Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 132 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 138  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2012, 11:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Pravdolubko написав:
до пальця ради земляків БП, але думаю таки допомагатиме - бо привик.


:lol: :lol: :lol:

цей народ достойний партії регіонів.
© мій


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2012, 12:37 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit, +100500
Pravdolubko, дякую за порцію гумору в понеділковий ранок, до цього часу ржу :lol:
Мій бан не заважав Вам перереєструватись і я хоч обіцяв, але клона не забанив. Мій бан Вас не зробив його переможцем, можна подумати вся Коломия читає форум. А Ваше гі#но у вентилятор нікому було не цікаве. Так що не треба шукати винних інших :)

Ви заходили в чужу квартиру не знімаючи взуття, наносячи болото - ні один господар за таке Вам спасибі не скаже, ось і я обмежував Вас. Всіх хто аргументи проти Донія приводив - я не банив, а Ви публікували завчасно відому брехню для своїх земляків не гребуючи залазити в чужу білизну, Віва, оце повага, годувати своїх земляків брехнею! Ви молодець! :verygood:

Щодо БП я сподіваюсь він Вам заплатив гроші за те, що служили йому вірою і правдою, як і Богдану Кучеру, якого купив, як і решті співців од ;)
Я розумію Вашу образу стільки грошей потрачених господарем полетіли в трубу, без результату, народ наяпати не вдалось, а скільки гречки БП наносив, а гречка то не своя, за кожну зернинку замочать його тепер і висушать і наврядче дадуть ще один шанс засівати
:)
Левицький - ворог через образу? ой біда-біда)) Треба буде, щоб за нього проголосували ще раз таким другом стане...
Ось і Воха вже засіває поля гречки, адже місце БПГ звільнилось... Тільки БП теж завчасно засівав і що йому помогло? :-D

Щодо того, що переміг парашутист, закриваю на його перемогу очі - багато хто рве волосся на дупі, а мну якось пофіг, по-перше
VohaBit написав:
цей народ достойний партії регіонів. © мій

по-друге, не можу дивуватись наївності ніби БП, чи Левицький про Коломию не забули, як свого часу Мойсик :lol:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2012, 14:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
допишу ще від себе. я якось бачу функції народного депутата у верховній раді не у роздачі слонів, а у розробці і прийнятті законів, при яких кожен зможе придбати собі потрібного слона без будь яких добродіїв.

але ж нє. рабам потрібен господар, який до того ж роздає подачки раз у 5 років, а може і в рило заїхати..

чогось згадалося про оце


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2012, 12:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Як мислите? Ці кловуни, яких обрали у ВР, складуть мандати? Чи знов шпагетті на вуха?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2012, 12:54 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Як мислите? Ці кловуни, яких обрали у ВР, складуть мандати? Чи знов шпагетті на вуха?

Думаю будуть грати кіно захисту голосів ще скільки зможуть, імітуватимуть боротьбу в очах виборців, але мандати не складуть, майданів вже не зібрати і на нових виборах більше голосів не отримати, хіба, що захочуть затягнути процес, але це наврядче, поскриплять зубами на публіку і увійдуть в новий парламент :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2012, 14:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Старший_брат написав:
складуть мандати?


нє даждьотєсь. а хо ж тоді народні інтереси буде відстоювати :punish:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 15 листопада 2012, 11:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Цитата:
Екс-кандидати припинили благодійну діяльність

Інтернет і друкована преса аж рясніє післявиборчими повідомленнями про те, як кандидати-гречкодавці, котрі не отримали жаданого мандата нардепа, мстять виборцям, які проголосували за інших, адже вони витратили на підкуп виборців мільйони гривень чи доларів, називаючи це «добрими справами». І тут народу відкривається справжнє моральне обличчя (облико морале) таких, з дозволу сказати, «добродійників».

Недарма останнє слово взяла у лапки, бо благодійництво екс-кандидатів різко закінчилося після поразки у виборчих перегонах. Наприклад, з’явилася інформація про те, що громадське об’єднання «Наш дім — Полтава» через кілька днів після виборів виставило на продаж офіс у Полтаві й припинило випуск газети «Перша полтавська» (обіцяних пайків пенсіонерам теж більше не буде), а громадське об’єднання «Моя Полтавщина» продає два комфортабельні автобуси, якими возили «електорат» на екскурсії.

Та найбільше людей обурює те, що за гарантоване Конституцією вільне волевиявлення на виборах, їм підло мстять. Так, у Чорнухинському районі керівник СТОВ «Перемога» регіонал Павло Трейтяк зібрав своїх робітників і оголосив, що через «неправильне» голосування (виборці віддали свої симпатії «Батьківщині» та «Свободі») припиняється виділення молока та продуктів харчування дитячому садку та школі, а також видача сільгосппродукції селянам, які не голосували за Партію регіонів.

Цим же шляхом пішла й колишній кандидат по цьому ж 151-го виборчого округу, самовисуванка Людмила Овчаренко, «лідер громадського об’єднання „Моя Полтавщина“. До виборів вона двічі наділяла пенсіонерів свого округу пайками, а напередодні голосування вони отримали персональні запрошення прийти за продуктовими наборами 10 та 11 листопада, в якому зокрема, були й такі слова: „Моя Полтавщина“ доклала всіх зусиль, залучила ще більше небайдужих людей, щоб знову приїхати до вас у гості та зробити ще одну добру справу з підтримки соціально незахищених верств населення. Адже в „Моїй Полтавщині“ завжди говорять, що люди поважного віку заслуговують на те, щоб про них піклувалася не лише рідня...» (До речі, у 4-х абзацах тексту — 11 помилок). Причому наголошувалося, щоб з’явилися «в чітко вказаний день та час».

Довірливі чорнухинські, лохвицькі й пирятинські пенсіонери прийшли на 10 годину до приміщень, де під час виборчої кампанії розташовувалися так звані «громадські приймальні кандидата» Овчаренко. Та хіба що поцілували замки: не те що живих працівників, навіть вивісок не побачили. Мені розповідали, що проклинаючи «благодійницю» Овчаренко за такий обман, у Пирятині люди встелили всю дорогу до комбінату хлібопродуктів викинутими запрошеннями.

У телефонній розмові директор Опішнянської школи-колегіуму Людмила Миколаївна Овчаренко хіба ж так шпетила «невдячних» виборців, які не розгледіли свого щастя й не обрали її народним депутатом: «Отож нехай тепер ідуть по пайки до Тараса Кутового! (представник УДАРу став переможцем виборів — Авт.) Я ж була проти Партії регіонів (але газета громадського об’єднання «Просто районка» вела непримиренну агітацію якраз проти Кутового — Авт.) Л. Овчаренко відмовилася назвати назву фірми чи прізвища справжніх благодійників, які давали продуктові набори. Наче в області не знають, що схожі, мов клони-близнюки громадські об’єднання «Наш дім — Полтава» та «Моя Полтавщина» фінансувалися олійним мільярдером нардепом-тушкою Андрієм Веревським.

Ще більшою ницістю вражає такий факт: від імені Людмили Овчаренко бабусі-інваліду Галині Данько з Пирятина подарували інвалідний візок. Але незабаром обдарована покинула цей світ. Тепер рідних померлої тероризують, щоб віддали «подарунок» по-хорошому, бо інакше заявлять у міліцію, що вони той візок... украли (адже документів до «подарунка» бабусі завбачливо не дали). Хоча у сина Данько у Київській області є теща, якій ампутували ногу і яка потребує інвалідної коляски...

Людмила КУЧЕРЕНКО для «Полтавщини»


а як там наш Бодя? Заради добра? чи все таки заради табуретки? :?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 15 листопада 2012, 12:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
Екс-кандидати припинили благодійну діяльність

Доповнення до теми:

Цитата:
Відсіч
Справжні обличчя регіоналів і "самовисуванців від регіоналів": "Програли вибори - забрали дари передвиборчої благодійності":

1. Вінницька область, Петро Юрчишин: тут
Герой знищив "благодійну" дорогу в с. Рибчиці, подаровану перед виборами.

2. Волинська область, Сергій Ковальчук: тут
Герой забрав безкоштовний автобус і "благодійні" комп'ютери зі школи.

3. Чернівецька область, Генадій Федоряк: тут
Герой забрав "благодійне" авто швидкої медичної з с. Топорівці.

"Від стабільності до добробуту! Країна повинна знати своїх героїв!"
Перепост з метою величання ГЕРОЇВ вітається!

А ще в Чернігівській області ось таке: тут


Джерело

А щодо Боді, ну то як він не злазив з екрана тілівізору, а газети всовувались в кожен ящик то зараз ні газет ні звітності чим він помагає людям, на сайті остання "допомога" датована 24 жовтня :) Тому однозначно Заради табуретки! Ось і гугл одне із перших посилань ніби підказує:
...Фонд «Заради добра» презентував подарункові пакети... :-D

Зараз маємо нового мецената, ображеного всіма Воху :) який вже починає засівати, як колись завчасно Бодя :)
Для себе зробив висновок - парашутисти потрібні, якщо з них і є якийсь толк то вони непогано обламують місцевих меценатів так що з них вся меценатність і бажання творити добро вилітає :lol:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 15 листопада 2012, 16:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
SPY написав:
А щодо Боді,


було щось подібне і про Бодю. коротко - обіцяв якесь обладнання якійсь лікарні. і не дав.... після виборів. а чо після виборів добро творить? неважно, вибрали, нє - добро тільки перед виборами. :-D
після - хрєн. самому добро потрібне :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2012, 21:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
Вдалий чорний піар
Формат відео : youtube.com


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 132 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 138  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB