Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 110 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 138  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 19:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 46
Звідки: Коломия
Я також звернувся до пошуковика, бо читав цю статтю на сайті . Дуже дивна ситуація . На facebook є і таке фото,і фото самого звернення .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 19:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
Я в жодному разі не буду сперечатися з Гуглом. Він бачить так багато, що я не смію йому перечити. Але той факт, що статті зараз немає - яскраве свідчення позиції і Луценка і Самооборони.
Не виключаю, що хтось, не чесним способом отримав на деякий час доступ до сайту самооборони і розмістив там матеріал.

Це чомусь мені нагадує ситуацію із Забзалюком, коли його спровокували на певні висловлювання, які він же потім і спростував.

Для тих, хто не читав інтерв'ю Ірини Луценко: http://kolomyya.org/se/sites/pb/47348/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 19:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2012, 22:28
Повідомлення: 15
Прізвище, Ім’я: Олександр Д.
Всі проти Донія :dash:
Формат відео : youtube.com


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 19:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 46
Звідки: Коломия
Anjey написав:
Я в жодному разі не буду сперечатися з Гуглом. Він бачить так багато, що я не смію йому перечити. Але той факт, що статті зараз немає - яскраве свідчення позиції і Луценка і Самооборони.
Не виключаю, що хтось, не чесним способом отримав на деякий час доступ до сайту самооборони і розмістив там матеріал.

Доступ до сайту - це вам не на тротуарах малюватиЗображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 19:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Anjey написав:
Але той факт, що статті зараз немає - яскраве свідчення позиції і Луценка і Самооборони.


Той факт, що статті зара нема (але ж була. і схоже цей факт заперечень вже не викликає)- яскраве свідчення того, що хтось веде нечисту гру. Догадайтеся хто?

Anjey написав:
Не виключаю, що хтось, не чесним способом отримав на деякий час доступ до сайту самооборони і розмістив там матеріал.


А це вже із області фантастики. :-D злосні хакери поламали сайт і запхали туди статтю. :lol:

зара прийде Асмодеус і поржемо разом. :-D

мені бачиться зовсім інший сценарій. Стаття була, і коли вона отримала розголос, хтось доста впливовий, сказав прибрать. Дуже шкода, але той хтось недостатньо впливовий аби ще і вплинути на гугль . Всі подальші спроби зробити добру міну при поганій грі заведуть в глухий кут. схоже ви вже там. Після цего у мене таки не добавилось причин довіряти оо і її представникам. мягко кажучи - зловили на гарячім. Маленька брехня невідворотно тягне за собою більшу. і не буде цему ні кінця ні краю. :coffe:
ось десь так


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 20:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
VohaBit написав:
злосні хакери поламали сайт і запхали туди статтю. :lol:

Ну про хакерів я не писав. (Хоча, свого часу, виграв не одну олімпіаду з інформатики, тому сей предмет знаю не погано).

Бачу факти маніпуляції і спроби видати бажане за дійсне. Це найперше смішно через істерію і кількість нових користувачів, які рясно наповняють форум, коли десь дає маху Павло.

До Вас VohaBit, я ставлюся з повагою, бо Ви Коломиянин і старий мешканець цього форуму. Навіть, якщо Ваша думка діаметрально протилежна до моєї, я її поважаю. Я, напевне, не знаю Вас особисто, а з того, що Ви пишете на форумі, я не можу зробити якихсь однозначних висновків, тому уважно читаю і на що можу - відповідаю і завжди роблю це чесно.

Стосовно заяви Луценка, була вона чи ні, не так важливо, адже Олесь і так надрукував борди та сітілайти з фотографією Юрія Віталійовича і чи давав йому Юра на це згоду ми дізнаємося не скоро, бо Юра не здасть Олеся, навіть, якщо той нашкодив.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 20:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
Я за Олеся Донія написав:
Всі проти Донія :dash:

Не побивайтеся так, це Доній проти Всіх.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 21:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 44
Отаке http://pr-if.info/?news=42


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 22:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Anjey написав:
Стосовно заяви Луценка, була вона чи ні, не так важливо


так визначтесь то Ви починаєте розповідати, що такого не було, то це уже не важливий цей фак.

За Вами постійно замічається відхід від сказаного, надіюсь Ваш депутат так не робить.

Про рекламу на радіо працівник НТК також чомусь не знають

В любому випадку якщо немає спростування такий довгий час це уже наштовхує на роздуми... звідки ростуть ноги

а ще цікавий підрахунок скільки у Вас було повідомлень рекламного характеру і повідомлень обливання брудом - задумайтесь кому тут має бути соромно


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 17 жовтня 2012, 10:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 жовтня 2012, 14:32
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: Демченко, Олександр
Ось дійшли руки поставити скрин з індексації по гуглу. що тут дивного, що зняли статтю з зайту НС. Адже проти Донія зараз працюють прихвостні олігархів, що є у лавах як ПР так і ОО.

Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 110 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 138  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB