Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія
 Сторінка 1 з 10 [ 94 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  ДаліАвтор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 жовтня 2009, 01:33 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Ім'я папи Іоана Павла ІІ назавжди закарбується в наших серцях. Його поїздки, зустрічі, діалоги - все це відбувалось в пошуках миру, а отже - на благо людства. А найголовніше, на що варто звернути особливу увагу, - в період понтифікату Іоана Павла ІІ перед світовою спільнотою постає зовсім не та Римо-Католицька Церква, про яку йде мова в підручниках історії. Нині Ватикан провадить миротворчі місії планетарного масштабу, що кардинально відрізняється від діяльності Церкви в період так званих „темних" віків Середньовіччя, коли палали вогнища, на яких заживо спалювали інакомислячих. До речі, саме Іоан Павло ІІ став першим папою, який офіційно вибачився за помилки минулого: перед чехами - за спалення Яна Гуса, перед євреями - за відсутність реакції Церкви в період холокосту. Такі заяви справді гідні поваги. Особливо, коли доводиться вибачатися за речі, до яких не маєш жодного відношення. І все це заради порозуміння між людьми, в щирому прагненні до бажаної єдності між віруючими різних конфесій. І справді, - Бог у нас один, одна віра, одне хрищення, і разом з цим безліч християнських течій!

Особистий вклад Іоана Павла ІІ в об'єднавчому процесі був досить вагомим. Новообраному папі необхідно лише зберегти всі ті добрі починання, і звичайно ж, продовжити нелегку справу примирення. Аналізуючи безпрецедентні кроки попереднього понтифіка можна зпрогнозувати подальші дії Римо-Католицької Церкви на шляху об'єднання основних течій християнства. Біблія є священною книгою всіх християн, незалежно від конфесійної приналежності. Кожному народу притаманні певні традиції, обряди, в той час як Біблія залишається незмінною з часу її написання. І саме вона слугуватиме тим фактором, що об'єднає віруючих в одну християнську спільноту. Тому цілком вірогідно, що вже в найближчому майбутньому будуть переглянуті рішення Церковних Соборів, які не узгоджуються з Святим Письмом. Як приклад такої неузгодженості можна згадати рішення Лаодикійського Собору 364 р. після Р.Х. стосовно дня відпочинку. Хто хоча б трохи знайомий з Біблією, може зауважити, що згідно біблійних текстів днем поклоніння є субота. Що ж спонукало учасників Лаодикійського Собору перенести день відпочинку з суботи на неділю? Пропоную звернутись до історії.

На початку IV ст. римський імператор Константин навернувся в християнство. Прагнучи об'єднати імперію, він знайшов досконале рішення. Спільним знаменником для об'єднання імперії може стати неділя. У неділю Христос воскрес із мертвих. У неділю язичники поклоняються богові сонця. Якщо християни об'єднаються з язичниками в поклонінні в недільний день, вони перестануть асоціюватися з юдеями, яких переслідували римляни. Якщо християни приймуть неділю - наприклад, в честь воскресіння, - язичники із задоволенням продовжать поклонятися в неділю, бо вони вже довгий час поклоняються в цей день сонцю. Логічно все обміркувавши, імператор Константин у 321 р. після Р.Х. видав перший в історії недільний закон, в якому проголосив: „У високошанований день сонця нехай відпочивають усі судді, міське населення і ремісники". Історик Артур П. Стенлі зазначає:"Збереження за недільним днем старої язичницької назви „день сонця" (Dies solis) великою мірою пояснюється сумішшю язичницьких і християнських почуттів, з якими перший день тижня був рекомендований Константином своїм підлеглим як „високоповажний день сонця" (Історія Східної Церкви, с.184). Цивільне законодавство Константина було ратифіковане і прийняте Римо-Католицькою Церквою вперше на Лаодикійському Соборі.

Пропоную деякі коментарі з церковних джерел. „Язичницький день сонця, посвячений Балдеру, став християнським недільним днем, святим для Ісуса" (Католицький світ, березень 1894р., с. 809). „Ви можете прочитати Біблію від Буття до Об'явлення і не знайдете жодного рядка, який би підтверджував освячення недільного дня. Святе Письмо зобов'язує до релігійного дотримання суботи. Якщо бажаєте дотримуватися вчення Біблії, поклоняйтеся в суботу. Але Церква говорить, що традиція стоїть вище від Біблії, і ми встановили неділю. Ми змінили день, згідно з авторитетом Церкви" (Кардинал Джеймс Гіббонс, „Віра наших батьків", с. 89).

Як бачимо, Церква офіційно визнає, що змінила день поклоніння. Так як дана зміна відбулася задовго до 1054 р., коли Церква поділилася на Західну та Східну, і центром християнства в той час був Рим, папі Римському належить першочергове право виправити колізію, яка існує на протязі багатьох століть. Дійсно, на шляху об'єднання віруючих в єдину християнську спільноту, сучасна прогресивна Римо-Католицька Церква в будь-який момент може переглянути рішення Лаодикійського Собору, враховуючи пряму невідповідність з позицією Святого Письма. На сьогодні це лише питання часу.

http://vsesmi.ru/news/3406772/


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 жовтня 2009, 11:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Микола Гунько, то ви "суботник"... :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 жовтня 2009, 18:12 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Всі ж люди читають у Святому Письмі четверту Божу заповідь"Пам'ятай день суботній, щоб святити його!", і постійно совісно, що вона не дотримується.

Сама ідея переглянути рішення відносно перенесення святості з суботи на неділю є правильною. Іоанн Павло II розпочав виправлення помилок минулого, тому зупинити цей процес було б нерозумно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 22:48 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Всі ж люди читають у Святому Письмі четверту Божу заповідь"Пам'ятай день суботній, щоб святити його!", і постійно совісно, що вона не дотримується.Сама ідея переглянути рішення відносно перенесення святості з суботи на неділю є правильною. Іоанн Павло II розпочав виправлення помилок минулого, тому зупинити цей процес було б нерозумно.


Ви думаєте Іван Павло ІІ був дурніший від Вас? Пане Миколо, не Ви будете вчити Церкву, а вона Вас.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 жовтня 2009, 01:39 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
Якраз в тому і річ, що Іоанн Павло II правильно чинив, виправляючи помилки минулого.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2009, 15:48 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
После заявлений Ватикана о поддержке эволюции и глоссолалии, идея канонизировать Майкла Джексона уже никого не шокировала, а просто вызвала ироническую улыбку. Поневоле напрашивается вопрос: а кто следующий в очереди на канонизацию - Мэрилин Монро, Майк Тайсон или Мадонна?10 февраля в Ватикане признали, что Чарльз Дарвин был на верном пути, когда говорил, что человек произошел от обезьяны. "Эволюционная теория Дарвина не противоречит христианскому вероучению, но дополняет его", - заявил архиепископ Джанфранко Равази, глава Понтификального совета по культуре. Таким образом, развеяны слухи о том, что папа Бенедикт XVI поддерживает доктрину креационизма. Равази отметил, что теория Дарвина никогда не подвергалась официальному осуждению со стороны Римско-католической церкви. "Я утверждаю, что идее эволюции есть место в христианской теологии", - заявил отец Джузеппе Танцелла-Нитти, профессор теологии из понтификального Университета Санта-Кроче в Риме.

Если бы в Ватикане открыли Священное Писание, и прочитали первые главы Бытия, или четвертую заповедь Закона Божия, где написано, что Бог на протяжении шести дней творил, а в седьмой почил, то таких глупых заявлений мир никогда бы не услышал! Фактически существование вплоть до наших дней семидневной недели является ярким доказательством креационизма.

Чтобы доказать, что эволюция основана исключительно на вере, а не на научных фактах американский доктор Кент Ховенд предлагает $250.000 за любое научное доказательство эволюции, которое изучат независимые эксперты-ученые. Деньги предлагаются с 1990 года, в 1999 году сумма была многократно увеличена с $10.000 до $250.000. Уместно будет предложить Ватикану пополнить запасы своего банка "Santa Spiritus", обнародовав конкретные научные доказательства, а не заявления в пользу эволюции.

Официальный Ватикан благословил католиков-харизматиков. На четвертой международной встрече представителей этого движения, проходившей в мае 1981 года, папа Павел VI заявил: "радуемся вместе с вами... возрождению духовной жизни, которая проявляется сегодня в Церкви в различной форме и различной среде." Харизматическое движение началось в католической церкви США в 1967 году, когда в католические молитвенные группы начали проникать нео-пятидесятнические практики (глоссолалии, т.е. говорение на иных языках, пророчества, и самое главное - экстатичная молитва, энергичная месса, излечения и вера в прямые Божьи дары). Первая подобная молитвенная община появилась в феврале 1967. Оставаясь в лоне католической церкви, харизматические молитвенные группы и движения сочетают традиционное участие в церковной мессе с харизматическими как индивидуальными, так и главное - групповыми молитвами.

А что в действительности представляет собой глоссолалия? В отличие от библейского дара языков (Деяния, 2 глава) глоссолалия (греч. glossa - "речь", laleo - "говорить") не имеет структуры языка, ее невозможно разделить на существительные, прилагательные, глаголы. Это лишенное логики, полудетское бормотание, которое имеет искусственную фонетическую схожесть с языком. шзвестный лингвист У. Дж. Самарин, который углубленно изучал глоссолалию в христианских деноминациях, cформулировал следующее определение: "Глоcсолалия - это бессмысленная, но фонетически структурированная человеческая речь, являющаяся с точки зрения самого говорящего настоящим языком, однако как система не напоминает ни один из известных человечеству языков, будь то живой или мертвый". штак, глоссолалия не является языком, это псевдоязык, который не имеет ничего общего с библейским даром языков.

Зачем Ватикану одобрять глоссолалию, эволюцию, канонизировать поп-звезд? Ответ очень прост - для влияния на людей, практикующих бессмысленное бормотание, на научный мир, на секулярную молодежь, с четко построенными планами возвращения былой власти. Возникает логический вопрос - шел ли таким путем Христос?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2009, 18:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Микола Гунько пише:
Ватикан своими заявлениями позорит религию!
:shock: ого...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2009, 19:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4425
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
exp пише:
Quote Микола Гунько пише:

Ватикан своими заявлениями позорит религию! ого...
Ая, так таки й ого. Пес гавкає - караван іде... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2009, 23:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
І чого це Ватикан заявляє по- расєйськи?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2009, 00:29 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Якраз в тому і річ, що Іоанн Павло II правильно чинив, виправляючи помилки минулого.

Помилки минулого покликана виправляти кожна людина... От тільки не Ви указ Папі, що помилка а, що ні.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 10 [ 94 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB