежит возле взлетно-посадочной полосы. Туда уже направлены машины и вертолеты со спасателями, которые должны доставить пострадавших в больницы.

Аэропорт "Схипхол" временно закрыт.

http://top.rbc.ru/incidents/25/02/2009/282799.shtml

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 березня 2009, 21:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Не знаю де сталося , але факт того що бурили діру і попали на газову трубу , разом з бурильниками зникло два будинки....

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 березня 2009, 00:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
оце так трафунок... :shock:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 березня 2009, 11:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
В России взорвался дом: есть жертвы

Зображення
www.agatov.com

Количество человеческих жертв при взрыве в жилом доме в Приморье возросло до шести.

Об этом сообщила представитель пресс-службы Главного управления МЧС по Приморскому краю, передают «Подробности».

ЧП произошло 5 марта в час ночи по местному времени (17:00 4 марта по киевскому времени) в селе Воздвиженка. В жилом доме в селе Воздвиженка Уссурийского района Приморского края произошел взрыв бытового газа. Взрыв разрушил шесть квартир, однако возгорания не последовало.

По уточненным данным, всего в двухэтажном трехподъездном панельном доме были прописаны 44 человека, а в шести поврежденных взрывом квартирах - 16 человек.

По предварительным данным, в одной из квартир взорвался баллон с бытовым газом.

«За время спасательной операции найдены 12 человек, шестеро из них выжили и находятся в больнице», - пояснила она.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 березня 2009, 23:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
дідо виграв мільйон :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 березня 2009, 23:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
ехр пише : дідо виграв мільйон


То це трафунок... :?: а-а, тепер вижу , підкореговану назву теми. :arrow: :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 березня 2009, 01:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
тепер вижу , підкореговану назву теми
треба було тиснути Ctrl+R, побачив би швидше... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2009, 23:52 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 30
Цитата:
Капітан пише:
Не знаю де сталося , але факт того що бурили діру і попали на газову трубу , разом з бурильниками зникло два будинки....

Йопт :o оце хлопці шпуркнули


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 березня 2009, 12:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
www.ruvr.ru / Новости /
В автокатастрофе на юге Вьетнама погибли 9 российских туристов


В автокатастрофе на юге Вьетнама погибли 9 российских туристов. Трагедия произошла в пятницу вечером, когда россияне в составе группы из 24-х человек возвращались на автобусе с экскурсии из города Далат в курортный Фантхиет. По предварительным данным, водитель не справился с управлением на горной дороге, и машина, рухнув с 200-метровой высоты, буквально развалилась на части. 7 россиян и их вьетнамский гид погибли на месте, двое умерли в больнице от полученных травм. 14 человек, пострадавших в аварии, находятся сейчас в госпитале города Хошимин.

14.03.2009

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 29 [ 287 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB