Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 5 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 07 грудня 2010, 12:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Я - сибиряк, ибо родился и половину жизни прожил в Сибири. Там - моя Родина, от которой никогда не отказывался. И, хотя, массе моих знакомых я известен, как украинский националист, этническим украинцем сам себя никогда не называл. Это - пояснение, почему тема сибирской независимости для меня является важной. Другая причина - это активизация последнее время московского империализма, той угрозы, с которой реально столкнулась Грузия в 2008 году и чьё смрадное дыхание всё ощутимее в Украине. Я не хочу, чтоб сибирские нефть и газ выкачивали москали, а за украденные у сибиряков деньги возводили в Москве надменные дворцы и оффисные центры, покупали оружие для агрессии против соседних стран и оплачивали садистов-"ментов", избивающих дубинками свиих же граждан. Не хочу, чтоб сибиряки были пушечным мясом в российской колониальний войне на Кавказе.
Зображення
Российского монстра нужно бить со всех сторон: украинцам - промосковскую "пятую колонну" во главе с Януковичем, кавказским моджахедам - пулями и взрывчаткой уничтожая оккупантов, сибирским националистам - добиваясь независимости Сибири, тем самым, лишая москалей халявной "кормушки" для своих имперских бредней.
За нашу и вашу свободу!"
http://community.livejournal.com/sibsovet/5330.html

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 21 березня 2011, 18:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 березня 2011, 16:22
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Хамеліон Сергій
8-) НЕ можу з усім погодитись,[b]Тому що,російський народ це жртва :twisted: КРЕМЛІВСЬКОЇ ВЛАДИ :twisted: які залякали свій народ з покон віків, яких навчили жити і працювати за миску БОРЩУ :cry: тому вони ще зі школи подавлені психологічно так жити,і з невагою відноситись до нас від ЗАВЕСТІ ЩО МИ КРАЩІ ЗА НИХ в всіх розуміннях духовного життя :і :oops: ЗДОХЛИ _Б ВОНИ ЩЕ МАЛЕНЬКИМИ :shock: тож вважаю ЩО москалі це ті :twisted: МАРАЗМАТИКИ ТА ПСИХИ ЯКІ сидять в КРЕМЛІ ,івже століттями ломають голову як погубити нас ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ :drink: :o своїми нациськими задумами) (тож шановні УКРАЇНЦІ,давайте спочатку розбиремося з своїми МОСКАЛЯМИ :twisted: які сидять в нашій верховні раді,ідумають як ошукати свій народ, а потім будемо робити висновки що до іншої країни.,Нам має бути всеодно,.що робиться і хто такі люди в інших країнах,в нас своя ІСТОРІЯ, СВОЄ ДУХОВНЕ ЖИИТЯ,ми обзиваємо простий народ.який і сам подавлений брихливою історією.та побрехеньками на нашу країну).Але не бачимо що робиться в нас під носом,!!! :o 8-) Коли нами керують МАСКАЛІ та інші брехуни,в нашій країні, і ми живемо по їхніх законах,а більшість УКРАЇНЦІВ не замислюючись ходять в Церкви,московського патріархату.,та виконують закони ПАНСТВА які нас грабують,і пишуть свої закони, :shock: тож в іронії нашого життя, фактично ми теж Є!!! :cry: ,не в душі, але на ділі ЗЛИМИ,ПИХАТИМИ.САМІ ДО СЕБЕ!!! :twisted: МОСКАЛЯМИ :twisted: томущо самі терпимо :cry: і даємо змогу нами керувати :twisted: :

ТОЖ ЄДНАЙМОСЯ ЗБИРАЙМОСЯ,БО БЕЗ ЗБРОЇ ТА КРОВІ
НАМ НЕ ЖИТИ В НАШІЙ КРАЇНІ,так як хотіли Б жити наші предки
ПРОЛИВАЮЧИ СВОЮ КРОВ ЗА НАС :twisted: АБИ МИ ПРАВНУКИ
ДОБРЕ ЖИЛИ,але не живем, а муками та злістю один до одного зїдаємо.замість ЄДНАТИСЯ ТА ТВОРИТИ ,ІСТОРІЮ ДОБРОГО ЧЕСНОГО,ДУХОВНОГО ЖИТТЯ,ЯК СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ :drink:

_________________
Я вдячний вам за спів_працю!!!))))


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 27 березня 2011, 17:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
ТОЖ ЄДНАЙМОСЯ ЗБИРАЙМОСЯ,БО БЕЗ ЗБРОЇ ТА КРОВІ
НАМ НЕ ЖИТИ В НАШІЙ КРАЇНІ, :drink:[/quote]
Це ти так дійсно вважаєш ,чи просто нагодою покричати скористався ? :D
Я звісно не розділяю твою думку враховуючи "кров і зброю" ,тому хочу сказати тобі ,таке : "Людей ,якщо обєднає емоція ,- то я за те ,щоб це не була злість.Бо ті "злюки" ,котрі повели за собою народ оспівуючи злість та ненависть - лежать в деревяних шкатулках ,інші не в деревяних шкатулках ,а в желізних ,ше інші, котрі попадали на таку маліну ,то їх просто ескаваторами .... тому раджу тобі бути "попрощє". Сучасні повстанці типу "Туніс ,Єгіпєт",котрі пішли вперед з такою емоцією - зараз живуть не краще ,чим жили до того . " 8-)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 15 травня 2011, 12:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А тим часом...

"Пусть квитки (цветочки) завянут, только бы пулеметик не заржавел" - эту западэнскую пословицу времен ОУН и УПА, Степана Бандеры и Романа Шухевича не мешало бы усвоить тем провокаторам из Севастополя и Одессы, лужковско-рогозинским выкормышам, которые на московские доллары отправились в свободный антисоветский Львов (то есть в западный монастырь) со своим заплесневевшим уставом, состоящим из сталинских портретов, краденых георгиевских ленточек и серпасто-молоткастых красных тряпок.
...
Несть им числа - от нацепивших георгиевские ленты пошляков-телеведущих до Путина с Медведевым, дорвавшихся до ежегодного пиара на костях 27 миллионов погибших в ту войну. И еще прибавьте к ним совков, втершихся в немцовскую "Солидарность" и накинувшихся с проклятиями на Николая Храмова, настоящего антисоветчика и диссидента, только за то, что он справедливо заметил (вслед за блестящим журналистом и одним из столпов диссидентского сообщества Александром Подрабинеком), что 9 мая праздновать нам нечего, празднуют его одни невежественные и тупые вечно советские граждане."
Как ныне сбирается вещий совок

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 16 травня 2011, 13:13 
Офлайн

З нами з: 14 травня 2011, 11:37
Повідомлення: 22
Прізвище, Ім’я: Богдан Игорович
Так,а добрий москаль- мертвий москаль


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 27 червня 2011, 20:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Це не можливо просто переповісти. :o
Це не можливо описати, змалювати, переказати, чи ще якось передати!
Це треба сідати і читати.
"Не хочу быть русским!"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 24 вересня 2011, 13:40 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 24 вересня 2011, 14:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
тут ось новину прочитав

Цитата:
Президент и премьер воспользовались съездом "Единой России", чтобы рассказать о том, "кто чем займется после выборов": Медведев возглавит список "Единой России" на выборах и готов "заняться практической деятельностью в правительстве". А нынешнего премьера Владимира Путина он "рекомендовал" кандидатом в президенты на предстоящих выборах-2012. Совместное решение было принято давно, объяснил он, и является "обоснованным и продуманным".


http://newsru.com/russia/24sep2011/er_putin.html

Зображення

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 24 вересня 2011, 22:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
БорМан написав:
тут ось новину прочитав
...


Ниньки по всіх вєстях-новостях це протрубили.
Одним словом, на слідуючих виборах медвєпут міняється місцями: путімєд...
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Всі росіяни - москалі?..
 Повідомлення Додано: 24 вересня 2011, 22:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
БорМан написав:
тут ось новину прочитав
...


Ниньки по всіх вєстях-новостях це протрубили.
Одним словом, на слідуючих виборах медвєпут міняється місцями: путімєд...
Зображення


я щось так і думав, що так буде... Це демократія? та же звідки вони можуть знати як проголосують люди, може люди захочуть якось інакше. Так нє, вони знають і буде так як вони знають. Весело над цим спостерігати :D

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB