Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 13 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 139  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 03:09 
Офлайн

З нами з: 26 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 78
Да Ар’єв - молодець!
Мабуть серійний вбивця, або пірат! :lol:
Не те що Янукович! Той проффесор! Людина поважна!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 18:37 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Paranoik, головне не вигляд, а внутрішній світ, думаю більшість знає, що людина може виглядати дуже пристойно, вдягнута дорого, а всередині справжісіньке гі..но.

От мені що цікаво, те що Тимошенко буде прем'єром я чомусь не сумніваюсь, але чи довго проіснує той уряд, чи не з*явиться новий Порошенко і тоді Ющенко знову звільнить її за те що не вміє домовлятись :o
Та й регіонали будуть сунути палиці в колеса, пригадую минулого разу, коли Юлія Батьківна була прем'єром Донбас тупо перестав сплачувати податки в держ. казну :P


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 18:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Wandering написав:головне не вигляд, а внутрішній світ[/QUOTE]шановні, як думаєте, який має бути "внутрішній світ" у людини, що одягнула на себе одяг з черепами... і прийшла на засідання ВР? :shock: [QUOTE]Wandering написав:але чи довго проіснує той уряд[/QUOTE]політологи кажуть, що до літа, а далі вона займеться підготовкою до президентських виборів... (прогноз Карасьова) Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 19:33 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
шановні, як думаєте, який має бути "внутрішній світ" у людини, що одягнула на себе одяг з черепами... і прийшла на засідання ВР? Shocked

А як думаєте, який внутрішній світ у людини котра мило так посміхається вам, а потім віддає наказ про знищення всієї вашої родини?:o А виглядає пристойно і всі цю людину поважають 8)
Цитата:
політологи кажуть, що до літа, а далі вона займеться підготовкою до президентських виборів... (прогноз Карасьова)

Цікава думка, а далі хто? :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 19:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Моя думка, що нормальна людина одяг з черепом не одягне... :( Wandering, ви хочете сказати, що це нормально? [QUOTE]Wandering написав:який внутрішній світ у людини котра мило так посміхається вам, а потім віддає наказ про знищення всієї вашої родини[/QUOTE]цього не знаю... :( [QUOTE]Wandering написав:Цікава думка, а далі хто?[/QUOTE]хто далі треба питати у Карасьова... :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 20:02 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
[QUOTE]exp написав:Моя думка, що нормальна людина одяг з черепом не одягне... :( Wandering, ви хочете сказати, що це нормально?[/QUOTE]
Скажу вам відверто, мені всеодно в що вдягається людина, головне щоб вона хорошою була. В футболці з черепом не вбачаю чогось поганого, те що нардеп прийшов на засідання так вдягнутий, так це дивно, але всеж таки, то його власна справа як вдягатись, головне щоб він роботу свою нормально робив.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 20:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Wandering написав:то його власна справа як вдягатись[/QUOTE]ні, шановний Wandering, так одягатися можна куди завгодно... його право, лиш не на сесію Верховної Ради УКРАЇНш... Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 20:19 
Офлайн

З нами з: 26 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 78
Ну, панове, ви дивуєте!
Це наші коломийські росіяни можуть не знати, хто такий Ар’єв, а інші і в темноті повинні впізнавати.
Ар’єв - людина, яка вивертає суть проблеми, показує нам де бандити сховались!
Хто ще з журналістів так нахабно ліз на рожон, розповідаючи правду?
Dark side of the Moon!
Якщо він одяг на себе череп з костями, то слід розуміти це як зворотню сторону моральності нашого парламенту. Він же не тінейджер, щоб дешеві понти кидати.

В росії також є один цікавий приколіст з сатиричним відчуттям гумору. Щонеділі можна читати зворотню сторону російської політики:
http://www.shender.ru/syrok/


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 20:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]strilets написав:Якщо він одяг на себе череп з костями, то слід розуміти це як зворотню сторону моральності нашого парламенту. Він же не тінейджер, щоб дешеві понти кидати. [/QUOTE]лихо закручений сюжет!.. Зображеннямені цікаво, яка би була реакція якби так хтось одягнувся на засідання англійського парламенту, чи американського сенату? :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 13 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 139  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB