Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 3 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2009, 16:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Erlik пише:
Ооо.. опять знакомый текст..


Ваш пост трохи той-во... не в ті ворота...
Пропоную перейти сюди: http://forum.kolomyya.org/forums/forum10/topic350/message57488/#message57488

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 травня 2009, 02:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
  • [FONT=Geneva][I]Почувши таке, Ісус здивувався, і промовив до тих, хто йшов услід за Ним: Поправді кажу вам: навіть серед Ізраїля Я не знайшов був такої великої віри!
    Вiд Матвiя 8.10.[/I] [/FONT][/list]

    "Андрей Николаевич шлларионов (р. 16 сентября 1961, Ленинград, СССР) — российский государственный деятель и экономист. Первый заместитель директора Рабочего центра экономических реформ при правительстве России (1992—1993), руководитель группы анализа и планирования при председателе правительства России (1993—1994), советник президента России (2000—2005). Депутат Национальной Ассамблеи Российской Федерации."
    Зображення
    Подав у відставку 27 грудня 2005, заявивши:
    [FONT=Geneva]"Я не работаю с таким государством, которое мы имеем сегодня, и работать не буду… Когда я заступал на эту должность, это было одно государство, были возможности и надежды для его эволюции… произошло глубокое перерождение самого государства, сформировалась экономическая модель государственного корпоративизма."[/FONT]
    Через декілька годин В.В. Путін прийняв відставку А.Н. Ілларіонова і звільнив своїм указом його від посади.
    Найбільшого розголосу у світі набула заява Ілларіонова про незаконність вторгнення російських військ на територію Грузії. В заяві Андрій Миколайович буквально по поличках розклав протизаконність і агресивність курсу політики РФ.
    Проглянути можна тут: Заява Ілларіонова

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 червня 2009, 14:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
  • [I][FONT=Optima]Почувши таке, Ісус здивувався, і промовив до тих, хто йшов услід за Ним: Поправді кажу вам: навіть серед Ізраїля Я не знайшов був такої великої віри!
    Вiд Матвiя 8.10.[/FONT][/I][/list]

    Солонін Марк Семенович — російський письменник, історик-любитель, автор ряду книг і статей присвячених початковому періоду Великої вітчизняної війни. Народився 29 травня 1958 р. в Куйбишеві (нині м. Самара). У 1975 р., закінчивши середню школу із золотою медаллю, поступив в Куйбишевський авіаційний інститут ім. С.П. Корольова.
    Зображення Після інституту працював конструктором в закритому ОКБ. З літа 1987 р. - кочегар вугільної котельної, організатор перших суспільно-політичних клубів м. Куйбишева. У серпні 1991 р. був в числі активних захисників російської демократії, що так і не народилася.
    З середини 80-х років працює над темою історії Другої Світової війни. Перші газетні публікації (не рахуючи "самвидаву"), присвячені темі секретних радянсько-німецьких договорів, вийшли в 1988-1989 рр. Робота над справжньою книгою велася з 1995 р., коли інформаційний прорив початку 90-х років зробив справжні документи війни доступними для незалежних дослідників.

    Основні видання:
    «22 июня, или когда началась Великая Отечественная война?» — М.: «Яуза», «Эксмо». 2007.
    «На мирно спящих аэродромах…» — М.: «Яуза», «Эксмо». 2006.
    «23 июня: „День М“» — М.: «Яуза», «Эксмо». 2007.
    «Фальшивая история Великой войны» — М.: «Яуза», «Эксмо». 2008. (у жовтні 2008 р. ця книга стала переможцем конкурсу "15 російських книг року")

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2009, 06:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Закрыть новороссийскую правозащитную организацию просит прокуратура города – она направила обращение в суд, и через несколько дней состоятся предварительные слушания. Поводом для того, чтобы подобное было возможно, стало признание судом и экспертами того, что лозунг «Свободу не дают, ее берут», является экстремистский. Плакат как раз с таким лозунгом держали руководители правозащитной организации во время пикета в апреле этого года. Как пишет «Газета.ру», местное управление ФСБ увидело в этом экстремизм и сообщило в прокуратуру края. Правозащитникам вынесли предупреждение, и суд это решение поддержал, ссылаясь на данные экспертизы. шх две. В одной из них кандидат философских наук Владимир Рыбников пишет, что лозунг «Свободу не дают, ее берут» – «ошибочный и вредный». В экспертном заключении говорится, что правозащитники действовали в интересах США, а если быть точнее – ЦРУ. По мнению руководства организации, все происходящее – заказ ФСБ и городской администрации, уже давно недовольных деятельностью правозащитного комитета.

В руководстве Правозащитного комитета надеются, что суд вынесет решение в их пользу. В противном случае, правозащитники обещают дойти до Страсбургского суда."
Лозунг «Свободу не дают, ее берут» признан экстремистским

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2009, 15:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Йоу , зара возьмут і дадуть їм свободу... от візьмуть і дадуть... :cl: Поки Пуквєді при владі , всьо буде... і сибірські краєвиди таки будуть, якшо події будуть йти у тому напрямку що йдуть , то років за 5-7, точно ...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2009, 16:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Капітан пише:
Йоу , зара возьмут і дадуть їм свободу... от візьмуть і дадуть... Поки Пуквєді при владі , всьо буде... і сибірські краєвиди таки будуть, якшо події будуть йти у тому напрямку що йдуть , то років за 5-7, точно ...


А, раптом?!!
От візьмуть і... - "бери скоко унесешь"!.. Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 листопада 2009, 01:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
почитайте цей матеріал... :cl:
у кого які будуть думки


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 листопада 2009, 01:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
exp пише:
почитайте цей матеріал...


Цю байду тут нині зранку крутять по всіх каналах!
І в Коломиї також?!
Не маєте там чим зайнятись?! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 листопада 2009, 01:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
у кого які будуть думки

які ще думки. Брежнєва згадав. особливо прикололо про зменшення кількості часових поясів :D

а що це тебе так хвилює сусідній президент ? і яка це така новина для коломийського веб порталу :D .

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 листопада 2009, 01:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
ну, не "побачили" те що я, то нічо... :cl:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB