Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 133 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 139  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 08 березня 2014, 20:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Крокодилович написав:
Обращение к крымчанам и про Правый сектор Ольга Богомолец сюжет телеканала '112 Украина'
Коломия-це круто!


ЗображенняЗображенняЗображення

Гуцулы?!! Кто живет на Каламые?!! Зображення
Ужас! На ночь лучше не упоминать!
Зображення


Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 09 березня 2014, 03:57 
Офлайн

З нами з: 12 березня 2013, 03:01
Повідомлення: 66
Прізвище, Ім’я: Галичина
Гроші. В Криму це війна, чи просто бізнес? Та чому досі не оприлюднили "чорну" бухгалтерію Януковича
http://www.1plus1.ua/video/dyvitsya/programy/groshi.html


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 10 березня 2014, 05:38 
Офлайн

З нами з: 12 березня 2013, 03:01
Повідомлення: 66
Прізвище, Ім’я: Галичина
Зображення

Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 17 березня 2014, 15:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Айрін написав:


Люди! Ви маєте хоч троха розуму?!
І треба ж було таке придумати "Як коломияни підтримували кримчан"!.. Зображення
Оцей вуйцьо чим думав, коли базґраяв свою "плякату"?!..
Зображення
Просто наберіть в google "Крым мы с вами"...
До-о-обре дивіцці!

А отут Крым мы с вами фото подивіться З КИМ ВИ є насправді! Кого і за яке місце "пітримували"...

Та же покажи зараз оце ваше Як коломияни підтримували кримчан тут, на Масковах, - москальня буде по землі зо сміху кататись! Зображення
"Гы-ы-ы! Жидобендеровцы с нами! Нас поддержали!"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 17 березня 2014, 15:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Volodymyr написав:
Організатором акції був я "місцевий політик який буде піаритись по НТК" як зазначає SPY! Але я вам скажу ні! Я не місцевий політик і не громадський діяч, я коломиянин!
Значна частина населення (70%-85%) не покидає територію свого міста, села та навіть області. Тобто вона не бачать як живуть цивилізовані вільні люди, бо я значну частину людей які народилися у совку вільними не уважаю тому, що вони народилися рабами, їх роками зомбували годували ілюзіями про "могутній" совок, якому ще у 60-х констатували крах!
Я побачив як живуть вільні люди:в Японії, Бразилії, Швейцарії, Німеччині, Польщі, Австрії, Шотландії. ( в цих країнах я не був турист який приїхав позагаряти на сонечку і поріспектитись в клубах) у складі урядових делегаціях, і ми розмовляли з українцями які проживають у цих країнах, де є можливісь проявляти всою громадську позицію не так як у раші, затягують в автозак через то що ти прийшов на площу у жовтому плащі.
Читаю ці коменти і складається враження що це російський електорат! Ви б ще у коменті дописали... як пишуть росєяні; дайтє спокойно досмотрєть олімпяду!
Слава Україні!

З.І. Коли публікуєте фото то виставляйте повну, а не те, що вам хочеться бачити як це робить кісєленко тю кісільов, який перед своїми ефірами курить дурь яку недавно привіїз із Голандії!!!


Я й справді "расєйський"! Тільки не "електорат", бо виборами на Расєях ніколи не цікавивився.

Ніколи не був "в Японії, Бразилії, Швейцарії"...
Зате добре роздивився тоті фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
І назва статті відповідна "Як коломияни підтримували кримчан"...

Тому й привів вам із Гугла що означають оті ваші Крым мы с вами
Зображення
Картинки по запросу крым мы с вами

Перш ніж малювати якісь плакати і ходити з ними по місту, а відтак публікувати статті, ви би, панове, порились в сітці, чи спитали кого... Зображення
Якщо вже не знайшлось серед вас хоч когось хто би сказав: "Чекайте, люди!.. Тут щось явно не те!".
Бігме, для цього зовсім не треба їздити до "Японії, Бразилії, Швейцарії, Німеччині, Польщі, Австрії, Шотландії"...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 17 березня 2014, 17:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 17 березня 2014, 14:05
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: Mogylnyak
Я з Вами не згідний бо "Крым мы с вами" - цей вислів нікому не належить. Різні люди -різні думки, і ввжати чи я маю право писати чи ні - є неправельним. І в Україні я можу вільно вийти на вулицю не боячись, що мене погрузять в автозак за те, що я за територіальну цілісність та проти війни!

(подивіться як ці країни живуть і прагніть до кращого а не до гіршого!)

З.І. Я пропоную в цій темі політику більше не чіпати, якщо є якійсь притензії чи побажання то писати у приват https://www.facebook.com/volodymyr.mogilnyak тут

Закортіло випити бразильської кави!:)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 17 березня 2014, 20:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Volodymyr написав:
Я з Вами не згідний бо "Крым мы с вами" - цей вислів нікому не належить. Різні люди -різні думки, і ввжати чи я маю право писати чи ні - є неправельним. І в Україні я можу вільно вийти на вулицю не боячись, що мене погрузять в автозак за те, що я за територіальну цілісність та проти війни!


Ая-а-а-акже!..
До сих пір цей вислів належав їм
Зображення

А тепер і вам також... :(
Не забудьте почепити собі колорадські стрічки.


Volodymyr написав:
(подивіться як ці країни живуть і прагніть до кращого а не до гіршого!)


До чого "ці країни"?!
Які "ці країни"?!!
Ану, перечитатйте свій власний пост! Ви спроможні більш-менш виразно пояснити людям що Ви тут наляпали?!.. :?

Отакої, ви, панове, й плакати малюєте... А відтак з тим по місту ходите...


Volodymyr написав:
З.І. Я пропоную в цій темі політику більше не чіпати, якщо є якійсь притензії чи побажання то писати у приват https://www.facebook.com/volodymyr.mogilnyak тут

Закортіло випити бразильської кави!:)



Пане Volodymyr! Ви би хоч подивились як називається ця тема!.. І навіть вся гілка на форумі!
Або обзаведіться якимись окулярами, або найміть собі штатного секретаря.


Ще раз перечитайте СВОЄ ВЛАСНЕ повідомлення! У Вашій писанині практично не можливо знайти, бодай, одного рядка без диких помилок! І оцей "потрясаючий інтелект" Ви розносили по японіях-бразиліях-швейцаріях?! :shock:
Свої байки про "Швейцарії, Німеччині, Польщі, Австрії, Шотландії" розкажете своїй майбутній дружині, на кухні (коли врешті-решт появиться).
А поки що, Вам просто необхідно негайно зайнятись українською граматикою за 3 клас 2 чверть. Бо такої писанини москалі аж ніяк не будуть боятись. Тільки шкіритись і реготати "ще декілька поколінь"...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 17 березня 2014, 21:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 17 березня 2014, 14:05
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: Mogylnyak
п.1) На рахунок теми то я не подивився з девайса не так зручно як із ПК. п.2) для вас спеціально виставою по пару світлин, папка буде називатися спеціально для yanychar. п.3) москаль сюди не суне носа! Я б з вами поговорив про визвольну боротьбу але ви вчилися по радянських книжках. А це діагноз!
Ви ще скажіть, що вони мають авторське право!? (Фото з мітингу)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 18 березня 2014, 01:56 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Volodymyr написав:
п.3) москаль сюди не суне носа!

Що?! Серйозно? Ваші слова та й до маскалів... :-D
Volodymyr написав:
Я б з вами поговорив про визвольну боротьбу але ви вчилися по радянських книжках. А це діагноз!

А ну-ну! А ті, хто якраз брали участь у визвольній боротьбі часів совка, виходить по-вашому були неуками чи вони вчились по Mein Kampf? :-D
Ви їм теж поставили діагноз? Оце так поворот. Я так розумію, зараз ведеться дискусія як мінімум з доктором наук, байдуже якого керунку, якщо людина дозволяє собі такі твердження.
А якщо серйозно, то більше, ніж ви думаєте, людей, які вчились по радянських книжках, щиріших патріотів, ніж теперішня молодь, яка вважає себе національно свідомою, бо знає чим відрізняється Шушкевич від Шухевича чи коли та де народився Бандера...

ЗІ: перед "але" ставиться кома, чи Табачник вже викинув цю норму з сучасних підручників?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 18 березня 2014, 20:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Volodymyr написав:
Я б з вами поговорив про визвольну боротьбу але ви вчилися по радянських книжках. А це діагноз!


аплодую стоячи


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 133 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 139  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB