Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 8 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 139  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 вересня 2007, 22:47 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Нарешті ЗМІ зачепили тему, про яку всі мовчали уже багато років: :)
Цитата:
Еще в 2004 году мировое сообщество оценивало состояние Тимошенко в $ 11 млрд. "Уже в 2004 году вся Европа начала говорить о том, что же это, дескать, за такой действительно фантастический взлет Тимошенко на политическом пространстве? ш вот в газете "Гардиан" выходит статья младшего Бжезинского, которая фактически имела по сути один тезис: "Женщина ценой в одиннадцать миллиардов". То есть уже тогда мировое сообщество оценивало состояние Тимошенко в 11 миллиардов долларов. Приведу цитату Бжезинского: "Она говорит правильные речи, но не дайте им обмануть вас".


Я пам'ятаю, що про це писали поляки. У них там був якийсь рейтинг багатих людей. Цифра була тоді такою ж :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 вересня 2007, 23:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]jar4uk написав:"Женщина ценой в одиннадцать миллиардов"[/QUOTE]Тому її у Європі і називали "Газова принцеса" :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 вересня 2007, 23:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]jar4uk написав:Я пам'ятаю, що про це писали поляки. У них там був якийсь рейтинг багатих людей. Цифра була тоді такою ж[/QUOTE]

:? Дійсно, виходячи з цього, вже й не знаєш - хто ж має гетьманувати в Україні!

Скарби Богданові... - по цей день "стоять в селі Суботові"...
Золото Полуботка по цей день - десь там...
..............................
...............................
(довго рахувати :cry: )
О. Довбуш: "Штефанові дайте мірку..."
С. Петлюра: "Зрада військ Галицької України привела до того, що постача харчу, зброї, однострою для війська стала під контролю Австрії..."
К. Савур: "Наказ про магазинування зброї, амуніції і харчових припасів для потреб УПА".

Я не збираюсь питати - хто з них крав, а хто - не дуже (і скільки мільярдів)? Самі порахуйте цифру!

Я маю чудову пропозицію!
Просто необхідно підібрати якого-небудь БОМЖа, що збирає пляшки по сміттєвих баках. Далі, теба вручити йому 11 млрд. пляшок! Він буде щасливий - до небес!!!
А ще далі, - дати йому булаву право- і лівобережної України. Красти він не буде. Він уже і так щасливий - аж до небес щасливий! Що хотів - уже дістав!
Може, так і треба?!!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 вересня 2007, 23:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]exp написав:Тому її у Європі і називали "Газова принцеса"[/QUOTE]

:? То було дійсно у Європі?!!
Так пахне - що то сталося десь між Калугою і Кіровом... :)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2007, 06:20 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
[QUOTE]jar4uk написав:Яку владу ви маєте на увазі?[/QUOTE]

Ya mayu na uvazi VR ta najvushchi chyny u derzhavi.

Zvychajno ya ne mayu vam vkazuvaty za kogo golosuvaty ale yak hochemo dali zhyty v givni to davajte golosuvaty za NUNS, BYut i PR. Na zhal' bil'shist' ukrainciv ce sira masa dlya yakyh golovne shob buv kusok kovbasy, a pro dolyu derzhavy vony ne dumayut'. Ya ne hoshu shob u moyij krayini, kotra maye velycheznyj potencial lyudy zhyly tal pogano. Podumajte pro majbutne svoyih ditej.

Dopoky budemo bojatysya golosuvaty za novi partiyi a budemo golosuvaty za menshe z dvoh zol dopoky budemo tak zhyty. Podumajte pro ce. DOBRE SHO YE SVOBODA KOTRA DOPOMAGAYE LYUDYAM PINYATYSYA Z KOLIN I PITY NA BOROT'BU. BAZHAYU VAM PRYJEDNATYSYA DO NEYI YAK CE ZROBYV YA. BUD'TE PATRIOTAMY. NE DAJTE ZAGYNUTY UKRAINI. ZA NEYI BOROLYSYA NASHI PREDKY!
to jarchyk: Yak ya rozumiyu vy ne patriot?

Os' pochytajte: Programa VO Svoboda http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_811.php
ta she odnehttp://www.tiahnybok.info/inshi_analityka/dokument000088.html
Sho dumayete?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2007, 14:44 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]kolomuyanun написав:to jarchyk: Yak ya rozumiyu vy ne patriot?[/QUOTE]Так, до вас мені далеко :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2007, 16:44 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
to borman: Ty podyvysya na pershi shist' imen u yihn'omu spysku. Po-moemu taki lyudy ne budut' pracyuvaty proty Ukrainy. A v ci provokatyvni statti ya ne viryu tomu sho VO Svoboda ne bula stvorena vchora, cya partiya ye naslidnykom SNPU, kotra bula zasnovana v 1991 roci.

A te sho reaal'ni shansy proytu u VR mayut' til'ky chotyry partiyi to ya v ce ne viryu bo tut tak kazhut' special'no shob narod bil'she ni za kogo ne golosuvav. VO Svobodu boyat'sya bo vony hochut' zahystyty ukrains'ku naciyu a ne zagnobyty yak inshi. Zvychajno u nyh ye svoyi nedoliky ale vony ye krashchi nizh reshta partij.

Svobodu ne spynyty!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2007, 19:07 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
а мені наприклад, не ліньки вираховувати, що 30% голосу, поданого за непрохідну партію, перепаде профффффесору. А враховуючи велику кількість факторів ризику, в тому числі і продажність політиків, шкода, коли через якісь пару процентів Яник знову буде ганяти понти, а ми будемо жебракувати чи дома, чи за границов.

Згідний, що систему ТРЕБА ЛОМшТш. і ми це почали робити на Майдані. треба просто докінчити справу...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 139  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB