Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 12 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 139  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2007, 11:32 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Кубань була заселена українцями після ліквідації Запорізької Січі. Понині кубанці розмовляють російсько-українським суржиком, але трудно сказати, як вони себе поведуть, якщо їм сказати, "що то україньске".

Я не мав на увазі населення Кубані, а російську владу і народ в цілому, те як би вони відреагували на зазіхання цілісності їхньої країни.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2007, 14:59 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
Чий Крим, чий Крим... Татари скоро всім розкажуть чий Крим


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2007, 16:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Не треба дуже спішити. Однак не трудно дізнатись що татари всім розкажуть:
http://crimeatau.org.ua/news/getnews.php?id=523
http://crimeatau.org.ua/news/getnews.php?id=521
http://lenta.ru/news/2007/07/13/fight/
http://www.korrespondent.net/main/192898

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2007, 23:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]kolomuyanun написав:Наскільки я знаю то зараз Свободівці працюють над списком депутатів, тобто висвітлюють хто вони насправді є[/QUOTE]ех... завжди легше когось обговорювати, але шо їм ше залишилося робити :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 грудня 2007, 05:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]kolomuyanun написав:Наскільки я знаю то зараз Свободівці працюють над списком депутатів, тобто висвітлюють хто вони насправді є (які у них бізнеси, які бізнесзв"язки, хто кучміст, кадебіст, колишній комуніст і т.д.) Та й хто буде їх діяльність висвітлювати? [/QUOTE]

Як то гріє, аж на душі легше...
Нині - це якраз найнеобхідніша і найважливіша справа. Назавтра (післязавтра) "Свобода" вияснить, що більше половини депутатів судимі, мають збочення в психіці, в шкільному віці стояли на обліку в дитячій кімнаті міліції, неодноразово зареєстровані в переході дороги на червоний сигнал світлофору...

Сьогодні я вже зо 4 рази в "новостях" подивився як "Юльку дважды прокатили на русских горках". Всього 1 голосу не стало... Може..., то "свободівського" голосу не стало?... :(

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 грудня 2007, 00:06 
Офлайн

З нами з: 10 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 37
[QUOTE]Wandering написав:зараз він є частиною незалежної країни Україна і те що всякі пед....ки приїжджають туди і розказують всякі нісенітниці, то тільки доказує наскільки український народ слабкий і зазомбований.
Тому що я впевнений на всі 100% що якби хтось з українських політиків приїхав на Кубань чи ще кудись і почав розказувати, що то українське, то додому він би не повернувся[/QUOTE]
to ne narod slabkuj, to polituku nawi razom z prezudentom nichogo ne mogyt zrobutu, tyt vid zvuchaynuh lydey nichogo ne zalegut


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 грудня 2007, 00:27 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
sasha kid, помиляєтесь шановний, дуже багато залежить, по-перше, вони самі цих політиків обирають, чи ви хочете сказати, що схід та південь України не голосує за Януковича? :o
А по-друге, народ повинен контролювати політиків, гляньте на Францію, не сподобалось, що їм там пільги вріжуть і все, залізничний рух зупинився, таким чином люди виказали своє ні владі і президенту.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 грудня 2007, 01:05 
Офлайн

З нами з: 10 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 37
[QUOTE]Wandering написав:А по-друге, народ повинен контролювати політиків, гляньте на Францію, не сподобалось, що їм там пільги вріжуть і все, залізничний рух зупинився, таким чином люди виказали своє ні владі і президенту.[/QUOTE]
ny to wo znov itu na mitungu jak v 2004ш :? a tolky? na lydey yim prosto NASRATU :idea: , wo yanykovuchy wo yuwenky wo tumowenko ja ne viry!

8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2007, 01:03 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]Paranoik написав:в Украинских организациях и партиях не волоку[/QUOTE]а шо там розуміти, от вам фото нардепа

Зображення

Володимира Ар'єва з фракції... ?
як вам імідж, серйозний правда? :D
[QUOTE]...На засідання Верховної Ради, на якому, до речі, могло знову постати питання обрання прем'єра, колишній журналіст вдягнувся по-своєму святково.

На рукавах і спині його чорної куртки красувалися ледь не могильні хрести, а на кофтинці під нею - чи то череп, чи то залишки чиєїсь голови. При цьому цей малюнок сяяв усіма барвами, переливаючись.[/QUOTE] :shock:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 12 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 139  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB