Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 6 з 18 [ 177 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 серпня 2009, 19:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
yanychar пише:
"Рубинштейн" - це вже найосновніша причина, по котрій не можливо навіть просто скористатись статтею десь на любому форумі, чи в любій публіцистиці...

Знаєте, панове, яка буде відповідь?..
І я знаю: "Бей жидов, спасай Рассєю!"
Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2009, 03:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Вже навіть лиш тому, що такі джерела як "Грани", "Эхо Москвы", "РенТВ", РОДП "Яблоко", "НОВАЯ ГАЗЕТА" - "не внушают доверия"... То найперші кандидати на закриття. А нині ще працюють аби у світі було видко "московську демократію"... Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2009, 11:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Вже пару день по російських телеканалах крутять ролики про звірства українських найманців проти осетинського народу ,підчас минулого маскало-грузинського конфлікту . З великим прєскорбієм ізвєщають, шо на запит до МВС України про обнаруженшє і видачу осіб причетних до даних звірств українська сторона похєрила... Як не вам не привід до нової заяви карлика.
Правда про звірства і геноцид москалів у Чечні чомусь мовчать , мабуть там не було такого...

P.S. То я вже собі починаю таки тут переживати , аби случайно не післати туто? до якоїсь матері котрогось представника вєлікава народа , і не стати приводом до міжнародного конфлікту.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2009, 14:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Після чергових поразок, котрі понесла Росія у своїй політиці в Україні, Кремль впав в істерику. Цілком неадекватна заява Мєдвєдєва, потім абсурдні заяви СКП РФ (такий собі слідчий комітет біля прокуратури Російської Федерації) про нібито участь військовослужбовців регулярних військових підрозділів Міністерства оборони України разом з не менш ніж 200-ми унсовцями у російсько-грузинській війні в серпні 2008 року.
Зображення Невирішені внутрішні конфлікти в Росії, які є наслідком вичерпання внутрішніх ресурсів, призвели до зростання напруження, відриву від реальності та формування хибного сприйняття дійсності, що проявилось у неадекватності поведінкових реакцій. Така істерична поведінка можливо спровокована одним з трьох, або всіма трьома наступними чинниками:
Нищівний провал планів і сподівань Кремля на візит митрополита Кирила в Україну;
Розхитування політичної ситуації в Україні на передодні президентських виборів, що ставить на меті, встановлення маріонеткового, підвладного Кремлю, режиму;
Підготовка до агресії, яка можливо відбудеться при фіналі найближчих президентських виборів, коли жоден з кандидатів, які б влаштовували Кремль, не отримає необхідної кількості голосів.

В черговий раз заявляємо, що вся ця тарабарщина викликає у нас – членів УНСО два почуття: перше радість від того, що в Україні існує Організація, котра є кісткою в горлі Кремля та викликає страх і лють у ворогів України, друге – гордість від усвідомлення своєї приналежності до цієї Організації. Водночас ми усвідомлюємо серйозність намірів Кремля, котрий розуміє, що перед тим як окупувати Україну, необхідно всіма засобами нейтралізувати УНСО – як авангард Української Нації.
Провід УНА-УНСО"
Заява УНА-УНСО стосовно останніх інсинуацій Кремля

"Українці не брали участь у збройному конфлікті у Південній Осетії в серпні минулого року.
Про це заявили в прес-центрі СБУ, коментуючи передачу Генпрокуратурою запиту від СКП РФ в СБУ на перевірку.
У відомстві підкреслили, що офіційний запит поки ще не надійшов у відомство.
"Коли ми його отримаємо, дамо відповідь згідно з чинним законодавством, і ця відповідь буде базуватися на результатах вже давно проведених перевірок - українці не причетні до участі у збройному конфлікті в Південній Осетії в серпні минулого року", - зазначили в прес-центрі.
У прес-центрі, ще раз пославшись на слова глави СБУ, підкреслили необгрунтованість заяв СКП РФ, і нагадали про те, що світова громадськість ще рік тому була ознайомлена з інформацією СБУ про спроби найняти українців, щоб втягнути їх у конфлікт."
СБУ вже знає відповідь на кляузу Росії

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2009, 15:59 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Так що ви, не памятаєте як минулого року Генерал Ноговицын минулого року хвастався українськими дипломатичними номерами? я як подивився на ті номера то так ржав що аж сусідів налякав, я і не знав що мій сусід який недавно пригнав машину з Чехії також має дипломатичні номера...
Російська пропаганда вражає, вони що там навіть якомусь останньому гайцеві не могли показати ці номери перед тим як в ефірі їх показуватиш?
Але нічо піпл хаває і пересічний росіянин буде гримати кулаком по столі і кричати що во хохли не відвертитесь номера то автомобільні ви незаперечите....
А ось і відео де генерал хвастається: http://rutube.ru/tracks/927714.html


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 00:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Grindex пише:
Так що ви, не памятаєте як минулого року Генерал Ноговицын минулого року...


Ґенацвале на другий же день витягли оте "кіно" і обісцєли того "єнєрала". То пройшло не тільки по грузинських - по всіх кавказьких форумах!
Одностайно постановили: "кобыла задристанная"!.. Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 12:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
А шо українським диаломатам вже ніззя користуватися автомобілями з такими номерами.... Блін а тут наш консул їздить , добре шо хоть москалі не виділи , правда номера не червоні а сині , то може вони ше не замітили. Я хоть не дипломат , але добре що на моїх номерах нема знаків приналезності до України , бо з огляду на моє минуле , мож таки багато що пришити...
Дійсно класик сказав правду : " Умом Россию не понять... "
Так її ні умом ні гузицев понять ніззя.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 14:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Капітан пише:
" Умом Россию не понять... "
Так її ні умом ні гузицев понять ніззя.
Оце якраз по-їхньому: "...не понимам-с, но одобрям-с." :

Россияне поддерживают Медведева в споре с Украиной, но не понимают причин спора
Опубликованный в среду, 26 августа, опрос Всероссийского центра изучения общественного мнения (ВЦшОМ) свидетельствует о том, что большинство опрошенных россиян (64%) поддерживают решение президента России Дмитрия Медведева отложить приезд российского посла в Украину. 10% опрошенных осудили это решение, еще 26% затруднились ответить.


В то же время, 55% россиян не смогли назвать причин, по которым президент РФ принял такое решение.

В качестве причины поступка Медведева 27% россиян назвали антироссийский курс руководства Украины, 8% опрошенных считают, что это продолжение газового конфликта, еще 6% считают, что это меры в отношении Украины за ее неблагодарное поведение. Еще 2% россиян уверены, что всему виной политическая нестабильность в Украине, другие 2% опрошенных вообще не видят смысла посылать в Украину посла.

Только 1% россиян считает, что решение Медведева — это попытка повлиять на предстоящие президентские выборы.

40% россиян, по данным опроса, считают, что Россия должна политически и финансово поддерживать пророссийские силы в Украине, так как это позволит лучше защитить там ее интересы. Противоположного мнения придерживаются 34% опрошенных. По их мнению, по-настоящему пророссийских сил там нет, и нужно работать с той властью, которую выберут сами украинцы.

шнициативный всероссийский опрос ВЦшОМ проведен 22-23 августа 2009 года. Опрошено 1,6 тысячи человек в 140 населенных пунктах в 42 областях, краях и республиках России. Статистическая погрешность не превышает 3,4%.


шсточник: podrobnosti.ua


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 серпня 2009, 15:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Короче , туман у людських головах , а його лиш згущують.

Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 вересня 2009, 14:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
І знову "ля шкандаль"... Зображення

"Недавно у відомому виданні GQ з'явилася стаття присв'ячена 10 річчю підривів жилих бундиків в Росії, з якими тісно пов'язаний прихід Путіна до влади. Статтю піл назвою "Putin: The dark rise to power" написав відомий інвестиґативний журналіст Scott Anderson. Стаття, крім загального аналізу, базувалася також на інтерв'ю з Міхаілом Трєпашкіним - одним з ФСБшних дисидентів, який твердить, що був добре проінформований про ті події. На превеликий жаль, видавець GQ Condé Nast заборонив публікацію статті на сайті GQ, а також заборонив передрук згаданої статті в іншомовних версіях GQ, включаючи російську. Чим, власне, набагато більше привернув уваги до статті ніж сам її факт публікації."
шХ НРАВЫ: Видавець журналу GQ цензурує критичну статтю про Путіна

Текст статті, "перебратий" з паперевого оригіналу:
“None Dare Call It Conspiracy”

Переклад російською нині можна знайти де завгодно:
Владимир Путин - зловещее восхождение к власти (ПОЛНОСТЬЮ)
Никто не осмелится назвать это тайнмым заговором

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 18 [ 177 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB