Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 109 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 139  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 00:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 червня 2011, 20:06
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Alisa Govard
Українська політика - це ковиряння в жопі , крім говна нічого не наковиряєш Допоки не зміниться статус депутата і стане не вигідно бути тим депутатом про щось конкретне говорити і зась . При оподаткуванні в 163 пунктах а не в 3-4 як в інших не далеко звідси країнах - про економічний ріст також якось не зручно говорити . Усі закони не для народа , а проти ньго . Конституцію , як основний закон можна трактувати - кожний на свій лад , бо кожна влада приходячи до керма одразу вносила поправки пристосовуючи її під себе . І ви знаєте висновок іноді буває приходить недоречний - як у тому анекдоті про лопати і двірників - , если я его йо_ твою мать то ну его на_й . Довелося народитися і то угораздило в радянському союзі . P.S Мабуть це і справді весняний авітаміноз , але іноді такі думки чомусь виникають .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 10:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
expirios написав:
Українська політика...
є ж тема про політику :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 12:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
exp написав:
expirios написав:
Українська політика...
є ж тема про політику :eek:

А політика ШО ?
Не починається з мене ? так як і Україна !!
!!! Українці !!!! доста сфарити сусідів ,єкшо винен премєр ,доста вже підкатись ,єкшо того президента не любите !!!
Ставай поблище один до одного ,шос трохи поговори з їншими ....і не шукай собі ворога на ФОРУМІ !!!
Нє ,ну ти чуєш мене ,га ???
Ви бляха муха ,єк на форумі політики наші сиділи ,- то чьо рота не відкривали ,чьо аааА ?!
Курва або їште вітаміни і не псіхуйте ,або подумаю ,шо Ви "москалі" і зроблю собі свій форум !!!
http://www.youtube.com/watch?v=VvlQ8c2Hct0 ади ,халтурно ,але музику і слова чути !
Все має бути сказаним в слух !


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 18:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 червня 2011, 20:06
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Alisa Govard
exp написав:
expirios написав:
Українська політика...
є ж тема про політику :eek:


Де я вважаю за потрібне там і пишу ! А це всьго навсього преамбула до наступних кроків .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 18:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
expirios написав:
exp написав:
expirios написав:
Українська політика...
є ж тема про політику :eek:

Де я вважаю за потрібне там і пишу !
сильно... :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 18:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 червня 2011, 20:06
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Alisa Govard
Написано вже дуже багато . А давай підсумуй , що з цього всьго зроблено, чи втілена якась ідея в життя ? Іноді я думаю необхідно зупинитися і зробити хоча б якісь підсумок всьго наговореного . Думати про всю Україну це трохи заглобально , а от про те що під носом у нас твориться - в нашій Коломиї , ото якраз в саму пору . А навести лад в нашій домівці можна і щей як , але при одній умові , що справді люди вже не хочуть просто по закутках теревенити , а реально діяти . І я говорю про це не голослівно , а про реальні речі . От нехай всі ті хто так активно тут обговорював різні теми згодивсяб взяти на себе таку відповідальність , але не одна людина ,( а решта щиро будуть чекати коли ж йому настане гаплик і хором з цього посміятися) , а всі повторюю всі . Тільки от хотілося б почути хто зголоситься поставити цю Коломию з голови на ноги . Народ !!!!!!!!!!! Не трушай нас роз'єднали тож досить , пора об'єднуватися і щось робити з цим бардаком . Ідея є і не я її придумав . А координаційна спілка громадян міста ПОВІРТЕ може багато - навіть депутата заставити робити те чого він аж ніяк не хоче , а то у них залишилися одні права і ніяких обов'язків перед народом .Не забігаю на перед , але проект такої спілки я невдовзі опишу от тільки в даний момент з часом трішки , але зроблю . То й буде нова тема , але за яку доведеться реально відповідати . Перед ким ? Та навіть перед самим собою !!!!!!!!!!!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 19:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
expirios написав:
навіть депутата заставити робити те чого він аж ніяк не хоче , а то у них залишилися одні права і ніяких обов'язків перед народом


знаєш як це зробити законним шляхом? поділись з народом.

а то твоя говорильня виглядає ніц не краще від нашої :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 20:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 червня 2011, 20:06
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Alisa Govard
VohaBit написав:
expirios написав:
навіть депутата заставити робити те чого він аж ніяк не хоче , а то у них залишилися одні права і ніяких обов'язків перед народом


знаєш як це зробити законним шляхом? поділись з народом.

а то твоя говорильня виглядає ніц не краще від нашої :coffe:

Не забігаю на перед , але проект такої спілки я невдовзі опишу от тільки в даний момент з часом трішки , але зроблю


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 березня 2012, 21:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
І знову хтось від когось ,щось чекає ... не тре чекати ,не треба !
Та кожен знає ,що би він міг зробити для міста ,кожен знає ,що він би міг віддати ..... чи ....!!!!
Але ,безперечно повинен бути і реєстр таких справ ,і відповідальні за прийняття тої чи іншої допомоги і нічого б не пропадало з фонду ,якщо б були відповідні правила .
Подібні речі уже є ,і були в Коломиї .Єдина причина зупинки діяльності такого проекту (на мою думку ),це відмова, та нездатність проведення довготривалої рекламної кампанії ,організаторами проекту .Іншими словами - про це ніхто не знав і всьо !
Я також маю свою думку ,на рахунок того ,як у нашому місті покращити атмосферу в соціальному виді діяльності !
Основніше за все це реклама ,як узнають усі ,чому вони це мають памятати ........тут батюшки рекламна стратегія не дєцка має бути - реальна і без брехні !
А того ,пропоную - ПОБУТИ З ЦИМ , щоб дати можливість усім думкам набрати вагу !!!
:give_rose:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 10 березня 2012, 15:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Перед виборами всі знають що робити, треба тільки їм повірити і покращення почнеться вже вчора...
Ну якщо пан собі дозволяє казати, що він де вважає за потрібне там і пише, то я по аналогії куди вважаю за потрібне туди і переношу!
До топіка суть обговорення немає ніякого відношення перенесено в тему для пустих переливань в порожнє

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 109 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 139  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB