Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 29 з 40 [ 396 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 19:55 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
SPY пише:
Тоді вибачте, це було тільки припущення

Ничего страшного, я привык к недоверию, однажды на форуме предположили что я штатный сотрудник ФСБ, и мучу здесь воду за денежку. Я хочу чтобы все знали правду, а для этого нужно посмотреть на событя с другой стороны. Факты остаются фактами, а ложь начинается с их интерпритации сторонами, отбросить эту шелуху не только моя но и ваша задача.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 20:05 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Откройте глаза(ОЧI), сукашвили реально психопат.
Вот, галстук жуёт. :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 20:07 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
На войне трудно без выпивки, но не перед эфиром же!!!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 20:53 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 33
Звідки: Київ
Цитата:
Yo)!( пише:

ЦитатаSPY пише:
Тоді вибачте, це було тільки припущення
Ничего страшного, я привык к недоверию, однажды на форуме предположили что я штатный сотрудник ФСБ, и мучу здесь воду за денежку. Я хочу чтобы все знали правду, а для этого нужно посмотреть на событя с другой стороны. Факты остаются фактами, а ложь начинается с их интерпритации сторонами, отбросить эту шелуху не только моя но и ваша задача.


Ось бачиш, ти сам кажеш, що треба дивитись на факти з обох сторін і т.д., а сам чомусь більше віриш проросійським ЗМІ.
Насправді брешуть і ті ті, щей як. Мене, наприклад, хвилює той факт, що така сама ситуація не за горами може статись через Крим, і тоді на Українській території почнеться війна, яка буде навіть не нашою. Винні тут будуть і США і Росія і може ще хтось, але потерпати буде точно Україна.

Я це все до того, що ок, всі брешуть, СНН куплені і т.д., це все так, але теперішня політика Росії ніяк не вписується в розумні рамки, я просто не розумію як її можна підтримувати. Незалежно від того, хто там винен - це просто демонстрація сили.

Це те ж саме, що США в Іраку, просто Ірак далеко, а це тут, рядом ((.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 21:23 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
Peggi пише:
Ось бачиш, ти сам кажеш, що треба дивитись на факти з обох сторін і т.д., а сам чомусь більше віриш проросійським ЗМІ.

Я не верю, я просто знаю что по другому было нельзя, пойми простую вещь-там гибли мирные граждане, просто люди, если бы не РФ трупов былобы в больше в разы. Разве это так сложно понять? Надеюсь что РФ сейчас уйдёт на свою територию, забрав с собой всё чем можно воевать, вон уже 65 танков Т72 перегали в Цхинвал. Факт в том что если даже и были провокации, обстрел "Градами" никак не оправдать.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 23:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Оце клас , оце люксово, коли одна нація засирає світ своєю дезою , котра для всяких Єжів і Дмітрічів являється єдино вірною, і лінія пацана від гітлергюґенту , що служить вищому фюреру, який типу не при справах, але нищить народи , котрі прагнуть незалежності . То опираючись на це я роблю висновок . поки всякі грузини і чечени і осетини , а це буде , і повірте не за горами , почнуть різати мокалів як націю , тоді почнети кричати смертним криком , бо ваші бізнесмени ще будуть їм продавати амуніцію , бо їм по великому рахунку на плювати на вас і вашу Росію, але вам цього не зрозуміти ви не умієте прогнозувати ситуацію, не дано вам , ви за дуже гострорилі, проте я знаю , якщо москаль прийде на мою землю , я плюну на всі принципи і буду її захищати , ціною свого життя і ціною життя багатьох маскалів котрі підуть зі мною як буде на то потреба. ://:
[color=blue] СЛАВА УКРАЇНІ.[/color] ://:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 23:27 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
Капітан пише:
одна нація засирає світ своєю дезою

Я знаю что это за нация.
Цитата:
Капітан пише:
почнуть різати мокалів як націю

Тот кто начинет-долго не живёт, ВСЕГДА погибает не добившись НшЧЕГО. Остальные чешут репу.
Цитата:
Капітан пише:
бо ваші бізнесмени ще будуть їм продавати амуніцію , бо їм по великому рахунку на плювати на вас і вашу Росію

Ну с жидами всё ясно, они всё и всем продадут, а вот на Украине самому народу похер на свою страну, и ты не смееш говорить о любви к Родине, о том как будеш защищать её, сидя в шталии. Прям вот сразу после смены пойдёш и защитиш, а ну бар конечно ещё сбегаеш закрыть. Патриот хренов, не смеши людей. Патриот живёт на в своей стране и работает на её благо, а ты - просто кочевник, где жопа в тепле там и родина. Чё как клоун то, речь про Грузию тут.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 23:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Йож , ти не дурний хлоп , я розумієш що я плюну на всі бари разом узяті , і піду , де буде потреба в мені.Давай ліпше потріпаємося на інші теми у клубі ЕХРа.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 23:40 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Yo)!( пише:
Я не верю, я просто знаю что по другому было нельзя, пойми простую вещь-там гибли мирные граждане, просто люди, если бы не РФ трупов былобы в больше в разы. Разве это так сложно понять? Надеюсь что РФ сейчас уйдёт на свою територию, забрав с собой всё чем можно воевать, вон уже 65 танков Т72 перегали в Цхинвал. Факт в том что если даже и были провокации, обстрел "Градами" никак не оправдать.

Та все би було нормально, Грузія б взяла під контроль свою законну територію і все б устаканилось.
А так ви туди приперлись і почали бомбити цілу країну (чи половину) і при цьому загинуло купа мирних жителів.

П.С. Щось ваші війська не дуже поспішають звідти забиратись.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2008, 23:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Wandering
їм цього не зрозуміти , дуже великі амбіції, що затьмарюють розум, вони з висоти Кремля не бачать деталей . котрі в кінцевому результаті зіграють вирішальну роль. ://:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 29 з 40 [ 396 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB