Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 119 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 138  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 11:28 
Офлайн

З нами з: 06 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 12
"...їй заважав Ющенко, який мав свої інтереси"

- Можливо, Ющенко й мав свої інтереси, але які і в чому вони суперечили інтересам України? Те, що Юльчині та Янука інтереси далекі від українських, та й самі вони і ментально, і генетично чужі Україні, як і Україна їм, не бачить лише той, хто не хоче.

Ось як Віктор Ющенко «пройшовся» по Об'єднаній опозиції 19 жовтня в Житомирі, де провів зустріч з місцевими журналістами.

«Я хочу прокоментувати своє бачення до поняття «Об'єднана» і друге - своє бачення до поняття «опозиція». Ви насправді вважаєте, що сила, яка підписала «Московську угоду», є опозицією? Якщо опозицією, то до кого? До українського інтересу? Це - небачена у Європі за своєю кримінальністю угода, яка мільярди доларів збитків приносить моїй рідній нації. В мене язик не повертається, назвати цю силу опозиційною. Сила, яка проводить в парламенті закон про російську регіональну мову. Адже зробіть уважний аналіз, як отримали 234 голоси. Партія регіонів, комуністів і «литвинівців» ніколи не було більше 200 по цьому питанню. Ніколи. То скажіть будь ласка, хто провів неукраїнський закон про чужу мову? Партія «Батьківщина». Ті легіонери, які були проведені через лже-проект «Батьківщина». Як рука піднімається, назвати цю політичну силу опозицією? Як можна назвати політичну силу, яка приймає Закон «Про вибори» з депутатським імунітетом і закритими виборчими пропорційними списками?»
(Віктор Ющенко в Житомирі )


А ось випадок з "очевидного - неймовірного"
«Наша Україна» перемогла «Партію регіонів» у Волинському обласному адмінсуді

Причиною судового позову владної партії до опозиційної, стали рекламні білборди «Нашої України», із логотипом: «Віктор Ющенко, Єдиний непідконтрольний кремлю».

Адже, на думку уповноваженої особи «Партії регіонів» Судніцина О.О. така реклама буцімто порушує виборче законодавство України.

Представники позивача вимагали від Волинського окружного адміністративного суду визнати протиправними виготовлення та розповсюдження агітматеріалів із таким змістом, стверджуючи, що вони, начебто не були надруковані належним чином. Натомість, захисники об’єднання патріотичних сил «Наша Україна», навели суду низку доказів, які засвідчують правомірність розміщення передвиборчої агітації, та наявності усіх обов’язкових реквізитів. Крім того, нашоукраїнці просили зважити на беззмістовність судового позову, оскільки інформація на рекламних щитах взагалі не являються друкованим матеріалом, а тому не підпадає під відповідні законодавчі норми.

Врахувавши усе вищезгадане 13 жовтня 2012 року Волинський окружний адміністративний суд дійшов висновку, що політичною партією «Наша Україна» при друці агітаційної продукції не було допущено порушення вимог частини 7 статті 69, частини 22 статті 74 закону № 4061, а всі реквізити були дотримані. Зрештою, постановивши «в задоволені позову Політичної партії «Партія регіонів» до Політичної партії «Наша Україна», про визнання дій протиправними відмовити повністю».


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 11:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Ван Дамм агитировал за кандидата в депутаты от Партии регионов

Знаменитый киноактер Жан-Клод Ван Дамм в субботу, 20 октября, посетил город Кагарлык Киевской области, где агитировал за кандидата в депутаты от Партии регионов Александра Онищенко.

В Кагарлыке Ван Дамм где принял участие в показе фильма «Неудержимые-2. Назад к войне».

Как сообщает НБН, Ван Дамм вышел на сцену вместе с Онищенко, с которым, как заявил актер, они познакомились в спортзале.

«Я верю в этого человека, как в своего друга и я знаю, что я не ошибаюсь. Но я здесь не для того чтобы агитировать за него. Я здесь, чтобы быть с ним... Если бы Сталлоне об этом узнал, у нас была б настоящая драка», — сообщил жителям Кагарлыка Ван Дамм.

НБН сообщает, что во время показа фильма актер продемонстрировал ряд своих коронных ударов.

Издание отмечает, что за два дня до выступления в Кагарлыке, Ван Дамм отметил свой день рождения. «Я был в селе недалеко от Киева, названия не помню. Люди были очень удивлены, что я праздную свой день рождения именно там. Реакция была: «Вау, голливудская звезда празднует свой день рождения в наших краях», — рассказал Ван Дамм.

Как известно, Александр Онищенко является кандидатом в народные депутаты от Партии регионов по одномандатному округу №93 с центром в Мироновке Киевской области. Кагарлыкский район также входит в этот округ.


Джерело: korrespondent.net


А ви кажете: чакноріс, чакноріс, усьо ужо схвачєно... Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 13:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
myrko написав:
А ви кажете: чакноріс, чакноріс, усьо ужо схвачєно... Зображення

чакноріс все одно сильніший :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 13:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
є ще Гарі Потер )


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 14:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
~AsmodeuS~ написав:
є ще Гарі Потер )


молодий ше :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 14:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
http://candidate.if.ua/okruh-88/42-vyborchi-okruhy/okruh-88/okruh-88-novyny/1504-zvernennia-oleksandra-levytskoho-do-vybortsiv-pokuttia.html

єдиний чесний кандидат


парочку цитат

Цитата:
Разом з тим, той бруд і підлість, та безпардонність і брутальність, з якою проти мене діяли інші, переконали всіх, та й, напевне, навіть замовників і виконавців тих непорядних речей, у тому, що саме я маю незламні дух і волю, а головне здатність перемагати у цих виборах, навіть в умовах такої боротьби, заради нас з Вами, наших з Вами цінностей.

хтось бачив антиагітацію на нього крім тої що він сам придумав ?



Цитата:
Окремо висловлюю вдячність руху «Чесно», ініціативній групі «Першого грудня» за те, що за їх, на мою думку неупередженими критеріями, я єдиний на нашому з Вами окрузі № 88 відповідаю усім вимогам, які вони від Вашого імені ставили до кандидатів у народні депутати України. Є все-таки непідкупні громадські інститути у нашій країні.


http://www.chesno.org/meter/person/994/
Цитата:
Таким чином, Левицький Олександр Михайлович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.


хоча думаю це уже нікому не цікаво ).

Чесність і ОО це .....


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 20:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 грудня 2011, 20:24
Повідомлення: 20
Прізвище, Ім’я: Стівен:-)
~AsmodeuS~ написав:
http://candidate.if.ua/okruh-88/42-vyborchi-okruhy/okruh-88/okruh-88-novyny/1504-zvernennia-oleksandra-levytskoho-do-vybortsiv-pokuttia.html

єдиний чесний кандидат


парочку цитат

Цитата:
Разом з тим, той бруд і підлість, та безпардонність і брутальність, з якою проти мене діяли інші, переконали всіх, та й, напевне, навіть замовників і виконавців тих непорядних речей, у тому, що саме я маю незламні дух і волю, а головне здатність перемагати у цих виборах, навіть в умовах такої боротьби, заради нас з Вами, наших з Вами цінностей.

хтось бачив антиагітацію на нього крім тої що він сам придумав ?



Цитата:
Окремо висловлюю вдячність руху «Чесно», ініціативній групі «Першого грудня» за те, що за їх, на мою думку неупередженими критеріями, я єдиний на нашому з Вами окрузі № 88 відповідаю усім вимогам, які вони від Вашого імені ставили до кандидатів у народні депутати України. Є все-таки непідкупні громадські інститути у нашій країні.


http://www.chesno.org/meter/person/994/
Цитата:
Таким чином, Левицький Олександр Михайлович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.


хоча думаю це уже нікому не цікаво ).

Чесність і ОО це .....

Щось ваш сайт трохи прибрехує
Левицький Олександр Михайлович
Партія: Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Вибори 2012
Округ: 6, Автономна Республіка Крим
Ким висунутий: Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2012, 20:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 грудня 2011, 20:24
Повідомлення: 20
Прізвище, Ім’я: Стівен:-)
Колись спілкувався із Левицьким на футболі в Отинії,років 2 назад.Хороший,простий такий на перший погляд чоловік!!!Скоріш за все за нього і проголосую.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 24 жовтня 2012, 09:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
kykywka написав:
Щось ваш сайт трохи прибрехує
Левицький Олександр Михайлович
Партія: Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Вибори 2012
Округ: 6, Автономна Республіка Крим
Ким висунутий: Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"



Левицький сам спирається на цей сайт, а інших Левицьких там немає і чомусь декларація сходиться


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 24 жовтня 2012, 14:59 
Офлайн

З нами з: 15 жовтня 2010, 16:54
Повідомлення: 513
Звідки: Коломия/USA
Прізвище, Ім’я: Олеся О.
та що там ваші вибори, народ у вас якось обнадійливо на них дивиться, а раптом... :?:

от наші вибори (перша неділя листопада вибори президента США) конкретно вчора заявили, що хто би не став президентом, чи білий, чи чорний, народу все одно повна ж..., податки будуть рости, безробіття буде рости, ціни будуть рости :shock:
правда, як завжди, це стосується середнього рівня населення. у кого високі доходи - там інша політика :boss:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 119 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 138  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB