Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 8 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 138  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2009, 12:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
exp пише:
"В Киеве и Житомире появились ядовито-желтые биг-борды..."


О! :arrow:
І в зв"язку з цим...

"Те, що біля Нікітського ботанічного саду маєток колишнього прем'єра, у політичній тусовці знають майже всі.
Зображення
Аборигени теж не мають жодних сумнівів, що за парканом розташована вілла Януковича.
Зображення
Багато хто неодноразово бачив, як він сюди приїжджав, дехто був свідком, як він навідувався ще протягом будівництва об’єкту."
Зображення
За однією версією, сам палац стоїть на землі виноградників інституту "Магарач", а землевідведення здійснювала Масандрівська селищна рада. Причому з цією задачею вони впоралися лише з другої спроби – як кажуть, після відповідних інструкцій згори.
Зображення
За іншою версією, те, що в народі називають дачею Януковича, відноситься до земель санаторію "Чорноморський". Тому й проїзд здійснюється через його територію.
Зображення
Найкраще оцінити архітектурне рішення будинку можна з вертольота, і такі фотографії є в розпорядженні "Української правди".
Зображення

Зображення
З формальної точки зору, палац оформлений на близького друга Януковича Антона Пригодського, який придбав санаторій "Чорноморський". Відразу після помаранчевої революції ця операція стала предметом розслідування кримінальної справи, що, як і все інше, закінчилося нічим.
Зображення
Хоча будинок належить приватній бізнес-структурі, за словами Пригодського, з Януковича не беруть гроші. Тому і виходить такий собі комунізм на трьох – все наше, все спільне.
У останній же загальнодоступній декларації Януковича значилося 38 тисяч гривень зарплати на рік, 5 тисяч доходу дружини і нуль на рахунках та жодної копійки у акціях. З такої людини гріх брати гроші за відпочинок.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 жовтня 2009, 01:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
продовження

"...тричі особисто оглядала територію «Межигір’я». Перший раз в травні 2006 року, коли Янукович був в опозиції і проживав там напівлегально. Другий раз в липні 2007 року, напередодні сумнівної приватизації. Третій раз автор пролітав над «Межигір’ям» на планері зимою 2008 року. Тоді колишня урядова резиденція вже стала приватним маєтком.
Зображення
Ці візити, а також нинішні фото дають нам можливість оцінити динаміку будівництва. І можна впевнитися, що найактивніша фаза розбудови «Межигір’я» відбувалася напередодні сумнівної приватизації. Зокрема, тоді був побудований палац, в якому нині, поки будується хатка-гігант, проживає Янукович.
Зображення
...
Коли «Межигір’я» стало приватним в кінці вересня 2007 року, будівельні роботи продовжувалися швидкими темпами лише до закінчення повноважень уряду Віктора Федоровича, тобто грудня 2007 року. За цей час встигли теж немало. Був завершений спортивно-оздоровчий центр.
Зображення
Було закінчено спорудження паркану. Оформилися обриси озера. На ньому з’явився острів, водоспад, установки під фонтани.
Зате, як тільки Віктор Федорович втратив владу, будівництво різко загальмувалося. Як видно з нового фото, за майже два роки, що минули, так і не завершено спорудження озера. Води там досі немає! Щоправда, на острові побудували хатку рибака.
Зображення
Очевидно, що нині будівництво на території «Межигір’я» відбувається куди повільнішими темпами, ніж це було в ті часи, коли резиденція ще була державна, а також поки Віктор Федорович очолював уряд. Які причини? Можливо, розгадка полягає в тому, що раніше були задіяні державні кошти на будівництві без п’яти хвилин приватного маєтку? Автор не висувала би такі сміливі припущення, якби не маленькі деталі-підтвердження.
Зокрема, в «Київоблавтодорі» автору неофіційно розповідали, що влітку 2007-го за державний кошт асфальтували дороги в тодішній державній резиденції. Також на сайті Державного комітету з водного господарства в червні 2007-го з’явилося повідомлення: «комітет підготував звернення Держводгоспу до Кабінету Міністрів України щодо сприяння погодження процедури державної закупівлі в одного учасника робіт із захисту території урочища Межигір’я Вишгородського району Київської області». Отже, в той час, коли вже прокручувалася схема приватизації, деякі об’єкти в «Межигір’ї» будувалися за державний кошт. Невідомо, який відсоток об’єктів зводився рахунком держави. Чи таких було 10%, чи всі 90%. Ясно лише, що коли лавочка зачинилася, будівництво істотно загальмувалося. І нещасний Янукович тепер бідкається, як заради «Межигір’я» довелось продати дім в Донецьку, квартиру у Києві…"
Нова гігантська хата Януковича в «Межигір´ї»

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 жовтня 2009, 13:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
От блін , не дадуть людям спокійно жити. Вони від тих журналюг вже по заповідниках ховаються... а їх і там находять... :D Ну ніякої тобі поваги до приватного життя. Тра вишки палам'йотами покласти, і стрілєти всьо, що попаде у зону пораження...а шо дєлать? :bc:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 жовтня 2009, 15:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ну-у-у, то ще не все...

[FONT=Impact]Ю.Тимошенко[/FONT]
"...Тимошенко справді мешкала у двоповерховому будинку в Конча-Озерній. Житлову площу, за словами лідерки БЮТ, вона... безкоштовно орендувала у друзів.
Однак з тих часів Тимошенко значно покращила побутові умови – не тільки свої, але і власної доньки.

Всередину, на територію "Срібної затоки" вдалося потрапити, підібравши попутника, який працює у цьому поселенні оздоблювачем.
Будинок Тимошенко має умовну назву – "п'ята ділянка".
Тією стороною, якою садиба Тимошенко виходить на вулицю, вся територія закрита високим парканом.
Очевидно, перед дизайнерами було поставлене спеціальне завдання – максимально заховатися від сторонніх очей. Тому огорожа увита суцільним плющем, а за нею на додачу ростуть ялинки і туї.
Зображення
Будинок Тимошенко – двоповерховий, площею понад 450 квадратних метрів, під червоною черепицею, оформлений кованим оздобленням. У такому ж стилі витримано і паркан.
Зображення

Зображення
Однак все це помітити вдається лише протягом тридцяти секунд. Далі події почали розвиватися блискавично.
Майже миттєво з'явилася охорона, яка почала вимагати віддати їм знімки. Кореспонденту "Української правди" вдається закритися всередині власного автомобіля, однак охоронець заблокував машину біля контрольно-пропускного пункту на в'їзді в котеджне містечко.
Представник приватної фірми, яка слідкує за порядком в "Срібній затоці", був не на жарт роздратований появою журналіста. Він почав ломитися у двері, спробував просунути руку у вікно. Але, коли зрозумів свою безсилість перед центральним замком автомобіля, став викликати підкріплення.
Зрештою, довелося скористатися номером одного із заступників міністра внутрішніх справ. Той відгукнувся на прохання про допомогу, ще за десять хвилин зателефонував начальник обласного главка, потім надійшов дзвінок на пост "Срібної затоки". Зі словами "Щоб ми вас тут більше не бачили!" зрештою охорона відпустила.
Зображення
Втім, і цей час не минувся дарма. Протягом півгодини, коли журналіст "Української правди" сидів заблокований на в'їзді в "Срібну затоку", він став свідком, як на територію містечка заїхав "Мерседес" із номерами 61 – як відомо, цим автомобілем користується саме Юлія Тимошенко.
За розповідями очевидців, маєток Тимошенко унікальний тим, що на подвір'ї височать вісім рідних дубів, тобто не пересаджених сюди. Вихід Тимошенко до води дозволяє пришвартуватися будь-якому катеру – глибина сягає дев'яти метрів."
Зображення
У селищі "Срібна затока", яке нараховує 23 котеджі, крім охорони, діє система автономної очистки водопроводу.
Вартість такої вілли, де зараз живе Тимошенко, може сягати кількох мільйонів доларів."

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2009, 14:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
сьогодні є цікава інформація... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2009, 15:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
сьогодні є цікава інформація...


Цитата:
Мер Львова Андрій Садовий заявив про свою підтримку лідера Партії регіонів Віктора Януковича на посаду президента України.


дуже цікаво. та пішли вони всі ...

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2009, 15:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
На рекламних плакатах Віктора Януковича висить номер телефону, за яким треба дзвонити і розповідати кандидату про свої проблеми і пропозиції їх вирішення, а також про те, як врятувати країну. Зверху напис: "Почую кожного".
Зображення
А ми зара порахуєм...
Нескладна арифметика у відповідь говорить наступне. Припустимо, що у виборах 2010 візьмуть участь 20 млн. виборців (в 2004 в другому турі голосувало більше 27 млн.). Припустимо, що Янукович витрачає на кожного виборця по одній хвилині. Виходить 20 млн. хвилин. Ділимо на 60, виходить 333 333 години. Ділимо на 24, виходить 13 888 днів. Ділимо на 30 і виходить 462 місяці, а тепер ще поділимо на 12 і виходить 38,5 років, які потрібно Януковичу аби по мінімуму "послухати кожного"...

До речі, може хто захоче скористатись:
«Віктор Янукович почує кожного»
Форма для відправлення повідомлень:



А між тим, "меня гнетут смутные сомнения"...
Відай, цего вуйка я уже десь видів... Зображення
А-а-а, точно!!!
Таже то - "лучший друг коломыйских вуйков-гуцулов"!..
Зображення Зображення

Не вірите?!
А я вам правду кажу!!!
Зображення
Це ж наш дорогий Крижанович... Е-е-е-е... Януковський...
ЗображенняЕ-е-е-й, самі там розбирайтесь!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2009, 15:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
БорМан пише:
Quote exp пише:

сьогодні є цікава інформація...



Quote Мер Львова Андрій Садовий заявив про свою підтримку лідера Партії регіонів Віктора Януковича на посаду президента України.



дуже цікаво. та пішли вони всі ...
А мені просто цікаво кіко ахмету коштувала така підтримка? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2009, 19:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
yanychar пише:
Е-е-е-й, самі там розбирайтесь!..
добре, шо ти хоть часом посмішиш... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2009, 01:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
exp пише:
добре, шо ти хоть часом посмішиш...


А шо... уже розібрались?.. :?:
(я би й не сказав, шо то фист смішно...)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 138  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB