Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 5 з 21 [ 203 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 13:03 
Офлайн

З нами з: 29 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 173
У нас в країні чим гірше - тим краще для других. Криза - значить добре, Партія регіонів і Президент критикують Кабмін, був би хтось інший при владі, все би помінялось, критикували би інші.
Чомусь в Штатах як криза, то і демократи, і республіканці разом стараються вирішити проблему.

З.І. Все, на виборах голосую проти всіх.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 13:11 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
yAnTar пише:
З.І. Все, на виборах голосую проти всіх.

+1
набридло, най знают, що ми про них думаємо і чим більше людей проголосує проти всіх, тим більший облом цій владі буде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 14:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Wandering пише:
і чим більше людей проголосує проти всіх,


це не вихід. треба ще раз перечитати закон про вибори. гм. зара нема часу шукати , але точно пам´ятаю що десь читав що голосування проти всіх є на руку "китам" - великим партіям, які розділять цей голос межи собою. можливо кращий вихід - бойкот. або прийти і порвати бюлетень, або забрати з собою. до цього я думаю ще повернемось у темі про вибори. :cl:

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 14:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 62
А що, якщо всі куплять бакс, при чому дорого, при чому за іншу валюту, яка окажеться відповідно в інших руках, а потім виявиться, що ці руки організували кризу і володіють можливістю ліквідувати долар, як грошову одиницю зовсім?
Уявіть собі тепер формат кризи...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 15:21 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Я чув щось таке, що ніби після різкого зросту долара може бути потужний обвал, але чи справді це відбудеться гадати важко.
Цитата:
БорМан пише:
це не вихід. треба ще раз перечитати закон про вибори. гм. зара нема часу шукати , але точно пам´ятаю що десь читав що голосування проти всіх є на руку "китам" - великим партіям, які розділять цей голос межи собою.

Тобто якщо явка буде 55% і проти всіх проголосують 10%, то вибори будуть рахуватись легітимними?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 15:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Стосовно голосування я б сказав, що ваш голос який не допоміг комусь пройти у парламент дістанеться переможцям і все рівно що ви з ним зробите. Голосування проти всіх має сенс тільки якщо так проголосує більшість. Здається так.
Тому, треба робити вибір з того зла яке є, бо інакше зроблять вибір за вас. Як це не прикро, але треба йти та віддати комусь голос, хто має шанс пройти у парламент.
Стосовно кризи, важко щось порадити, але у нас досить велика сила людей зараз купляє акції підприємств, бо вони зараз дуже дешеві.
Тримати заощадження у доларах мені здається не доцільно, бо в Америці станок працює на повну потужність і якщо ті гроші які зараз лежать у матрацах хлинуть на ринок, від долара ніц не лишиться.
Дехто пропонує розділити та тримати у доларах та євро 50 на 50. Але як це не дивно, якщо порахувати порівнюючи з карбованцем то побачите що це рівняється тому, що тримати тільки у карбованцях. Скільки така ситуація буде не знає ніхто.
Головне, мені здається не треба робити різких кроків, особливо коли у цьому ніц не розумієш.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 15:32 
Офлайн

З нами з: 29 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 173
2 БорМан
Прийти і написати на бюлетені все, що ти про них думаєш, таким чином і на душі легше стане :) і бюлетень буде недійсний. :)

Цитата:
Я чув щось таке, що ніби після різкого зросту долара може бути потужний обвал, але чи справді це відбудеться гадати важко.

Хотілось би у це вірити, потужного обвалу не треба, хоча би до 5.5 вернувся.


Цитата:
Стосовно голосування я б сказав, що ваш голос який не допоміг комусь пройти у парламент дістанеться переможцям і все рівно що ви з ним зробите. Голосування проти всіх має сенс тільки якщо так проголосує більшість. Здається так.

Розумію, просто совість не буде мучити, що голосував за БЮТ( НУНС, чи ПР) - а вони так воводяться з виборцями. Від країни для себе нічого не чекаю, надіюсь тільки на себе, хоча і я для країни нічого не роблю. :oops:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 17:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Цитата:
yAnTar пише:
Хотілось би у це вірити, потужного обвалу не треба, хоча би до 5.5 вернувся.

Головне не це, головне то, що ти зможеш купити на той долар. Років десять тому, у нас квадратний метр жилплощі стояв десь 200-300 доларів, зараз 2000-3000. Хто скаже, що це не обвал, хай першим кине в мене каменюку. :bc:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 18:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
кажут, що долар почав круто у нас падати, маю на увазі кантори... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 18:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Wandering пише:
то вибори будуть рахуватись легітимними?


ага.

Цитата:
Yury пише:
Стосовно кризи, важко щось порадити, але у нас досить велика сила людей зараз купляє акції підприємств, бо вони зараз дуже дешеві.


ще мож купувати побутову техніку. особливо в кредит.

Цитата:
Yury пише:
гроші які зараз лежать у матрацах хлинуть на ринок, від долара ніц не лишиться.


у нас ця фігня з долярями пов´язани з тим що багато банків зараз мають погашати зовнішні запозичення в баксах. через то є дефіцит тих самих баксів на внутрішньому ринку. а коли той бакс упаде, хрен його знає. до виборів у штатах навряд. а далі то буде залежати від нового їхнього президента.
правда світові економічні тенденції на нас мало впливають ібо як писав Хуго у нас не економіка а кумономіка. а сей феномен ніяким законами економічними не описується.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 21 [ 203 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB