Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 108 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 138  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 14:08 
Офлайн

З нами з: 15 серпня 2012, 11:39
Повідомлення: 55
Прізвище, Ім’я: павло
http://www.youtube.com/watch?v=L_H2mJsOH2Q

Промова Сашка Положинського в Городенці


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 16:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
~AsmodeuS~ написав:
Дайте відповідь пересічним коломиянам на такі питання:

1 Чому так активно провладні кандидати та так звана опозиція об'єднались про одного кандидата і замість того щоб ознайомлювати населення з своїми програмами займаютсья тільки чорним піаром ?

2 назвіть 5 причин чому не варто голосувати за Донія і 5 причин чому варто голосувати за Вашого кандидата ?


Шановний ~AsmodeuS~, на мою думку у Коломиї є 5 провладних кандидатів:
1. Богдан Гдичинський - основна ударна сила влади, кандидат на якого працюють всі інші провладні кандидати.
2. Роман Панчук - громовідвід, завдання обманути тих виборців, які питатимуть стосовно причетності БГ до ПР.
3. Сергій Височанський - проект "Антилевицький" у ніші націоналістично налаштованої частини виборців. Задача відтягнути голоси прихильників ВО "Свобода".
4. Андрій Сава - проект "Антилевицький" у молодіжній ніші. Завдання розпорошити прихильників "Молодь до влади" та "Батьківщина Молода".
5. Дарія Церковнюк - технічний кандидат влади.

Також є Олесь Доній, який з невідомих причин приїхав рятувати саме Коломиян. Хто дав йому гроші - не зрозуміло. Чому він валить Левицького - також не зрозуміло(ну принаймні на перший погляд).

І, на даний момент, останнім, сьомим, антивладним, кандидатом є 32 літній Олександр Левицький.

Чому Коломиянам варто проголосувати саме за нього?
1. Молода людина - політик нової генерації.
2. Кваліфікаційні навики: Має дві вищі освіти. Вільно володіє 3-ма іноземними мовами(англійською, польською та російською). Виграв кілька грантових проектів, завдяки яким отримано понад 1 000 000 грн на заміну вікон у школах Коломийського району, побудовано плавальний басейн у дитячому садочку у смт. Отинія. Всі проекти Олександр написав сам. Автор цілого ряду рішень обласної ради. Висока схильність до законотворчої діяльності.
3. Тверда політична позиція: Ніколи не був членом жодної політичної сили окрім ВО "Батьківщина". Один із найактивніших депутатів обласної ради. Один із не багатьох хто голосував проти виділення додаткових земель для ГК "Буковель", які лобіював Б.Гдичинський.
4. Надзвичайна працездатність. Може плідно і якісно працювати по 16-18 годин в день. Безперечно буде активним депутатом Верховної Ради.
5. Реальний представник громади Покуття, де народився і все життя прожив. Знає проблеми кожного села округу. Неодноразово на рівні депутата обласної ради ці проблеми вирішував.
6. Ніколи не був причетний до жодних корупційних дій.
7. Живе на реальні задекларовані, хоч і не високі доходи. В житті завжди був чесною і порядною людиною.
8. Якби проти О. Левицького були якісь реальні компрометуючі дані і Влада і інші опоненти їх би давно використали.

Що стосується питання, чому я не раджу голосувати за Донія - я переконаний Коломияни самі у цьому розберуться.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 16:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Anjey написав:
не був членом жодної політичної сили окрім ВО "Батьківщина".


оце і є проблєма.
не мож бути білим і пушистим у чані з гівном.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 16:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
VohaBit написав:
оце і є проблєма.
не мож бути білим і пушистим у чані з гівном.


VohaBit - це Ваша думка. А Ви особисто знайомі з О. Левицьким?
У будь-якому випадку пропоную Вам послухати, що кажуть про нього ті люди, які його знають:

Формат відео : youtube.com


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 16:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
VohaBit написав:
Anjey написав:
не був членом жодної політичної сили окрім ВО "Батьківщина".


оце і є проблєма.
не мож бути білим і пушистим у чані з гівном.


+1

http://candidate.if.ua/okruh-88/931-shk ... b-tse.html


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 17:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Anjey написав:
~AsmodeuS~ написав:
Дайте відповідь пересічним коломиянам на такі питання:

1 Чому так активно провладні кандидати та так звана опозиція об'єднались про одного кандидата і замість того щоб ознайомлювати населення з своїми програмами займаютсья тільки чорним піаром ?

2 назвіть 5 причин чому не варто голосувати за Донія і 5 причин чому варто голосувати за Вашого кандидата ?


Шановний ~AsmodeuS~, на мою думку у Коломиї є 5 провладних кандидатів:
1. Богдан Гдичинський - основна ударна сила влади, кандидат на якого працюють всі інші провладні кандидати.
2. Роман Панчук - громовідвід, завдання обманути тих виборців, які питатимуть стосовно причетності БГ до ПР.
3. Сергій Височанський - проект "Антилевицький" у ніші націоналістично налаштованої частини виборців. Задача відтягнути голоси прихильників ВО "Свобода".
4. Андрій Сава - проект "Антилевицький" у молодіжній ніші. Завдання розпорошити прихильників "Молодь до влади" та "Батьківщина Молода".
5. Дарія Церковнюк - технічний кандидат влади.

Також є Олесь Доній, який з невідомих причин приїхав рятувати саме Коломиян. Хто дав йому гроші - не зрозуміло. Чому він валить Левицького - також не зрозуміло(ну принаймні на перший погляд).


На це питання туло висвітлене уже сотні раз і причина одна Ваша ОО просто зливає вибори і це видно кожний день

Anjey написав:
І, на даний момент, останнім, сьомим, антивладним, кандидатом є 32 літній Олександр Левицький.

Чому Коломиянам варто проголосувати саме за нього?
1. Молода людина - політик нової генерації.

Молодий напевно ключове слово тут

Anjey написав:
2. Кваліфікаційні навики: Має дві вищі освіти. Вільно володіє 3-ма іноземними мовами(англійською, польською та російською). Виграв кілька грантових проектів, завдяки яким отримано понад 1 000 000 грн на заміну вікон у школах Коломийського району, побудовано плавальний басейн у дитячому садочку у смт. Отинія. Всі проекти Олександр написав сам. Автор цілого ряду рішень обласної ради. Висока схильність до законотворчої діяльності.


Багато хто має з присутніх в форумы по 2 вищі оствіти, а дехто з кандидатів навіть наукові ступені )

Сім місяців назад ще про нього ніхто не знав і тут раптом уже такий хороший, які з проектів закінчені і де ?



Anjey написав:
3. Тверда політична позиція: Ніколи не був членом жодної політичної сили окрім ВО "Батьківщина". Один із найактивніших депутатів обласної ради. Один із не багатьох хто голосував проти виділення додаткових земель для ГК "Буковель", які лобіював Б.Гдичинський.

факти в студію

Anjey написав:
4. Надзвичайна працездатність. Може плідно і якісно працювати по 16-18 годин в день. Безперечно буде активним депутатом Верховної Ради.

наш президент також може цим похвалитись

Anjey написав:
6. Ніколи не був причетний до жодних корупційних дій.

шість років помічник

http://www.chesno.org/meter/person/199/

Anjey написав:
7. Живе на реальні задекларовані, хоч і не високі доходи. В житті завжди був чесною і порядною людиною.
8. Якби проти О. Левицького були якісь реальні компрометуючі дані і Влада і інші опоненти їх би давно використали.


Так як його ніхто не бачить реальним кандидатом, а просто тушкою яка не має політичної ваги, то ніхто і не сприймає серйозно це ж видно як він зливає вибори і замість того щоб відвойовувати виборців в провладних кандидатів разказує як в нього забирають виборців. Все чим Ви займаєтесь це разказуєте що він від опозиції, але навіть сліпий бачить що ваша опозиція зливає вибори, а Ваш кандидат це один з таких способів.

Anjey написав:
Що стосується питання, чому я не раджу голосувати за Донія - я переконаний Коломияни самі у цьому розберуться.


Ми уже все побачили по Вашу позицію
- Всі проти Левицького, це всесвітінй заговір
- Ми не займаємось чорним піаром та брехнею, це все правда яку знаємо ми і Ви нам маєте вірити
- Все що пишуть на інших сайтах, в тому числі офіційних, це брехня, тільки ми чесні і кажемо де Вам читати, за це нам конкуренти білборди віддають )

Ваша вся виборча компанія нагадує мультик про Вініпуха яки летить до бджіл і співає "Я тут чучка, тучка, тучка я вовсе не медведь", але чогось бджоли не повелись на тушку

P.S
якось накіпіло бо уже надоїла ця клоунада


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 17:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
павло написав:
Звернення Юрія Луценка з колонії на підтримку Олександра Донія

http://www.nso.org.ua/ua/news/10764

«Я – Юрій Луценко, політичний ув’язнений, кинутий бандитським режимом Януковича за грати, звертаюся до громадян Коломийщини та Городенківщини.

Ці парламентські вибори – іспит для нації на готовність боротися за своє право жити в демократичній і справді незалежній країні. Бандити, що дорвалися до влади, хочуть правити вічно. Тому так важливо обрати тих, хто не боїться цього режиму і готовий йти на барикади. Олесь Доній – саме такий борець - незламний, непохитний і принциповий.

Прошу виборців Коломийщини та Городенківщини (округ № 88) підтримати Донія. Розпорошення голосів патріотичних сил сприятиме лише Януковичу та його кліці. Шкода, що мої колеги і партнери по Об’єднаній опозиції (ВО «Батьківщина») це не зрозуміли і не відреагували на лист-звернення моральних авторитетів, політв’язнів та письменників, в якому вони зверталися до «Батьківщини» та «Удару» з пропозицією зняти кандидатів по цьому окрузі на користь Донія.

Я дякую Віталію Кличку та його політичній силі «Удар», які зрозуміли важливість єднання навколо стійких, ідейних лідерів та зняли свого кандидата на користь Донія.

Вірю, що спільними зусиллями ми подолаємо бандитський режим і брехню. Доній – справжній борець і мій голос - за нього!

Юрій Луценко, в’язень Менської колонії».


Щойно Олександр Левицький мав телефонну розмову з Іриною Луценко. Вона заявила, що Юрій Віталійович такого листа не писав. Новини немає на офіційному сайті Народної Самооборони.

Павло(Олесь Доній) - черговий раз намагається обманути чесних людей.
:-(


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 17:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 липня 2012, 18:39
Повідомлення: 109
Прізвище, Ім’я: Karma Andriy
~AsmodeuS~ написав:
P.S
якось накіпіло бо уже надоїла ця клоунада


Скажіть, а якою кількістю гривень Ви вимірюєте свій накип?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 17:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Anjey написав:
черговий раз намагається обманути чесних людей.


ну як би то ніжніше сказати :-D

чесних людей намагаються обманути усі кандидати. і ваш тут не виняток.

зовсім недавно була якась інформація, про те що в суді було доведено що діючий президент зовсім не зобов'язаний виконувати свої передвиборчі обіцянки. прецедент є. і хоча у нас не прецедентне право, я більш ніж упевнений , що усі кандидати у депутати брешут у своїх так званих програмах, ібо ніякої відповідальності за то не несут. як показує практика, будь який депутат без будь яких зусиль зможе довести , що у виборців не може бути ніяких претензій щодо виконання якихось обіцянок.

:rtfm:


Цитата:
Можно обманывать часть народа все время, и весь народ — некоторое время, но нельзя обманывать весь народ все время.
© Авраам Линкольн


задумайтесь. :bomb:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2012, 17:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Anjey написав:
~AsmodeuS~ написав:
P.S
якось накіпіло бо уже надоїла ця клоунада


Скажіть, а якою кількістю гривень Ви вимірюєте свій накип?


На відміну від Вас я не такий меркантильний )


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 108 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 138  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB