Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 104 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 138  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 18:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Svobodu_ne_SPYnuty написав:
бідного і чесного Олеся такі шалені гроші?[/b]
бідний нардеп - це шо анекдот такий? :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 19:42 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Svobodu_ne_SPYnuty написав:
Питання звідки у бідного і чесного Олеся такі шалені гроші?

А чого Вас цікавить тільки Доній, однобічне світосприйняття чи синдром Кутузова.
Мене цікавить звідки гроші в усіх: Донія, Левицького, Гдичинського... Хоча я й так знаю... Добросовістно "зароблені"

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 19:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
SPY написав:
Svobodu_ne_SPYnuty написав:
Питання звідки у бідного і чесного Олеся такі шалені гроші?

А чого Вас цікавить тільки Доній, однобічне світосприйняття чи синдром Кутузова.
Мене цікавить звідки гроші в усіх: Донія, Левицького, Гдичинського... Хоча я й так знаю... Добросовістно "зароблені"


звичайно , зароблені кандидатами , потом і мозілями.. а ти як думав....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 20:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 46
Звідки: Коломия
Та у Левицького взагалі нічого немає. Його декларація - одні прочерки . Допомагають добрі люди. Напевно.
Гдичинський ? То зовсім інше . На гроші українського єврея ,який живе в Швейцарії, можна купити не тільки округ, а й всю область , якщо не більше. "Укрнафта" з "Приватом" - це серйозно. Спитайтесь у власників магазинів-клієнтів одного банку - чому вони раптом почали "підтримувати ЙОГО" .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 22:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Alien7474 написав:
Гдичинський ? То зовсім інше . На гроші українського єврея ,який живе в Швейцарії, можна купити не тільки округ, а й всю область , якщо не більше. "Укрнафта" з "Приватом" - це серйозно. Спитайтесь у власників магазинів-клієнтів одного банку - чому вони раптом почали "підтримувати ЙОГО" .
то шо вже можемо його вітати? :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 22:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 46
Звідки: Коломия
Коломойського з тим ,що він може все купити (але не мій голос ) - можна вітати . А от як бути з купленими депутатами ? Такі гроші треба якось відпрацьовувати . Що ще в Коломиї можна велике продати - купити ? Тим більше , що місцева влада з цим гарно вправилася .
А що там з підпільною типографією ? Стільки шуму , заяв ...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 23:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
SPY написав:
Svobodu_ne_SPYnuty написав:
Питання звідки у бідного і чесного Олеся такі шалені гроші?

А чого Вас цікавить тільки Доній, однобічне світосприйняття чи синдром Кутузова.
Мене цікавить звідки гроші в усіх: Донія, Левицького, Гдичинського... Хоча я й так знаю... Добросовістно "зароблені"


Так всім просто страшно, а раптом не злиють тут вибори )


пару цікавих фактів

- останіх 15 років життя Донія відслітковується чітка суспільна позиція, на відміну від інших кандидатів, які переходять партії в партію, чи немають ніякого доствіду реальної роботи, чи такі яким взагалі соромно згадати що вони робили 15 років тому і т д
- Розмови про якісь мега фінансування депутата який неможе навіть політ технолога собі позволити, хоча думаю за куча років в політиці він знає, що як робиться краще всіх тут присутніх
- про якихось студентів які приїхали агітувати за нього по 200 грн в день. Думаю якщо б таке і було то це як мінімум підтвердили би відео з мобілки. При такому фінінсуванні ці 200 студентів просто би завалили цей та всі інші форуми та соц мережі так, що інші депутати просто виглядали як ескімоси в пустелі,


Так що агіткомпанії яка займається виливанням бруду краще б було розповісти чим же їхні кандидати реально вигідні мешканцям, а не просто те що вони хороші люди.

Запропонувати реальні економічні дії і дотриматись обіцянок тут ніхто не може, а от лити бруд усі гаразд .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2012, 23:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
SPY написав:
Мене цікавить звідки гроші в усіх: Донія, Левицького, Гдичинського... Хоча я й так знаю... Добросовістно "зароблені"


приєднуюсь +100500


~AsmodeuS~ написав:
Так що агіткомпанії яка займається виливанням бруду краще б було розповісти чим же їхні кандидати реально вигідні мешканцям, а не просто те що вони хороші люди. Запропонувати реальні економічні дії і дотриматись обіцянок тут ніхто не може, а от лити бруд усі гаразд .


приєднуюсь 2 раза +2001000


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2012, 00:54 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit, ~AsmodeuS~ і я приєднююсь... Ось що ще цікавить, чому є нормальні адекватні люди з якими можна порозумітись, а є політики, які кожен дирки від бублика не варті... А ми далі вибираємо, хоч і знаємо, що то гниле... Так ж ми виконуємо громадський обов'язок, ми патріоти - турбуємось долею країни... А ті, кого ти обираємо - їм до ... (потрібне вставити) та Україна... ВСІМ, якого б кольору вони не були і як б сильно не били себе в груди. Гроші потрачені треба повертати і посилювати свій авторитет... Невже ви вірите, що Гдичинський буде щось робити після виборів? Чи його газетка Покуття, що його хвалить не загнеться після виборів, бо Гдичинський вже не роздаватиме велосипеди... Невже Ви вірите, що Левицький після виборів буде протидіяти регіоналам, а не входитиме в ті змови, які вирішать Яценюки-Юльки-Щлемки? Невже Ви вірите, що Донія буде цікавити коломийські дороги та садки-школи?

Так ні, нас цікавить чи Доній педераст чи нє? Чи Доній проплатив студентів, чи ні? Чи Левицький жид і баптист, чи нє? Чи Гдичинський має машини чи ні?!

Електорату подавай жарене, перчинку... Ось "спеціалісти" і стараються... Не велись б люди на ту ахінєю, яку політики женуть - не було б і цих брєдятин... Попит породжує пропозицію - хочете знати з ким спить доній - будь ласка, хочете знати чи баптист Левицький - ми вам розкажемо... Ось такий народ в нас...

А аналізувати нема кому... Ось ми й розколюємось...

Мене не дивують заслані козачки типу Свободу не спинити-брехолюбка... треба буде повторно його забанити - ніяк вгомонитись не може. Банити не за те, що відстоює неугодні мені погляди, а те, що поширює завідома брехню, розлагає дисципліну, нєфіг годувати троля на форумі, хай думає і кричить, що цензура на форумі, так цензура і не гребе пишеться через 5 дефісів.

Однобоко відстоювати і поливати одного кандидата брудом - це явно джинса, тому пішов лісом.

Інше питання, чому наша доблесна імпотентна опозиція не валить Гдичинського, вони ж начебто опоненти владі, а Гдичинський явний провладний кандидат? Відповідь проста - вони напарники владі... Анжей кричить, що вони чорнухою не займаються - проте кидає статю в якій чорний піар Донія, кидає статті, де Яценюк Донія називає зрадником. А де спроба забрати електорат в Гдичинського? А нема, бо за одно... По цілій області на округах - одні непрохідні Єдині кандидати від ОО. І всі знаходять собі винних, але не регіоналів... Вони явно здають позицію, в той же час наш Гдичинський мовчить про приналежність до ПР. Він позапартійний, самовисуванець. А БЮТ ні слова про це не каже... Ні на сайті Сані, ні на форумі - замітьте... Спробують виправдатись, але явно видно, що від них більше бруду на Донія, ніж на Гдичинського. Також ходить версія, що Доній сам клепче на себе компромат - явна нісенітниця в плакатах, якщо народ сприйме це, як те, що його бояться і очернюють - він від цього тільки плюси отримає... Це тільки одна з версій...

Ось зокрема агітка. Не ноунейм, а підписана що замовник - Бодя. Він у нас позапартійний... Він навіть не заперечує, що проти регіональних мов, просто каже про державну мову, а про регіональну мовчить. Але навіть як поставлять його перед фактом ПР - переконаний, проголосує і за державну... І народ схаває, і не подумає, що обирають регіонала, а БЮТ нічого й не робить, що пояснити людям, що це не так, що саме ПР його і лобіює і тільки сліпий цього не бачить, а Панчук так, просто казьол-атпущенія під логотипом ПР, щоб на нього зливали злість до ПР, а не на Гдичинському...



Хтось це аналізувати буде чи просто захаваєте, оберете і потім будете нарікати на противсіхів, Аль-Каїду, Єльцина? Політикам не можна вірити, тільки тому, що вони політики. Це їхня робота розказувати казки про солодке майбутнє

Є ще інша агітка "Чому не можна голосувати за Донія?" - але вже на ній атрибутика БЮТ "Перебіжчики не пройдуть - ми їх зупинимо" - знову ж таки із серії поливання брудом... Сумніваюсь, що вона має відношення до БЮТу, так як і попередня до Чесно. Може Гдичинський склепав, а може і сам Доній...

Пофіг Доній, однак те, що БЮТ валить саме його, а не регіонала - явний знак співпраці... VohaBit вже давав не раз посилання того, як працює наша опозиція, проте мовчать - проти правди не попреш, а визнати її теж не можуть :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Знову на вибори?..
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2012, 01:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Пофіг Доній, однак те, що БЮТ валить саме його, а не регіонала - явний знак співпраці...
ха... а ти більше причин не бачиш? :coffe:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 104 з 138 [ 1377 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 138  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB