Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 129 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 139  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2014, 20:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Айрін написав:
підвели сценарій...


Це фото нині уже обійшло увесь світ! Де я тільки його не видів...
Тут нема що й дивуватись: яка "камсамольская правда" - така у неї й "правда". Зображення




А тим часом,

Мер Києва Макеєнко вийшов з ПР і відкрив метро
Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2014, 12:02 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
ЗображенняЗображення

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2014, 12:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Написав рапорт про звільнення Заступник начальника Генштабу

Формат відео : youtu.be




(до речі, Редактор Интернет-службы «КП» уволен за то, что вставил непроверенную новость о захвате Рады в репортаж из Украины спецкоров Стешина и Коца)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2014, 16:02 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
Президент Асоціації банків написав нищівний лист Януковичу

Наш земляк, президент Асоціації українських банків надіслав на нашу адресу лист Президенту України. Подаємо його без правок і коментарів:
Пане Вікторе! Є різні причини, щоб звертатися до тебе на «ти», пошлюсь на те, що ми одного віку. Дозволяє і мій майновий стан – бо я, слава Богу, набагато багатший за тебе. Поясню – мої матеріальні потреби задоволені і проблем з їхнім нарощенням у мене немає.
Чому звертаюся? – Дістав, як і всіх громадян і давно.
Що хочу сказати? – Що ти наробив багато рокових помилок.
1) Ти не зрозумів, що не може паразит ковтнути того на кому паразитує. Наприклад, клоп, чи кліщ не може ковтнути бика. Ти не поглинеш в себе український народ, на якому ти паразитуєш. Іншою мовою це може звучати ще й так: жадность фраєра погубіт.
2) Мені передали з твоїх лівоохоронних органів, після перевірки ДПА Асоціації українських банків в 2012 році, які не знайшли в АУБ злодійства, – такі твої слова: «Сугоняко щитаєт нас ворами, ми йому покажєм, что все вори». Господь тобі вже три місяці показує, що в Нього є такі люди, які не те що не крадуть, а віддають задля спільного блага українського народу, яке сьогодні полягає у звільненні від твоєї паразитарної влади. Віддають харчі, медикаменти, гроші, здоров’я і навіть життя. Ти цього не розумієш, бо ти жертва того кримінального середовища, в якому виховувався, жив і працював. Україна вміщує в себе не лише злодіїв, серед яких ти жив, але і добродіїв, яких тобі не доводилося, мабуть, знати.
3) Ти хочеш розігнати Великий Майдан кулями. Але він не за барикадами. Він в наших душах, а їх кулі не беруть. Це духовне явище. Ти не знаєш, що то воно таке. Розженеш, а Майдан залишиться і Віче буде. Українське суспільство прагне такої держави, в якій злодії караються, а добродії – заохочуються владою. Ти зробив навпаки. Тому ти більше не будеш керувати країною.
4) Ти патологічний неправдомовець. Вчора ти говориш про встановлення дня суспільного миру, а сьогодні даєш команду стріляти в людей. Погортай передвиборчий рекламний проспект «Україна для людей». Читай: «Я прєодолєю економічєскій спад, доб’юсь роста національной економікі», «Я гарантірую сохранность сбєрєжєній і стабільний курс гривни», « Я гарантірую стабільность в странє і соблюдєніє законності». Брехун, кажуть в народі, – гірше злодія. А тут два в одному. Біда, бо ти не знаєш, що так робити не можна. З неправдомовцем не можна вести переговори. Ти кажеш, що люди захоплюють державні установи. Ні, вони звільняють їх від зло-чинців, смотрящих, тих хто чинить зло українському народу у вигляді крадіжок, брехні, несправедливості, тепер вже відкритих вбивств. Чесні держчиновники переходять на сторону народу.
Що тут порадиш? Ти не став керівником держави і не став крупним бізнесменом. Талант інший треба. Став паразитом на народному тілі. Великим. Паразита віддирають, якщо він сам не відчіплюється. Але одну добру справу суспільству ти таки зробив. Будучи послідовним, справжнім зло-чинцем ти породив свою справжню альтернативу – людей честі і совісті, про яких ти не знав. Мені тебе шкода. Прокинься, пане Вікторе, за вікном інша Україна. Йди з посади.
Партійці з олігархами, розбудіть його, якщо самі прокинулися. Тільки не лякайтеся самі. Якщо на правді – то розпочинати переговори з вами Майдан може. Предмет переговорів: в якій Україні будемо жити завтра.
13:35 | 20.02.2014 р.
Олександр СУГОНЯКО, президент АУБ
http://pravda.if.ua/

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2014, 16:11 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
ЗображенняЗображення

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2014, 17:29 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
http://coub.com/view/qz3e

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2014, 17:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Яка ж це "політика"?!..

"Для охорони своєї бази на Червоноармійській 150, київський "Беркут" розставив снайперів на балконах та дахах сусідніх жилих будинків.
Силовики тримають двері у під'їзди зачиненими та вважають за краще мовчати про цілі свого перебування. Але мешканці, яких тепер у під'їзді зустрічають озброєні силовики, впевненні, що ті зайняли позиції для кращого обстрілу підступів до бази.
З балконів та даху однієї багатоповерхівки вся частина знаходиться як на долоні, і у разі спроби штурму, силовики зможуть вести вогонь без зайвих зусиль.
Крім того, у цілях маскування, спецпризначенні зняли усі таблички на воротах бази."

У Києві жителі сусідніх з базою "Беркуту" будинків отримали нових "сусідів"

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 21 лютого 2014, 22:38 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
Ленінопад

ЗображенняЗображення

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2014, 11:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
а як на рахунок Кіровограду? щось я ніде нічо не чула про тамтешню ситуацію: як веде себе там народ?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про політику
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2014, 12:48 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
СЕРЦЕ КРОВ"Ю ОБЛИВАЄТЬСЯ......

Формат відео : youtube.com

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 129 з 139 [ 1387 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 139  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB